• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

SMS kérdés

viktorlantos

Alapító
Admin
Segítségeteket szeretnénk kérni.

Az utóbbi két hétben az átállások után használtuk a GLS SMS küldő szolgáltatását.
Szeretném megkérdezni, hogy aki csomagot kapott az utóbbi két hétben, kapott e SMS üzenetet amiben a csomag érkezéséről értesít a GLS?

Ha nem akartok a topikban válaszolni, privátban, vagy emailben is szívesen látnánk visszajelzést.
Fontos lenne, hogy a szolgáltatás minőségén javítsunk. Ezért is kérjük a segítségeteket.

Köszönjük előre is. :angel:
 
Csütörtökön leadott rendelésre ma jött meg csomag. Sms-t nem kaptam, de a papírdoboz tartalma kárpótolt! :thumbup:
 
Köszi a visszajelzéseket :thumbup:
Más is említette már, hogy nem kapott üzenetet. Akkor kicsit kalapálnunk kell a GLS-t, hogy megbízhatóan működjön ez a része is. :angel:

Természetesen aki vezetékes telefont ad meg, ott az SMS eleve nem működik.
 
Én is kaptam, hogy holnap jön. időszakban ennyire volt leszűkítve.
az sms délután jött.
 
Az SMS-ek a csomagfelvétel napján mennek ki. Leginkább emlékeztető jelleggel, hogy másnap csomi jön és mennyi zöldhasúval kell készülni. ;)
 
w-rig said:
Sziasztok!

GA.welness csomi megjött :D sms-nem érkezett.


Modosítok: GA. welness csomi megjött 09-35 perc átvettem SMS-10h-25 -perckor megérkezett :p hogy holnap csomit kapok a GA-tól és ennyi a fizetendő!

Ez ám a gyors kiszállítás :mrgreen: ! megelőzni egy sms-t!!
 
Nekem nem hogy sms nem jött, még mail sem! Csütörtökön este rendeltem meg a csomagot, amiről rögtön megérkezett a megerősítő mail. Aztán semmi, ma délelőtt meg hívnak, hogy itt a futár, hozott egy csomagot. De nem zavar, a lényeg a termék, meg a villámgyorsaság :D
 
email-t én sem kaptam, de este jött sms, hogy aszongya: #senderName#: A holnapi nap folyamáncsomagját a GLS kézbesiti. csomagszám és fizetendő összeg.

Tetszik, hogy itthon is kezdenek ilyen szolgáltatások is terjedni. Így tovább :thumbup:

azért #senderName#-et helyettesíthetnék a GA-val, ahogy azt tervezték szerintem.

pá,
gyu
 
Érdekes dolog történt, ma jött az email, hogy a csomagot átadták a futárnak, aki valószínű holnap hozza. Ugyanabban az időben jön az sms, hogy "a keddi nap során a csomagot a gls kézbesíti" :eek:
Ugye ma kedd van, ezért nagy felhajtás volt, hogy gyorsan elmenni automatához pénzért, mert mégis ma jön és nem holnap. Végeredménybe a csomag nem jött (eddig, bár gondolom ma már nem is fog). Ezért gyanítom az email üzi fedi a valóságot.
Üzenjétek meg a gls-nek, hogy figyeljen már arra, hogy milyen napot ír az sms-ben, mert nem kis plusz macerát okozott a semmiért! :twisted:
 
Nekem múlt héten volt, hogy nem jött semmilyen email és sms. Másnap írtam az info@Green Aqua-ra egy emailt, amire pár perc múlva jött is a válasz. Miszerint a mai nap folyamán (mármint a rendelés másnapján) került kiszállításra a csomag. A szállítási értesítő és az sms azóta se jött meg.

ui.: Én már hozzászoktam a gyorsaságotokhoz :thumbup: ami most is volt, csak az említett dolgok miatt volt bennem kétség.
 
Boooooo said:
Érdekes dolog történt, ma jött az email, hogy a csomagot átadták a futárnak, aki valószínű holnap hozza. Ugyanabban az időben jön az sms, hogy "a keddi nap során a csomagot a gls kézbesíti" :eek:
Ugye ma kedd van, ezért nagy felhajtás volt, hogy gyorsan elmenni automatához pénzért, mert mégis ma jön és nem holnap. Végeredménybe a csomag nem jött (eddig, bár gondolom ma már nem is fog). Ezért gyanítom az email üzi fedi a valóságot.
Üzenjétek meg a gls-nek, hogy figyeljen már arra, hogy milyen napot ír az sms-ben, mert nem kis plusz macerát okozott a semmiért! :twisted:

Húsvét hétfő bezavart. :lol: Én is hasonlóan jártam, csak nekem nem kellett rohanom sehova.
 
Back
Oldal tetejére