• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Titánok harca a Green Aqua-ban Nov 17!

A Titánok első ismertetőjele: körszakáll. Hmm Nigronak is volt anno, ez már nem lehet véletlen! :ROFLMAO:
 
Sajnos nem láttuk a befejezett medencéket,mert elmentünk 1 körül de így képeken jól sikerültek! Grat a két titánnak. (Attibva mókázása HC-vel engem is megizzasztott...)
De szerintem Balázs kislányának kiskertje is megérdemel 1-2 fotót itt! (y) :ROFLMAO: ;)
 
Hm de jó lehetett!
Fény nyakkendő?:) Balázs villant?:D
Az a jó, hogy mennyire más a két aki, GRATULÁLOK mindkettőtöknek. Ez hosszabbítás lesz :)
 
Jó hangulatú kis összeröffenés volt ez. Mindkét aki remekül sikeredett (élőben ennyi fért bele nekem), vér profik voltak a srácok! (y) Atti HC-je, ekkora ellenszélben! :) Ugye, Hajrá Tibi! :D
A körszakáll azért nem lehet feltétel, mert Balázs akija... nem mondok róla semmit... érdemes kimenni és megnézni! :eek:
 
Grat srácok! Nagyon szuper akikat dobtatok össze! Én többször bedobtam a törölközőt... :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ezen bahaltam.:ROFLMAO:
Attibva és Cecska a kötelek közé lép.Atti üt egy jobbegyenest,Tibi védi és rögtön visszavág,de Atti félreugrik,eltáncol.
Vékony testalkatával könnyedén elkerüli az ütéseket.De Tibi kivár,majd újra támad.Vége az első menetnek.Nigro szövetségi kapitány
letörli Atti homlokát,hogy a következő menetben újult erővel tudjon támadni.....

 
Ezen bahaltam.:ROFLMAO:
Attibva és Cecska a kötelek közé lép.Atti üt egy jobbegyenest,Tibi védi és rögtön visszavág,de Atti félreugrik,eltáncol.
Vékony testalkatával könnyedén elkerüli az ütéseket.De Tibi kivár,majd újra támad.Vége az első menetnek.Nigro szövetségi kapitány
letörli Atti homlokát,hogy a következő menetben újult erővel tudjon támadni.....


Ennél sokkal durvább volt! A felrepedt homlokról a vért törölgettem! Tibcsi nagyon kegyetlen... A jobb horga "Rókus kórház", a bal egyenese "Köztemető"... :blackeye:
Atti azért ügyesen elmozgott és ügyesen visszaszurkált, így egy igazságos döntetlen lett a vége :)
 
Jó kis buli volt, aki nem jött bánhatja:)
Mindkét aki fantasztikusan jó sikerült(y) illetve a középső közös minimál aki is frankó lett.
Kiütéses győzelemről kérem szépen szó sem volt, sőt még egymás segítése is előfordult.
Kedvet is kaptam egy ilyen kis kockához. Már csak az idő a kérdés, hogy mikor.
 
Mondjuk úgy könnyű volt dolgozni, hogy kint a hidegben a hard scape-t közben mással megcsináltattátok... :)
8194218918_1053d68036_b.jpg
 
Hehe szuper ez a fotó (y) nem szerettem volna a háttérembereket bemutatni akik teljes vállszélességgel melóznak azon, hogy a felnőttek jót szórakozzanak :D
"Szorgos kis manó" a legjobb hardscape építő :)
 
Hehe szuper ez a fotó (y) nem szerettem volna a háttérembereket bemutatni akik teljes vállszélességgel melóznak azon, hogy a felnőttek jót szórakozzanak :D
"Szorgos kis manó" a legjobb hardscape építő :)
Én úgy tudom hogy a gyermek munkát büntetik, úgy hogy reszkessetek :ROFLMAO:!
 
Nagyon jó kis összejövetel volt, örülök, hogy élőben is megismertelek benneteket! A két mesternek pedig utólag is köszönöm a sok választ a sok kérdésre! Mind a három akvárium nagyon szép munka és a GA-s srácok is kitettek magukért! Jó kis nap volt ;)
 
Hehe, ezt még nem is láttam :)

De a felkonfot miért nem tetted be? Mert elszúrta Michael? És véletlenül Washington DC-t mondott megszokásból? :D

 
Back
Oldal tetejére