• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Szállítmány beérkezések

@star67 @mmccannon azt hiszem ti kértétek korábban a Glasgarten finomságokat. :)
Jelentem érkezett belőlük, a netre még nem került fel, de a boltban már kint van.

GlasGarten Shrimp Snacks Snow Flakes Pumpkin+Carrot - 30 g (2390.- Ft)
GlasGarten Shrimp Snacks Snow Flakes Chard+Spinach - 30 g (2390.- Ft)
GlasGarten Shrimp Snacks Snow Flakes Sticks Mix 3in1 - 30 g (2390.- Ft)
GlasGarten Mineral Hearts - 8 db (2390.- Ft)
GlasGarten Algae Chips - 15 g (2190.- Ft)
Az alga lapra még nem mozdultak rá, de a többi hatalmas siker a kis sáskák körében!
20210301_091407.jpg
 
Hal percek! :)

@star67 jött Dario dario.
Érkezett nagy mennyiségben Panda csík. Testesebb méret,mint legutóbb.
Szép Arany mézgurámik is jöttek szép számmal.
Verseny csigából kisebb mennyiség jött,érdemes lehet lecsapni rá.
Próbából kértem egy csapat Sawbwat és azt kell mondjam, jó ötlet volt,mert bizony szépek. @Mr Habi
Csini Boesemanik vannak vegyesen.

UI: a Csoki gurámikat elhagytam. Szépek és sikerült jóárasítani a legutóbbi körhöz képest.
 
Sziasztok!

Green Aqua Micro növénytáp érkezés mikorra várható?

Köszönöm!
Csak nektek elárulom, hogy mi történt a micro alapanyaggal. Nagyon messziről rendeljük. Kb 2 hónapja megrendeltük, és 2 hete meg is jött egy raklap... ami a micro helyett egy csomó vasbilincset tartalmazott.:cautious: Végül is vasnak vas....:unsure:
Viszont valahol Németországban valaki kapott bilincs helyett egy raklap folyékony vasat... :ROFLMAO:
Szóval a micro most valahol Európában. Igyekszünk visszaszerezni. Ha megjött, a gyártás kb. még 2 hét sajnos. :(
Literes még van, ha sürgős akkor azt vidd.
 
Csak nektek elárulom, hogy mi történt a micro alapanyaggal. Nagyon messziről rendeljük. Kb 2 hónapja megrendeltük, és 2 hete meg is jött egy raklap... ami a micro helyett egy csomó vasbilincset tartalmazott.:cautious: Végül is vasnak vas....:unsure:
Viszont valahol Németországban valaki kapott bilincs helyett egy raklap folyékony vasat... :ROFLMAO:
Szóval a micro most valahol Európában. Igyekszünk visszaszerezni. Ha megjött, a gyártás kb. még 2 hét sajnos. :(
Literes még van, ha sürgős akkor azt vidd.

Vagy bedobok heti 1 vasbilincset :ROFLMAO:

Köszönöm az infót, akkor lehet, hogy a literes lesz, az legalább elég egy darabig! :cool:
 
Az élet nem áll meg egy percre sem. Kaptunk egy masszív Aquario szállítmányt. Benne akril(!) U-csatlakozóval, tökéletes választás szkander bajnokoknak. :)
 

Attachments

  • 70DDC98A-1EA4-4FC9-8E38-08D4B10D1B39.jpeg
    70DDC98A-1EA4-4FC9-8E38-08D4B10D1B39.jpeg
    260.9 KB · Megtekintések: 43
Az élet nem áll meg egy percre sem. Kaptunk egy masszív Aquario szállítmányt. Benne akril(!) U-csatlakozóval, tökéletes választás szkander bajnokoknak. :)
 
Hal percek! :)

@star67 jött Dario dario.
Érkezett nagy mennyiségben Panda csík. Testesebb méret,mint legutóbb.
Szép Arany mézgurámik is jöttek szép számmal.
Verseny csigából kisebb mennyiség jött,érdemes lehet lecsapni rá.
Próbából kértem egy csapat Sawbwat és azt kell mondjam, jó ötlet volt,mert bizony szépek. @Mr Habi
Csini Boesemanik vannak vegyesen.

UI: a Csoki gurámikat elhagytam. Szépek és sikerült jóárasítani a legutóbbi körhöz képest.
Remélem, nem ez az utolsó, hogy Dariok lesznek, mert majd szeretnék.
Viszont áruld el lécci a Sawbwat miféle szerzet @ZaCK ? A gugli most undok volt és csak halas Subway szenyókat dobott fel. 🤪
 
Remélem, nem ez az utolsó, hogy Dariok lesznek, mert majd szeretnék.
Viszont áruld el lécci a Sawbwat miféle szerzet @ZaCK ? A gugli most undok volt és csak halas Subway szenyókat dobott fel. 🤪
Így kell írni: Sawbwa
Nekem volt, csak egy idő után úgy láttam mind megmurdelt. Aztán volt meglepetés mikor bontottam az akváriumot és elkerült egy kisebb csapat. Nagyon kényes a kajára. Egyébként gyönyörűek, csak nem sokat láttam őket.
 
Így kell írni: Sawbwa
Nekem volt, csak egy idő után úgy láttam mind megmurdelt. Aztán volt meglepetés mikor bontottam az akváriumot és elkerült egy kisebb csapat. Nagyon kényes a kajára. Egyébként gyönyörűek, csak nem sokat láttam őket.
Köszi! 😘
Utánanéztem, és nagyon izgalmas egy faj.
 
Nem igaz és ma voltam a GA utcájában konkrétan... Én is szeretnék egy Dario párt. 😫
még van szerintem.
Én telepítettem belőlük haza néhányat...
plusz extra sötét festésű oto-kat is.
Aztán kérdezte @ZaCK mester: 'kérsz még valamit?'
'még vagy két endler guppit elhozok'
'milyen színűt?'
'élénk narancs és kék'
(úszik vagy 100 guppi a tárolóban)
'az egyszerű' - és merít egyet, azaz EGYET a hálóval... putty egy narancs és egy kék landol a mérőedényben :oops:
És ez tényleg így ennyi idő alatt zajlott le!
 
Így kell írni: Sawbwa
Nekem volt, csak egy idő után úgy láttam mind megmurdelt. Aztán volt meglepetés mikor bontottam az akváriumot és elkerült egy kisebb csapat. Nagyon kényes a kajára. Egyébként gyönyörűek, csak nem sokat láttam őket.
Nekem is voltak egy ideig, ezért szekáltam ZaCk-et, hogy szerezzen. :)
 
Back
Oldal tetejére