• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Szállítmány beérkezések

Sziasztok.
Érdeklődnék hogy Hydor külső Fűtő eszköz lesz esetleg még raktáron? 16/22-es csőméretűre lenne szükségem 120 literes akváriumhoz. Vagy van esetleg erre valami jó alternatíva amit nem az akváriumba kell helyezni?
Köszönöm :)
 
Sziasztok.
Érdeklődnék hogy Hydor külső Fűtő eszköz lesz esetleg még raktáron? 16/22-es csőméretűre lenne szükségem 120 literes akváriumhoz. Vagy van esetleg erre valami jó alternatíva amit nem az akváriumba kell helyezni?
Köszönöm :)
Megszüntettük a sok garis probléma miatt. A JBL Protemp külső fűtője jó választás.
 
Én igen. Azaz hogy csípőből mondok egy határozott nemet, aztán ha mégis lesz, az lesz a kellemes meglepetés 😁
Hát az lenne valami jó üzletpolitika, mert a nem esetén egyből berendelném a kívánt mennyiséget a helyi boltban és nem bonyolítanám az életem annak megszervezésével, hogy eljussak a GA-ba. 😉
 
Hát az lenne valami jó üzletpolitika, mert a nem esetén egyből berendelném a kívánt mennyiséget a helyi boltban és nem bonyolítanám az életem annak megszervezésével, hogy eljussak a GA-ba. 😉
Amire meg kellemes meglepetésként szereznének, addigra már mindenki beszerezte máshol.🤭
 
Back
Oldal tetejére