• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

The Shadow Of Mount

6483272257_3884a04fc5_z.jpg
 
:D hát magam sem tudom de asszem eljött az ideje annak hogy részletezzem a dolgokat majd igy a következő hetekben elég sok képet rakok fel meg irok is hozzá.amugy változás történt mostani képe átalakult szerintem még jobb lett mint most legalábbis eddig aki látta ezt mondták szal elég ütős lett szerintem is de a jelenlegi állapotot kb 1 hónap mulva rakom fel mert most kezd alakulni.amugy tervbe van még egy szűrő vétele mert ugylátom kezd kicsit kevés lenni.nah ennyi amugy pár nap és jönnek az új képek :D
 
A második kedvenc akváriumom ez lett - pedig már láttam néhányat. :D Imádom azokat a köveket! Van egy olyan érzésem viszont, hogy a középső-hátsó stem-ek elveszik azt a hatást, hogy ez valójában egy hegyvidék nagy távlatból. Így a kövek "összemennnek" és már nem érzem olyan aprónak magam, amikor képzeletben besétálok a vidékre. De ezt nem volt érdemes megemlítenem, mert így is ledönt a lábamról! Egyszerűen WOW! Nagy méretű kép volna esetleg?
 
szia nagyon jó a meglátásod pont igy éreztem én is ezért alakítottam át igy most már kivehető hogy ez egy hegység.
 
Talán elárulhatjuk, hogy ez az akvárium is részt vett a HAC-on. Tényleg volt pár ember akik egész évben titkolóztak és a végén előrántottak egy ilyen akit. :angel:

Gratu tényleg nagyon tetszik. Már alig várom az új állapotát. :clap: :thumbup:
 
Nagyon köszönöm.Hát igen valóban elég nehéz volt magamban tartani sokat tipródtam rajta hogy na most ezt felteszem á mégse majd később ha szebb lesz stb :D de most már nem titkolom tovább.amugy nagyon kiváncsi vagyok a többiekre is akik ugyan igy titkolóznak nagyon ütős kis akváriumok lesznek a következő hetekben a fórumon.
amugy itt a link
http://www.flickr.com/photos/62896412@N ... otostream/
 
:shock: :eek: Ez nagyon pazarrr :!: Láttam a múltkor is ,amikor csak részleteket fotóztál ,hogy itt vmi nagyon ütős dolog lesz a végén... Bejött :p.
 
Nos köszönöm a kommenteket a végén nem birtam magammal és felraktam képet amit kicsit bánok de a bánatom eloszlik mivel 9 lettem igy marha buszke vagyok magamra :D asszem jövöhéten befotózom a akit mivel átalakult.Gratulálok mindenkinek aki indult és gratulálok a zsűrinek hogy egy ilyen szinvonalas versenyen vehettem részt.
 
Back
Oldal tetejére