• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Tatabánya és környéke

Jó érzés, hogy szép lassan begyűrűzik a "zöld" irányzat ide is, eddig sajnos nagyon rosszul állt a megye ilyen téren.
 
Lassan el kéne kezdeni nézni az időpontot a következő találkozóhoz. Folytatva a szokásjogot, és hogy többeknek nem volt jó hétköznap, ezért most megint legyen szombaton.
Kinek, melyik időpont jó/jobb?
Május 23, Május 30 vagy Június 6?
Én az első 2-t preferálnám inkább, mert Júniusig szétnyomják a növények az akváriumot... :)
@Fanta Bence
@Alexander
@Sendy
@zsolti
@Mikes
@Szűcs krisztofer
@bundibacsi
@Benedek2014
@Shadow19881
@zozi76
@tracert
@Tomyhu
Nekem a Május 30-a jó!:)
 
Nekem csak június 6.-a jó, a többi már a pecáé :) Viszont sajnos én most még nem tudok vinni növény, úgyhogy ki kéne találni, valami más cserealapot ( üdítő, sör), mert különben cikinek érzem magam... ;)
Eddig mindig volt olyan, aki csak vitte a növényt, de ez nem gond egyáltalán! Sokkal jobban érzem magamat Én is, ha a növényeim nem a kukában, hanem valaki más akváriumában landolnak, még akkor is, ha esetleg az illetőt nem is látjuk többé. Úgyhogy nem ciki, szeretettel várunk. Eddig nagyon úgy néz ki, hogy nem 23-án lesz, de a 30-a és a 6-a fej-fej mellett kapja a szavazatokat...
Még várok 2-3 napot, és fixálom az időpontot. Remélem addig még páran jeleznek itt is!
@Fanta Bence
@Alexander
@Sendy
@zsolti
@Mikes
@Szűcs krisztofer
@Benedek2014
@Shadow19881
@tracert
 
Nem tud valaki Tatabánya környékén megbízható helyet ahol tófóliát lehet venni?
(Sajnos barkácsáruházban és kertészetben csak 0,5mm-est találtam,nem túl jó áron.)
 
Kint a vértesszölősi kertgazdánál próbáltad, a haverom ott vette, de hogy milyen vastag azt nem tudom.
 
Back
Oldal tetejére