• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes The harmony

Melyik stílust választanád ha gyilkol az alkotási vágy? Kérlek szavazat előtt olvasd el a bevezetőt.


  • Total voters
    21
  • Poll closed .
Tegnap azon szerencsések egyike lehettem, aki élőben is láthatta ezt az akváriumot, méltó a nevéhez.
Valóban csodálatos, harmonikus, ez az összes között a kedvencem.(y)
Ezúton is még egyszer mindent nagyon köszönök!:notworthy::notworthy::notworthy::notworthy:
 
így bízzon az ember egy legendában ...
:D
Na tessek. Probalom lathatatlanul szepiteni a dolgot, es a cimem feszegetik. Akkor legendahoz meltoan ujra fogalmaznek. [emoji16]
Ahol vettem nem voltak toppon az eladok. Volt benne cimke, meghozza bucephalandra Biblis. A kepen bal felul. Es mivel legenda vagyok pontosan tudom, hogy nem az, csak nem szeretek megserteni senkit ezert nem szoltam nekik, hogy ez biza nem az. [emoji16]
Vissza terve a temahoz tenyleg nemtudom mi lehet. Nagyon sok van, nem tudom kovetni. Raadasul menet kozben nemelyik teljesen megvaltozik.
310d2015f3edfdf064f02cdfe18de583.jpg

Tapatalkkal küldve az én MI 6 eszközömről
 
a kérdéses buce, biztos hogy onnan van?
Ha igen akkor is a horvát beszerzésű névtelen buce-ból lehet. Nem a holland három fajtából való az tuti.
 
Sziasztok.
Érdekes garnélát találtam ma az akváriumban :)
Egy kis kölköt :) Mellette a növenyzet hc.
View attachment 50437

És itt egy kifejlett:

View attachment 50438

Gratulálok, ezek szerint remekül érzik magukat, elkaptad a fonalat!(y)
Nagyon szép a pici és a nagy nőstény is.
Ezek Orsitól vannak?

Viszek én Neked CRS-t szívesen, ha nem célod a high grade ssss.;)
 
Ráadásul golyóállók! Egy csomó HM-mel véletlenül átkerült néhány a csapvizes kockámba, ami úgy derült ki, hogy egy hét múlva előmásztak a sűrűből és azóta is boldogan együtt kapirgálnak a kékekkel, mintha mi sem történt volna.:whistle:
 
Ráadásul golyóállók! Egy csomó HM-mel véletlenül átkerült néhány a csapvizes kockámba, ami úgy derült ki, hogy egy hét múlva előmásztak a sűrűből és azóta is boldogan együtt kapirgálnak a kékekkel, mintha mi sem történt volna.:whistle:
Én spec bármit ki tudok nyírni, pedig csábítanak a kis csíkosok. :D
 
Back
Oldal tetejére