• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Szállítmány beérkezések

Szia Tomi @danyi03 !
"Szerencsére az eddigi terráriumi növényforrásunk mellé most egy kifejezetten Tillandsiákkal foglalkozó lelőhelyet is találtunk, így különleges Tillandsiák is jönnek hamarosan, ha elkészül a növénytárolónk 40-50 terárriumi növényből lehet majd válogatni, úgyhogy jókor kezded ;)"
Lehet tudni, hogy az a hamarosan az napok, hetek vagy honapok? :D Nagyon be vagyok sozva!
 
Szia Tomi @danyi03 !
"Szerencsére az eddigi terráriumi növényforrásunk mellé most egy kifejezetten Tillandsiákkal foglalkozó lelőhelyet is találtunk, így különleges Tillandsiák is jönnek hamarosan, ha elkészül a növénytárolónk 40-50 terárriumi növényből lehet majd válogatni, úgyhogy jókor kezded ;)"
Lehet tudni, hogy az a hamarosan az napok, hetek vagy honapok? :D Nagyon be vagyok sozva!
Ha hihetünk az asztalosnak (általában nem), a héten megjön a terráriumi növénytároló alá a bútor és akkor jövő héten már érkezhetnek is a növények. Reálisan azt mondanám, 2-3 héten belül valósággá válik a dolog :)
 
Juhejjjj!
Bár a Tillandsiák még úton vannak (ma rendeltem), a bútor pedig készülőben, a webshopot már előkészítettem az érkezésre! A netre egyelőre csak ennyi kerül fel, később bővülhet a kínálat. A boltban viszont folyamatosan nagyobb választék lesz, amit épp a nagykerben megkívánunk, azt már hozzuk is magunkkal. Ezeket a növényeket amúgy is érdemesebb mindig személyesen válogatni, a különböző színváltozatok és méretek miatt.
https://www.greenaqua.hu/hu/noveny/terrariumi-noveny.html
 
Bár a Tillandsiák még úton vannak (ma rendeltem), a bútor pedig készülőben, a webshopot már előkészítettem az érkezésre! A netre egyelőre csak ennyi kerül fel, később bővülhet a kínálat. A boltban viszont folyamatosan nagyobb választék lesz, amit épp a nagykerben megkívánunk, azt már hozzuk is magunkkal. Ezeket a növényeket amúgy is érdemesebb mindig személyesen válogatni, a különböző színváltozatok és méretek miatt.
https://www.greenaqua.hu/hu/noveny/terrariumi-noveny.html
Jajj, megall a szivem! Mennyi gyonyoruseg! A helyuk majdnem kesz csak arra var, hogy bekoltozzon a sok szepseg!;)
 
Figyelem!Figyelem!

Mindenki nyugodjon meg.A nagy sikerre való tekintettel szereztünk utánpótlást törpe gömböcökből. :)
Hiányzott a készletről egy ideje az A.sidthimunki,most megint elérhetőek,ha szintén csiga problémára keresel megoldást.
Nagyon szépek a kubotaiak,combosabb méretben vannak és jó sokan.
Tudom javasolni az ékfoltosokat.Kerekek és élénk színük van.Méltatlanul hanyagolt halacskák egyike.
Gurámiból tudom ajánlani a törpe,tűz,kobalt retteneteket.Kerekek és élénk színűek és még pár csajszi is van hozzájuk. ;)
Szintén szép példányok érkeztek a méz gurámiból is.A hímek kezdenek klassz kis pizsit felvenni.
Nagyon stramm otocinclusok vannak mostanság,szinte lépésállóak. :D
Zöld neonból is kerek,életrevaló példányokat kaptunk.
Endler guppikból szép,élénk piros példányok vannak,nagy létszámban.
Továbbra is rogyásig vannak amanoval a medencék,idén tudatosan készültünk,hogy ne legyen hiány belőle.

Továbbá szeretném felhívni mindenki figyelmét,hogy mostantól a halakat hátul fél lágy/fél csap vízben tartjuk.Ennek függvényében érdemes szoktatni vízminőséghez is a frissen hazavitt halakat.
Erre személyesen is igyekszünk felhívni a figyelmet. :)
 
Ottó vásárlás nekem is tervben van, egy 20 db-ot legalább vennék bár max csak jövő hét utáni héten tudnék felmenni (fránya délutános műszak :mad:). Amano garniból milyen az ellátottság mostanában? Ha jól emlékszem tavaly ilyenkor hiány volt.
 
Back
Oldal tetejére