• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Tatabánya és környéke

Eddig mindig volt olyan, aki csak vitte a növényt, de ez nem gond egyáltalán! Sokkal jobban érzem magamat Én is, ha a növényeim nem a kukában, hanem valaki más akváriumában landolnak, még akkor is, ha esetleg az illetőt nem is látjuk többé. Úgyhogy nem ciki, szeretettel várunk. Eddig nagyon úgy néz ki, hogy nem 23-án lesz, de a 30-a és a 6-a fej-fej mellett kapja a szavazatokat...
Még várok 2-3 napot, és fixálom az időpontot. Remélem addig még páran jeleznek itt is!
@Fanta Bence
@Alexander
@Sendy
@zsolti
@Mikes
@Szűcs krisztofer
@Benedek2014
@Shadow19881
@tracert


Sziasztok! Viszem magammal két barátomat, akikkel mostanába kezdtünk el Rc- ket tartani. Ha esetleg valakinek van több mint az szükséges és jön a holnapi találkozóra, szívesen elfogadjuk. Köszi előre is ;)
 
Sziasztok! Viszem magammal két barátomat, akikkel mostanába kezdtünk el Rc- ket tartani. Ha esetleg valakinek van több mint az szükséges és jön a holnapi találkozóra, szívesen elfogadjuk. Köszi előre is ;)
Ne kapkodjatok, 2-3 hónap múlva lesz annyi RC, hogy nem győzitek majd! Addig szépen be kell mohásítani nekik az akváriumot, más dolgotok nincs. :)
 
Wabiból valakinek némi nyesedék? A hétvégén már mindenképp metszenem kéne, de nem akarom kidobni a felesleget. 100% emers növények!
 
Sziasztok!
Jövő hétvégét egy-két nappal megnyújtva Tatán töltjük. Növényes-garnélás szemmel akad valami megnéznivaló?
Köszi.
 
Sziasztok!
Jövő hétvégét egy-két nappal megnyújtva Tatán töltjük. Növényes-garnélás szemmel akad valami megnéznivaló?
Köszi.
A tavakat érdemes,az öreg tóban elég sokan fürdenek is mostanában,de én nem ajánlom.Elég sok "paraszt" van aki a kutyáját a gyerek mellett fürdeti.:dead:
 
Sziasztok!
Jövő hétvégét egy-két nappal megnyújtva Tatán töltjük. Növényes-garnélás szemmel akad valami megnéznivaló?
Köszi.
Ha valami kiállításra gondolsz, akkor azt kell mondjam, hogy szerintem sajnos semmi. Többiek? Ti tudtok valamit a környéken?
 
Ha valami kiállításra gondolsz, akkor azt kell mondjam, hogy szerintem sajnos semmi. Többiek? Ti tudtok valamit a környéken?
Növényes-halas bolt esetleg? Titkon reméltem, hogy szombaton, a visszaúton Törökbálint felé kerülhetünk, de vasárnapig maradunk, szóval ez a lehetőség ugrott. Viszont helyette lesz idő sétálni a városban. Szívesen jelölnél a célpontnak ilyesmit is. :)
 
Növényes-halas bolt esetleg? Titkon reméltem, hogy szombaton, a visszaúton Törökbálint felé kerülhetünk, de vasárnapig maradunk, szóval ez a lehetőség ugrott. Viszont helyette lesz idő sétálni a városban. Szívesen jelölnél a célpontnak ilyesmit is. :)
Dánió díszhal diszkont, Fisch Kft. Előbbi főleg halas, igen nagy választékkal, de vannak növények és pár dekor is, utóbbi a magyar eheim importőr, de a boltjuk 70%-ban inkább horgászcuccos.
Sajnos a baromi kemény csapvíz miatt a környéken főleg sügéres akvaristák vannak, a növényes-garnélás vonalat többnyire csak itt a fórumon jelenlevők képviselik, webshopok, és postázásra hajlandó hobbitársak segítségével. :(
 
Dánió díszhal diszkont, Fisch Kft. Előbbi főleg halas, igen nagy választékkal, de vannak növények és pár dekor is, utóbbi a magyar eheim importőr, de a boltjuk 70%-ban inkább horgászcuccos.
Sajnos a baromi kemény csapvíz miatt a környéken főleg sügéres akvaristák vannak, a növényes-garnélás vonalat többnyire csak itt a fórumon jelenlevők képviselik, webshopok, és postázásra hajlandó hobbitársak segítségével. :(
Hopp, jut eszembe!!! Tatán van egy vízinövény kertészet! A nevük nem ugrik be, majd talán reggel... Még nem voltam Náluk, de biztos leszek, ha jön a következő scape!
 
