• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Titánok harca a Green Aqua-ban Nov 17!

Jó kis nap volt, köszönöm a lehetőséget! A Titánoknak gratula a szép aksikhoz, mind a három profi lett!(y)
 
Köszönöm a lehetőséget, megküzdöttünk és döntetlen lett, ennek így kellett lennie!!:cool:
Nagyszerű buli volt, köszönöm mindenkinek a segítséget, ha nem lettetek volna ott, lehet még mindig akit rendezgetnénk attibvaval.
akvakertész forever
 
nagyon jó kis nap volt, kösz mindenkinek aki gondoskodott róla!
gyönyörű oklevelet kaptatok :)
 
Igen, ezt el is felejtettem írni, hogy mindenkinek köszi, akár csak a tanácsokért, akár a HC és parvula szálazásért (MoliSzabi, Tibi, EmZé, stb stb stb) (y) ;) Természetesen nem szabad a kis pádávánról, INadsz Daniről sem megfeledkeznünk, aki csapot papot otthagyva rohant, hogy vizet hozzon nekünk a spriccelőba :D :D Jah és köszönjük a Bock nedüt!!! (y)
 
Ismét nagyon jól éreztem magam Nálatok, kár, hogy délutáni mozizás miatt csak annyira volt időm, hogy a holnapi rendezkedéshez szükséges növényeket beszerezzem. :(
Még készültek a nanok, amikor eljöttem. Az iwagumi layout brutál volt élőben. Még növények, meg víz nélkül is elfogadnám! A saját kis akim most igazán szánalmas kis kezdeménynek érzem ezután.
Lehetne többször ilyen workshop szerűség! ;)

Tapatalk 2-vel küldve az én GT-I9001-ről
 
Ismét bebizonyosodott hogy nem kell nagy akvárium igazán ütős hardscape-hez!! Gratula, kegyetlenül jól néznek ki!!:)
A középsőt ki rendezte be? Esetleg az közös project?
Ha jól láttam az egy akváriumba egyszerre elhelyezett kőmennyiség rekordja megdől Balázs(keymaker) akvájánál!:))
 
Középső az közös projekt volt, ami azt jelenti, hogy Tibi layoutja, és pedig besegítettem mohásítani az ágakat :)
 
Középső az közös projekt volt, ami azt jelenti, hogy Tibi layoutja, és pedig besegítettem mohásítani az ágakat :)
az a marketing duma! :) a valóságban úgy történt, hogy a "baz'meg" fázis után jött a "tele a tököm az egésszel". és ezután jött a "Tibi rakd össze, csak ültetni ne kelljen"! :)


egyébként megmondom őszintén nekem az tetszik a legjobban :rolleyes: meghat az egyszerűsége és szépsége.
 
Back
Oldal tetejére