• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes The harmony

Melyik stílust választanád ha gyilkol az alkotási vágy? Kérlek szavazat előtt olvasd el a bevezetőt.


  • Total voters
    21
  • Poll closed .
Azért ne engedd, hogy a növények teljesen ki/betakarják a falat, mert kár lenne érte, igazán egyedire sikerült és jól mutat.
Esetleg a nagyobb bucékat is kisebb növésűekre lehetne cserélni, amúgy nagyon patent!(y)
 
Igen nagyon megnottek. Most majd megint ujra mohazom a falat. Lassan jon be a melegido. Ha valamit nem talalok ki, csunyan ledoglik megint a bucek, cbs-ek es riccardiak nagyresze. Veszek hotukrot az ablakokra es lehet beallitok egy mobil klimat. Valamit ki kell talalni ha nem akarom megint visszanezni a tomeges pusztulast.
 
Igen nagyon megnottek. Most majd megint ujra mohazom a falat. Lassan jon be a melegido. Ha valamit nem talalok ki, csunyan ledoglik megint a bucek, cbs-ek es riccardiak nagyresze. Veszek hotukrot az ablakokra es lehet beallitok egy mobil klimat. Valamit ki kell talalni ha nem akarom megint visszanezni a tomeges pusztulast.
Az ötleteket majd szívesen olvasom, hátha fel tudunk valamit használni belőlük. Már én is félek, hogy mi lesz itt a nyáron, bár egy fokkal jobb helyzetben vagyunk, mint ti a betondzsungelben.
 
Ha nincs buced, crs-cbs, riccardia akkor nincs para.
De vannak pandáim, mintha azt mesélted volna, hogy a meleget nem bírták. :( A gébekre és urokra azt írják, hogy 28 fokig kompatibilisek, a betta meg még kifejezetten élvezni is fogja a meleget. De mi nem... Amúgy most nagyon rácuppantam a csíkos garnikra, félek, hogy nem fogom kibírni őszig. :'D Jó lenne, ha nem melegedne annyira az idő. :oops:
 
Gratulálok, ezek szerint remekül érzik magukat, elkaptad a fonalat!(y)
Nagyon szép a pici és a nagy nőstény is.
Ezek Orsitól vannak?

Viszek én Neked CRS-t szívesen, ha nem célod a high grade ssss.;)
Sajna nem Orsikaje a csapat. Azok szaporodtak a leghamarabb de azok is szalltak el a leggyorsabban. Azutan meg 3 eresztest vettem sok ezrekert es mind elment. Ezek Zack nevelmenyei es jol alljak a sarat. Lassan egy eve vannak nalam es most kezdtek szaporodni, de nagyon finoman adjak elo. Eddig 2db kisebbet lattam.
Elfogadom a felajanlast,
 
Sajna nem Orsikaje a csapat. Azok szaporodtak a leghamarabb de azok is szalltak el a leggyorsabban. Azutan meg 3 eresztest vettem sok ezrekert es mind elment. Ezek Zack nevelmenyei es jol alljak a sarat. Lassan egy eve vannak nalam es most kezdtek szaporodni, de nagyon finoman adjak elo. Eddig 2db kisebbet lattam.
Elfogadom a felajanlast,

(y)
 
Nem tudom melyikre gondolsz.

Először a piros karikában lévőre gondoltam, aztán megláttam a sárga karikásat is, és elbizonytalanodtam, hogy a piros Paris-e!? Vagy mindkettő Paris?
 

Attachments

  • 2d5c73fcfe38874da2dda2112c53ffaa.jpg
    2d5c73fcfe38874da2dda2112c53ffaa.jpg
    292.2 KB · Megtekintések: 0
Back
Oldal tetejére