• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Titánok harca a Green Aqua-ban Nov 17!

Holnap én leszek ügyeletben. :woot: Szeretnétek ha lőnék egy fotót a nanókról?
-- Nigro papa azt mondta, hogy nagyon jól letisztultak már. (y)

Nem mondom, hogy nyomjatok egy like-ot ha igen, mert lassan több like-om van mint hozzászólásom :D
Elég ha biccentetek ;)
 
Holnap én leszek ügyeletben. :woot: Szeretnétek ha lőnék egy fotót a nanókról?
-- Nigro papa azt mondta, hogy nagyon jól letisztultak már. (y)

Nem mondom, hogy nyomjatok egy like-ot ha igen, mert lassan több like-om van mint hozzászólásom :D
Elég ha biccentetek ;)
Nem szeretnénk;)
 
Vik, pár sort dobjál már légyszi, hogy a kis nanok növényzete (HC, mohák, parvula, vivipara) hogyan alakul?
 
Na jó kis helyzetjelentés. Az elmúlt pár nap nagyrészben eseménytelenül telt. Tibcsi akiján határozottan jobbak lettek a zöld színek. A növények elkezdtekalkalmazkodni. Örülnek a fénynek a CO2-nek meg a lágyvíznek.

Középső akin nem látni semmit. Mondjuk ott gúsba van közve az a kis moha, egy ideig eltart majd míg kiszabadul :D

Atti akijában a HC még nagyon friss volt ez most alakul át. Van egy pár cms folt aminél úgy látom elolvadt a HC (lehet az ültetés közben az viseletesebb volt), de a többi szépen növöget. Még emers levelek vannak. HC bubizik szóval rossz dolga nem lehet.

Vízcsere még nem volt. Talán holnap. Malaya miatt annyira nem éget a dolog. A víz kristálytiszta.
Brighty K táp megy naponta mindháromba ezekben a napokban.
 
Jah igen és az Iwagumiba visszaköltöztek a korábbi lakók már. Egy maroknyi gyönyörű CRS csapat. Szépen elbogarásznak a növényeken. A malaya alacsonyabb pH-ja pedig ideális körülményt ad nekik.
 
Nagyon jól néznek ki élőben is(y) Mesteri lett mindegyik aki;) Grat a kivitelező mestereknek :)
 
Sziasztok!

A szombati videóban láttam egy növényt, ami a jobb szélső nano előterébe lett ültetve, de nem sikerült beazonosítanom. Mi az? :)
 
Back
Oldal tetejére