• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Tatabánya és környéke

Helló! Van egy halom eladó anubias nana nálam. A héten szeretnek megválni tőle. A mennyiség nem kevés. A 180-akvámban eléggé szétnőtte magát. Képet majd rakok fel este vagy holnap. Le kellett kopaszítani őket az alga miatt de nagyon életrevalók. Virágzás már volt 1-2 alkalommal. Árat még kitalálom. De legyen kb a bolti fele.
 
Helló! Van egy halom eladó anubias nana nálam. A héten szeretnek megválni tőle. A mennyiség nem kevés. A 180-akvámban eléggé szétnőtte magát. Képet majd rakok fel este vagy holnap. Le kellett kopaszítani őket az alga miatt de nagyon életrevalók. Virágzás már volt 1-2 alkalommal. Árat még kitalálom. De legyen kb a bolti fele.
Szia! Olvastam, hogy van anubias nálad,ha marad még, én is vinnék 2-3 tővel.
Helyileg merre vagy?
 
Szombaton reggel túlórázom, szóval 2kor pont a buszmegállóban fogok cigizni. Rakok fel képeket mérettel, aztán eldöntheted hogy mennyi kell. Mivel nem jelentkezett senki érte csak te, akár az egészet viheted.
 
Szombaton reggel túlórázom, szóval 2kor pont a buszmegállóban fogok cigizni. Rakok fel képeket mérettel, aztán eldöntheted hogy mennyi kell. Mivel nem jelentkezett senki érte csak te, akár az egészet viheted.
Rendben! Köszi!
 
Szia. Itt a befejezett akváriumom, utolsó oldalon lesznek a képek az anubiasról. Közben eszembe jutott hogy ez mini elvileg. Egy tő volt ami valami sima de 1 év után már nem tudtam megkülömböztetni. Algát letakarítom a szárakról is meg ha még van algás rész akkor visszavágom, megpróbálom a lehető legtisztábban elkészíteni. Két évet mentek a csövek ugyhogy a végén már csak az olló segített.
Toome 180 literes növényes próbálkozása | Page 4 | Magyar Akvakertész Fórum - Hungarian Aquascaping Community
 
Sajnos nem nagy itt a fórumon az aktivitás, vagy csak mostanában nem nagyon irkáltam ide?! :)
A lényeg, hogy elérkeztünk a jubileumi 10. találkozóhoz!
https://www.facebook.com/events/539863086183087/
Február 12, 18 órától a szokásos, Sarokház sörözőben.

És akkor most kihasználom a térkép funkciót, és "megidézek" mindenkit egy névsorban, akik nagyjából ésszerű távolságon belül vannak! :D
@hunbecks12
@mzoltan
@fenoca
@makilaci
@zsolti
@asebestyen
@Laci
@madarasiz
@peetvagyok
@Beni
@Zsotti01
@stv79
@PGabor
@Gergely
@Sendy
@Kovács Imre
@ASz2105
@Fanta Bence
@NagyPeet
@Adams
@lobo13
@Tomyhu
@bundibacsi
@tracert
@zozi76
@Nycky
@csolrob
@tasam
@Mikes
@Mazso
@Wiking
@Bando
@The7up
@warrior71
@Alexander
@Román Péter
@Kulhanek János
@Toome
@Toome1985
@szultan
 
Sajnos nem nagy itt a fórumon az aktivitás, vagy csak mostanában nem nagyon irkáltam ide?! :)
A lényeg, hogy elérkeztünk a jubileumi 10. találkozóhoz!
https://www.facebook.com/events/539863086183087/
Február 12, 18 órától a szokásos, Sarokház sörözőben.

És akkor most kihasználom a térkép funkciót, és "megidézek" mindenkit egy névsorban, akik nagyjából ésszerű távolságon belül vannak! :D
@hunbecks12
@mzoltan
@fenoca
@makilaci
@zsolti
@asebestyen
@Laci
@madarasiz
@peetvagyok
@Beni
@Zsotti01
@stv79
@PGabor
@Gergely
@Sendy
@Kovács Imre
@ASz2105
@Fanta Bence
@NagyPeet
@Adams
@lobo13
@Tomyhu
@bundibacsi
@tracert
@zozi76
@Nycky
@csolrob
@tasam
@Mikes
@Mazso
@Wiking
@Bando
@The7up
@warrior71
@Alexander
@Román Péter
@Kulhanek János
@Toome
@Toome1985
@szultan

Szia!
Mennék, ha beférek még!?
Remélem sikerül úgy összehoznom, hogy otthon legyek......
 
Szia!
Mennék, ha beférek még!?
Remélem sikerül úgy összehoznom, hogy otthon legyek......
A kocsmába szerintem 30 főig minden probléma nélkül elférünk, de talán még 40-50 főig sincs nagy gond, és eddig 16-18 körül volt a max létszám, úgyhogy biztosan beférsz, várlak! (y)
 
Sziasztok! Keresnék Tatabányán és környékén olyan embereket akinek esetleg elszaporodott bármilyen moha fajtája vagy esetleg Rc garnénája és hajlandó adni valamennyit belőle. Nem ingyen kívánom, minden értelmes ajánlatot meghallgatok. Tudom, hogy van külön fórum erre, de tényleg csak a környéken tudnék eljutni értük. Köszönöm előre is a segítséget.
 
Sziasztok,

Ezt a kérést több helyre be lehetne dobni:whistle: de talán itt lesz a legjobb.;)
Nymphaea Lotus (zenkeri) vagy Nymphoides sp. Taiwan keresek Tatabánya környékén . Esetleg ha valaki megy a Green Aqua-ba a környékről hozhatna nekem (természetesen kifizetném), de akkor se sértődnék meg, ha mehetnék vele:D

Üdv,
Zsolti
 

Ha esetleg azok között, aki el tud jönni lenne olyan, akinek nagyon el lenne szaporodva valamilyen -moha,-microsorum fajtája, vagy esetleg már nem fér el a Red Cherry az aksijukban, és esetleg hajlandó lenne hozni is belőle, azt nagyon megköszönném :D
 
Sziasztok! Vajda Miki vagyok Komáromból.Szeretnék érdeklődni hogy kezdő növényesként részt vehetnék-e a következő növényfejes találkozón. Most tervezem az akvárium indítását,ezért rámférne a tanulás. Köszi
 
Sziasztok! Vajda Miki vagyok Komáromból.Szeretnék érdeklődni hogy kezdő növényesként részt vehetnék-e a következő növényfejes találkozón. Most tervezem az akvárium indítását,ezért rámférne a tanulás. Köszi
Nem hogy részt vehetsz, hanem nagyon örülnék is, ha eljönnél, és megismernék egy új arcot. A következő találkozó valamikor március közepe-vége felé várható.
 
Back
Oldal tetejére