• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Hónap akváriuma talachi 247.5L - Arms of the Naiads

Re: talachi 247.5L - Még cím nélkül

Mi Dáviddal csináltunk ilyen szilós megoldást áztatott fával is.Megszárítottuk hajszárítóval a ragasztandó részt.A ragasztás stabil lett egy év után is úgy kellett lerángatni a szilóról a fákat.
 
Re: talachi 247.5L - Még cím nélkül

Hagyd a fákat. Fogd meg az egészet így mindenestől, és hozd el hozzám a nappaliba ;)
Jó az alap :thumbup:
 
Re: talachi 247.5L - Még cím nélkül

tibicuk said:
Mi Dáviddal csináltunk ilyen szilós megoldást áztatott fával is.Megszárítottuk hajszárítóval a ragasztandó részt.A ragasztás stabil lett egy év után is úgy kellett lerángatni a szilóról a fákat.

Akkor megnyugodtam! :D

atti76 said:
Hagyd a fákat. Fogd meg az egészet így mindenestől, és hozd el hozzám a nappaliba ;)
Jó az alap :thumbup:

OK! De nem lesz ez túl kicsi neked! :D :D
 
Re: talachi 247.5L - Még cím nélkül

Épp most akartam írni én is a kötegelős megoldást,mert akkor még tudsz variálni később rajta,de egyrészt látom,hogy már megelőztek az ötlettel,másfelől megvan a munkamenet..aláírom,stabilabb a sziló,de viszont túl fix.
Attibvara ne hallgass,nála minden máshogy működik,mint bárki másnál! :lol: :angel:
Mikor szolgálsz képekkel? :mrgreen:
 
Re: talachi 247.5L - Még cím nélkül

ZaCK said:
Mikor szolgálsz képekkel? :mrgreen:

Most hétvégén beragasztom a fákat és jövö hét elején fixre megcsinálom a hardscapet! Akkor lesznek képek!
Ha az idő engedi egy hétre rá növényesítés!
 
Re: talachi 247.5L - Még cím nélkül

Gondoltam mielőtt berendezem feltöltöm! Nehogy készen essen szét! :D

14598519_9c833d6f1739df303f8c421c2f8ddf5b_l.jpg


Itt jól meg lehet figyelni hogy a lámpatartó álvány nem fog látszódni.

14598509_8ba2a678e2ee519183d67a03e2040333_m.jpg


Holnap kezdődik!!
 
Re: talachi 247.5L - Még cím nélkül

Jó ötlet volt letesztelni az akváriumot!

Én lusta voltam, és amikor készen lettem a növények ültetésével, főtt rendesen a fejem nehogy valami gubanc legyen a feltöltéssel!

Várom a képeket! Kíváncsi vagyok mit dobsz össze!
 
Re: talachi 247.5L - Még cím nélkül

Kezdődik-kezdődik-kezdődik :mrgreen:
Kíváncsian várom mit raksz majd össze ;)
 
Re: talachi 247.5L - Még cím nélkül

Holnap majd próbálj minden dokumentálni, kíváncsi leszek a produktumra!! ;)
 
Re: talachi 247.5L - Még cím nélkül

attibva said:
Holnap majd próbálj minden dokumentálni, kíváncsi leszek a produktumra!! ;)

Holnap még csak a fákat rakom be! Legalább egy nap száradás és utána a többi! Természetesen dokumentálok!

Ma amúgy feldaraboltam azt a kusza kis fát, mit ne mondjak lett egy pár darab kis kiegészítő ágacska belőle.
 
Re: talachi 247.5L - Még cím nélkül

Mielőtt a fákat leragasztom megkerestem mindennek a helyét mert utána ugye nem nagyon lehet majd változtatni.

Talajjal persze majd teljesen más képet mutat de itt egy kép a koncepcióról:

14609931_aacc6c836ff3acec4ec053de633fb6e4_l.jpg
 
Re: talachi 247.5L - Még cím nélkül

Nagyon ígéretes :thumbup: kíváncsian várom az indítást.
üdv: l
 
Re: talachi 247.5L - Még cím nélkül

talachi said:
Mielőtt a fákat leragasztom megkerestem mindennek a helyét mert utána ugye nem nagyon lehet majd változtatni.

Talajjal persze majd teljesen más képet mutat de itt egy kép a koncepcióról:

14609931_aacc6c836ff3acec4ec053de633fb6e4_l.jpg

Hali!

Nagyon jó lesz!Talán egy apróságon akadt meg a szemem.A nagy fa csoport előterében a pici gallyak így nekem olyanok mintha a talajból nőttek volna ki . Szerintem a nagy fák tövétől kéne balra tartsanak,így úgy nézne ki mintha a kidőlt fa gyökere volna.(de lehet nem jól látom)Amúgy nagyon jó hangulata van! :thumbup:
 
Re: talachi 247.5L - Még cím nélkül

Azért az kell mondanom,hogy nagyon nem néz ki rosszul! :D
Jó ötlet volt a sok kis apró ág,nagyon sokat finomít az egészen..kíváncsi vagyok,hogy néz majd ki talajjal! :thumbup:
 
Re: talachi 247.5L - Még cím nélkül

Köszi srácok!

Beragasztottam a két nagy fadarabot. Ha megszáradt jön a folytatás.
 
Re: talachi 247.5L - Még cím nélkül

Nagyon baba a hardscape. Reméljük a sok finom kis részlete, ága nem veszik el a fának az aljzat bekerülése után. Mindenesetre kíváncsian várjuk a folytatást. :wave:
 
Back
Oldal tetejére