• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Szállítmány beérkezések

Bár a Tillandsiák még úton vannak (ma rendeltem), a bútor pedig készülőben, a webshopot már előkészítettem az érkezésre! A netre egyelőre csak ennyi kerül fel, később bővülhet a kínálat. A boltban viszont folyamatosan nagyobb választék lesz, amit épp a nagykerben megkívánunk, azt már hozzuk is magunkkal. Ezeket a növényeket amúgy is érdemesebb mindig személyesen válogatni, a különböző színváltozatok és méretek miatt.
https://www.greenaqua.hu/hu/noveny/terrariumi-noveny.html

Látom TM-Reptiles-ról nektek is hasonlóan pozitív a véleményetek, mint nekem, legalábbis ha már felvettétek őket a webshopba... szerintem az egyik legkorrektebb terráriumos cég itthon. És értenek is hozzá, ami szintén ritka. :D
 
Látom TM-Reptiles-ról nektek is hasonlóan pozitív a véleményetek, mint nekem, legalábbis ha már felvettétek őket a webshopba... szerintem az egyik legkorrektebb terráriumos cég itthon. És értenek is hozzá, ami szintén ritka. :D

Szerintem kb 3 éve vannak már a mohák (amikor a régi boltban építettük a brekis bemutatót), csak eddig nem nagyon volt célkeresztben. Építésekhez használtuk. Most hogy bekerül a terkó növény tároló így talán jobban szem előtt lesz ez is. (y)
 
Akvakertész fórum jámbor népe!
Füleljetek rám. :D

Újra sikerült hozzá jutni egy adag panda csíkhoz.Frissek,még nem ropogósak.
Hiánycikk volt egy ideje a rizsponty,de sikerült orvosolni a problémát.
Szép méretes vörös loricariak érkeztek,jó pocakosak.
Tudom javasolni a réz lazacokat.Kerekek és szép,élénk színűek.
Szereztünk farokfoltos algázókat és az algázó gébek extra színes pizsiben érkeztek.
Szépek a crs garnélák és akad néhány cbs is. ;)
Ismét van a kínálatunkban marginatus,mellé pedig tudom javasolni a beckfordikat,már pár hete hizlalom őket.
Termetes üveg harcsákkal is tudok szolgálni,egész stramm brigád.
Továbbra is nagyon szépek a hazai termelőtől származó ramik,tudom ajánlani. :D
Algázókból sincs hiány,tele vagyunk minden fajta csigákkal,amanoval és otocinclussal is.

Gyertek,gyertek. :)
 
Akvakertész fórum jámbor népe!
Füleljetek rám. :D

Újra sikerült hozzá jutni egy adag panda csíkhoz.Frissek,még nem ropogósak.
Hiánycikk volt egy ideje a rizsponty,de sikerült orvosolni a problémát.
Szép méretes vörös loricariak érkeztek,jó pocakosak.
Tudom javasolni a réz lazacokat.Kerekek és szép,élénk színűek.
Szereztünk farokfoltos algázókat és az algázó gébek extra színes pizsiben érkeztek.
Szépek a crs garnélák és akad néhány cbs is. ;)
Ismét van a kínálatunkban marginatus,mellé pedig tudom javasolni a beckfordikat,már pár hete hizlalom őket.
Termetes üveg harcsákkal is tudok szolgálni,egész stramm brigád.
Továbbra is nagyon szépek a hazai termelőtől származó ramik,tudom ajánlani. :D
Algázókból sincs hiány,tele vagyunk minden fajta csigákkal,amanoval és otocinclussal is.

Gyertek,gyertek. :)
Esetleg ilyet nem tudtok szerezni? Olajfoltos harcsa - Centromochlus perugiae :)
olajfoltos_harcsa.jpg
 
Sziasztok!
Az összes terràriumi növény elérhető lesz a shopban? Valamint milyen plusz cuccok lesznek a vivárium kategóriában is mikor?
Minden növényt nem teszünk fel, mert van, amit nehéz lenne szállítani, illetve van, ami időszakos és most épp kaptunk, máskor nem lesz a nagykerben. A fő növények fönt vannak már. Ezen kívül lesz hamarosan agyaggolyó aljzatnak, illetve esőztető szett és alkatrészek. Pontos dátumot ne kérj, talán még idén, de a januárt esélyesebbnek látom.
 
Minden növényt nem teszünk fel, mert van, amit nehéz lenne szállítani, illetve van, ami időszakos és most épp kaptunk, máskor nem lesz a nagykerben. A fő növények fönt vannak már. Ezen kívül lesz hamarosan agyaggolyó aljzatnak, illetve esőztető szett és alkatrészek. Pontos dátumot ne kérj, talán még idén, de a januárt esélyesebbnek látom.
Oké, csak egy körülbelüli időpontra voltam kíváncsi! Köszi!
 
Back
Oldal tetejére