• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

TC420 - TC421 Led vezérlő "DAYLIGHT","DUSK TILL DAWN" konfigurációs filet keresnék !

Sziasztok, nekem 421-esem van. Egyáltalán nem hiányzik precízebb időzítés. A wifi funkció viszont nagyon jó.

Két problémám van vele:

- Áramszünet esetén elfelejti a programját, és valami gyárira áll át. Ez azért gond, mert 0-24-ben maxon megy, egy nyaralásnál nem túl jó ha ezt több napig kapja az akvárium.

- A mobil app nem tálalja.

Másnak volt hasonló?
Nem, de nézd meg az elemet benne.
 
Sziasztok, nekem 421-esem van. Egyáltalán nem hiányzik precízebb időzítés.
Akkor még sem olyan precíz,
Sziasztok, nekem 421-esem van. Egyáltalán nem hiányzik precízebb időzítés. A wifi funkció viszont nagyon jó.

Két problémám van vele:

- Áramszünet esetén elfelejti a programját, és valami gyárira áll át. Ez azért gond, mert 0-24-ben maxon megy, egy nyaralásnál nem túl jó ha ezt több napig kapja az akvárium.

- A mobil app nem tálalja.
Akkor mégsem olyan precíz ha áramszünetkor elfelejti a programját.
A mobil aplikáció hanygolható ilyen téren.
 
Szétszedtem, rámértem, az elem tökéletes, alul a nyákon is megvan az elem feszültsége, tehát a foglalat is jó.
Ami érdekes volt, hogy ha kivettem az elemet, akkor az időt is elfelejtette, ha nem vettem ki, akkor csak a programot.
Fogtam egy USB kábelt, felprogramoztam azzal, így tökéletes. Valószínű az USB porton kapott tápfesz kellhet a memória beégetéséhez... vagy a fene tudja...
 
Szétszedtem, rámértem, az elem tökéletes, alul a nyákon is megvan az elem feszültsége, tehát a foglalat is jó.
Ami érdekes volt, hogy ha kivettem az elemet, akkor az időt is elfelejtette, ha nem vettem ki, akkor csak a programot.
Fogtam egy USB kábelt, felprogramoztam azzal, így tökéletes. Valószínű az USB porton kapott tápfesz kellhet a memória beégetéséhez... vagy a fene tudja...
Sajnálom, hogy az ötletem nem jött be.
Viszont örülök hogy sikerült megoldani a problémát. Bár furcsa a működése...
 
Akartam írni, hogy ugorj át egy pendrive-val és rámásolom a telepítő fájlt. Aztán láttam, hol élsz.
Sebaj, felajánlásom él, úgyhogy ha Kispest felé/környékére visz az utad, gyere.
Köszike. Egy kicsit rosszul fogalmaztam. Driverem van. Sőt az eredeti Cd is meg van. Maga a TC 420-at kerestem. De már kaptam rá ajánlatot.
 
Sziasztok, nekem 421-esem van. Egyáltalán nem hiányzik precízebb időzítés. A wifi funkció viszont nagyon jó.

Két problémám van vele:

- Áramszünet esetén elfelejti a programját, és valami gyárira áll át. Ez azért gond, mert 0-24-ben maxon megy, egy nyaralásnál nem túl jó ha ezt több napig kapja az akvárium.

- A mobil app nem tálalja.

Másnak volt hasonló?
Nekem a pc progi nem találja. Tudtok rá valami megoldást esetleg? Ti melyik programot használjátok?
 
Nekem a pc progi nem találja. Tudtok rá valami megoldást esetleg? Ti melyik programot használjátok?
Sajnos, ha a régebbi verzió, szokott ilyet csinálni.
Milyen a világítás a kijelzőnek?
Ha zöldes, akkor a régebbi verzió.
Ha fehéres, akkor a újabb.
A újjaknál nem észleltem ilyen problémát, de a réginél, igen.
Nekem a 5ből, 2 régebbi, és mikor ilyet csinál, ki kell huznom a konektorbol, meg lecsatlakoztatni a USB kábelt, és utána helyre jönn.
 
Írtam az eladónak alin... Ezek a kínai kütyük az őrületbe kergetnek. A termosztát is rossz, amit vettem.
Köszönöm a segítséget! :)

Van itt olyan felhasználó, aki RGB-vel világít meg növényes akvát?
 
Írtam az eladónak alin... Ezek a kínai kütyük az őrületbe kergetnek. A termosztát is rossz, amit vettem.
Köszönöm a segítséget! :)

Van itt olyan felhasználó, aki RGB-vel világít meg növényes akvát?
Nekem volt hideg fehér , meleg fehér, közép fehér mind CRI 95, és RGB is egymás mellett. Működött :) Nemrég bontottam az akváriumot, most készül a tengeri. A színt ezután is ezzel fogom beállítani. Persze a tengeri felett majd a fő felvilágosítás egész más lesz.
 
Ha 100%-on járatom és max 11 V-ot ad, az nem gond? Nem vagyok megelégedve a szalagok teljesítményével és gyanítom, hogy a vezérlőnek lehet köze hozzá.
 
Back
Oldal tetejére