• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Új ADA tengeri szállítmány -MEGÉRKEZETT

Hát igen ez sokat ront a dolgon. De akinek kell valami az nem tudja megszülni mert csak decemberben jön D
Nekem amazonia kéne.
 
Közben megérkezett a tengeri szállítmány. Most vámoljuk.
Remélem a papír része gyorsan megy akkor pár nap alatt itt lehet a szajré.
 
Ahogy a korábbi években most is húzós ADA szállítmány érkezik. Feldobnám a témát hátha valakit érdekel és ráérne.

Szóval jövőhét szerda környékén jönne a teherautó és keresnénk 5-6 segítőt aki tudna jönni lepakolni a kocsiról.
Természetesen nem kérjük ingyen. Fizetnénk valamit a segítségért. Megpróbálom szerda csütörtökre időzíteni. Hétvégén szerintem kiderül melyik nap.
Ha érdekel a dolog privátban írj rám kérlek. Kb 4 órás elfoglaltságról lenne szó aznap.
 
Ahogy a korábbi években most is húzós ADA szállítmány érkezik. Feldobnám a témát hátha valakit érdekel és ráérne.

Szóval jövőhét szerda környékén jönne a teherautó és keresnénk 5-6 segítőt aki tudna jönni lepakolni a kocsiról.
Természetesen nem kérjük ingyen. Fizetnénk valamit a segítségért. Megpróbálom szerda csütörtökre időzíteni. Hétvégén szerintem kiderül melyik nap.
Ha érdekel a dolog privátban írj rám kérlek. Kb 4 órás elfoglaltságról lenne szó aznap.

Akkor ez azt is jelenti hogy kari előtt már nem várható ADA Amazonia? Most hogy látjátok, mikortól lehet rendelni mennyi idő alatt érne ki Bp-re. Sajnos személyesen nem tudok elmenni érte.
 
Ahogy a korábbi években most is húzós ADA szállítmány érkezik. Feldobnám a témát hátha valakit érdekel és ráérne.

Szóval jövőhét szerda környékén jönne a teherautó és keresnénk 5-6 segítőt aki tudna jönni lepakolni a kocsiról.
Természetesen nem kérjük ingyen. Fizetnénk valamit a segítségért. Megpróbálom szerda csütörtökre időzíteni. Hétvégén szerintem kiderül melyik nap.
Ha érdekel a dolog privátban írj rám kérlek. Kb 4 órás elfoglaltságról lenne szó aznap.
Megvan, hogy mikor jöno_O
 
Mondjuk nekem az odajutás bajos. Ha valaki menne arrafelé, mondjuk Te Peti, nem tudnátok átdobni?
 
Van még két hely kiadó, aki csütörtökön reggel 9-től ráér. Kis pakolás, jó hangulat stb. Némi javadalmazást tudunk adni a segítségért.
De aki jön megnézheti mennyit változott a felső szint hétvége óta..... segít majd kicsomizni és beüzemelni 2 ada 60-as akváriumot egy gyönyörű ada karbantartó állványt.... a rossz az hogy ehhez meg kell mozgatnunk pár tonna talajt... a legjobbikból :)
 
Van még két hely kiadó, aki csütörtökön reggel 9-től ráér. Kis pakolás, jó hangulat stb. Némi javadalmazást tudunk adni a segítségért.
De aki jön megnézheti mennyit változott a felső szint hétvége óta..... segít majd kicsomizni és beüzemelni 2 ada 60-as akváriumot egy gyönyörű ada karbantartó állványt.... a rossz az hogy ehhez meg kell mozgatnunk pár tonna talajt... a legjobbikból :)
Csak ne lennétek olyan messze .....:mad::banghead::banghead:
 
Van még két hely kiadó, aki csütörtökön reggel 9-től ráér. Kis pakolás, jó hangulat stb. Némi javadalmazást tudunk adni a segítségért.
De aki jön megnézheti mennyit változott a felső szint hétvége óta..... segít majd kicsomizni és beüzemelni 2 ada 60-as akváriumot egy gyönyörű ada karbantartó állványt.... a rossz az hogy ehhez meg kell mozgatnunk pár tonna talajt... a legjobbikból :)

Fél 9re megyek a Munkaügyi Központba.Ha valami csoda folytán értelmes időben végzek,csörgök hogy kell-e még plusz kéz.
 
Back
Oldal tetejére