Dánió díszhal diszkont, Fisch Kft. Előbbi főleg halas, igen nagy választékkal, de vannak növények és pár dekor is, utóbbi a magyar eheim importőr, de a boltjuk 70%-ban inkább horgászcuccos.
Sajnos a baromi kemény csapvíz miatt a környéken főleg sügéres akvaristák vannak, a növényes-garnélás vonalat többnyire csak itt a fórumon jelenlevők képviselik, webshopok, és postázásra hajlandó hobbitársak segítségével. :(

Ha minden igaz, akkor Nelumbo Bt a nevük.
Köszi!(y)
 
Sziasztok!
Lassan szeretnék bele kezdeni egy garnélás, növényekre is koncentráló kis 30L körüli akváriumba némi "normál" halas múlttal. Elkezdtem egy naplót főképp magamnak hogy hangosan gondolkodva tanácsot is kérjek természetesen, szuper lenne ha pár helyi arccal a környéken meg tudnék ismerkedni. Mivel új vagyok, úgy látom a tagokra kattintva egyenlőre semmit sem látok, pl naplókat, így a keresgélés a sok napló között elég nehézkes :(
Elsőre, oktatási céllal szívesen veszem ha van naplótok és elküldenétek, megosztanátok a linket.
Amúgy biztos tele leszek kérdéssel de senki agyára nem fogok menni, ígérem :)

KÖSZI
zoli
 
Sziasztok!
Lassan szeretnék bele kezdeni egy garnélás, növényekre is koncentráló kis 30L körüli akváriumba némi "normál" halas múlttal. Elkezdtem egy naplót főképp magamnak hogy hangosan gondolkodva tanácsot is kérjek természetesen, szuper lenne ha pár helyi arccal a környéken meg tudnék ismerkedni. Mivel új vagyok, úgy látom a tagokra kattintva egyenlőre semmit sem látok, pl naplókat, így a keresgélés a sok napló között elég nehézkes :(
Elsőre, oktatási céllal szívesen veszem ha van naplótok és elküldenétek, megosztanátok a linket.
Amúgy biztos tele leszek kérdéssel de senki agyára nem fogok menni, ígérem :)

KÖSZI
zoli

Hello!
Vagyunk egy páran a környékről.Feljebb találsz pár nevet a helyiek közül,nekik is van naplójuk.Nekem is van 2 naplóm Növényes - Lépésekre mindig szükség van... | Magyar Akvakertész Fórum - Hungarian Aquascaping Community a másik , Növényes - Filterless shrimp land | Magyar Akvakertész Fórum - Hungarian Aquascaping Community.A második nem annyira érdekes,csak kísérletezés.
 
Sziasztok!
Lassan szeretnék bele kezdeni egy garnélás, növényekre is koncentráló kis 30L körüli akváriumba némi "normál" halas múlttal. Elkezdtem egy naplót főképp magamnak hogy hangosan gondolkodva tanácsot is kérjek természetesen, szuper lenne ha pár helyi arccal a környéken meg tudnék ismerkedni. Mivel új vagyok, úgy látom a tagokra kattintva egyenlőre semmit sem látok, pl naplókat, így a keresgélés a sok napló között elég nehézkes :(
Elsőre, oktatási céllal szívesen veszem ha van naplótok és elküldenétek, megosztanátok a linket.
Amúgy biztos tele leszek kérdéssel de senki agyára nem fogok menni, ígérem :)

KÖSZI
zoli

Ez pedig az enyém:
Beni Low-Tech növényese, 240 literben | Magyar Akvakertész Fórum - Hungarian Aquascaping Community
Pár tanács:
Ne kapkodj, olvass utána mindennek nyugodtan, ha nem találsz választ, kérdezz.
Szűrésen ne spórolj. Egyáltalán nem látványos dolog, sokan itt akarnak csippenteni a költségekből, de ez a legfontosabb.
 
Ez pedig az enyém:
Beni Low-Tech növényese, 240 literben | Magyar Akvakertész Fórum - Hungarian Aquascaping Community
Pár tanács:
Ne kapkodj, olvass utána mindennek nyugodtan, ha nem találsz választ, kérdezz.
Szűrésen ne spórolj. Egyáltalán nem látványos dolog, sokan itt akarnak csippenteni a költségekből, de ez a legfontosabb.
Köszi, igen több okból is a fokozatosság híve vagyok, egyenlőre a bútor készül, az egyes főbb alkotó elemeket tervezem, de be is írom majd a naplóba kb hogy indulnék, mi az ami esetleg nem ok, remélem hamar kiderül :)
 
Back
Oldal tetejére