• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes The harmony

Melyik stílust választanád ha gyilkol az alkotási vágy? Kérlek szavazat előtt olvasd el a bevezetőt.


  • Total voters
    21
  • Poll closed .
gondolom arra célzott az olvtárs, hogy a seryu keményíti a vizet ...
Igen valoszinu. Rendesen petesedtek csak nem lett kicsi. Bar tegnap Mokus tett egy erdekes kerdest fel ugy, hogy nem ismeri az akvaimat. Esetleg nem tartok uropthalmoidest? [emoji849]
De. Mert hogy elvileg annyival kevesebb peteket tesznek le, hogy par uro siman rendezi a larvakat. Ez egy rc-nel nem eszre veheto mert sokszor petezik. Meglatjuk. Ok is kapnak egy kulon akvat.

Tapatalkkal küldve az én MI 6 eszközömről
 
Simán lehet hogy a követ folyamatosan nyomja fel a Kht, megy fel a pH és emiatt eldobálják a petéket.
Lehet, hogy emeli a kh-t. Ph-t nem mozgatja mert a co megy rendesen es elege 6,5 koruli az ertek. En eloszor arra tippeltm, hogy nem soztam soha vissza mert alapbol 80 tds vizcsere utan felment 250-re.viszont lehet amit a ko emel, az nem teljesen elegendo a kicsiknek. Tegnaptol elkezdtem visszasozni, bar 300 tds lehet mar sok nekik. Mindegy tesztbol szetszadtem a brigadot masik akvaba is. Es kozben keszul nekik egy sajat kocka. Kimondottan a nekik valo visszasozott lagyvizzel.

Tapatalkkal küldve az én MI 6 eszközömről
 
Igen valoszinu. Rendesen petesedtek csak nem lett kicsi. Bar tegnap Mokus tett egy erdekes kerdest fel ugy, hogy nem ismeri az akvaimat. Esetleg nem tartok uropthalmoidest? [emoji849]
De. Mert hogy elvileg annyival kevesebb peteket tesznek le, hogy par uro siman rendezi a larvakat. Ez egy rc-nel nem eszre veheto mert sokszor petezik. Meglatjuk. Ok is kapnak egy kulon akvat.

Tapatalkkal küldve az én MI 6 eszközömről
Nem mondom,hogy nincs benne valami,de a szaporulat,ami nálad van,10 db uro mellett nőtt fel. :)
 
Nem mondom,hogy nincs benne valami,de a szaporulat,ami nálad van,10 db uro mellett nőtt fel. :)
Oh. Ezt jo, hogy irtad, ezek szerint ez az allaspont megdolni latszik. Erdekesseg keppen a mellettuk levo snowballok sem szaporodnek. Lehet a visszasozas segit amit ehettol kezdtem meg.

Tapatalkkal küldve az én MI 6 eszközömről
 
Utoljára módosított:
Sziasztok. Cbs-ek hamar beilleszkedtek, nem felosek, etetesnel szinte a kis mollykra is ramozdulnak. A hitvany xar talajt leszivtam es kidobtam, miutan a szurocserenel felfedeztem a katrany szeru masszat. Kapott rendes talajt, nagyon jo bele ultetni, varom a tovabbiakat. Egy nyugtat. A cbs-ek rendkivul elvannak. Szemmel lathatoan jol erzik magukat.
033bb4f4d3a931009d93fd36cdd2fa89.jpg679bb767e51a1b4f1089d26ed6d652f5.jpge0314fae58006701ca22715987d68b69.jpg

Tapatalkkal küldve az én MI 6 eszközömről
 
Back
Oldal tetejére