• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos GLS házhozszállítás - újdonságok

viktorlantos

Alapító
Admin
A héten új szolgáltatással bővítettük a GLS házhozszállításunkat.:

Termékek házhozszállítása Green Aqua

A Green Aqua GLS FLEX DELIVERY SERVICE bővíti a csomagátvételi és értesítési lehetőségeket!

  • A csomagot igény szerint munkaidő után is kézbesíti a GLS (17-20 óra között)
  • A csomag a címzett rendelkezése alapján GLS CsomagPontokban is átvehető.
  • A címzett két (!) SMS-t és/vagy email-t is kap. Az elsőben a következő munkanapi kiszállítás ténye és az esetleges utánvét összege.
  • A második SMS a kiszállítás reggelén a kiszállítás 3 órás időablakát tartalmazza, a futár telefonszámával együtt.
  • 15 perccel a kézbesítési kísérletet követően a címzett elektronikus értesítést kap és interneten rendelkezhet a csomag sorsáról.

A kézbesítési kísérletet követő választható megoldások:

  • Új időpont megadása
  • Másik cím megadása
  • Átvétel egy kiválaszott GLS CsomagPontban
  • Személyes csomagátvétel a legközelebbi GLS depóban
  • A csomag átvételének visszautasítása.

Reméljük a rugalmasabb kiszállítás hasznos lesz számotokra :)
 
"Speciális nagy méretű termékek szállítása
A GLS futárszolgálattal csak egy bizonyos méret szállítására van lehetőség. Néhány extrém esetben ezért egyedi szállítás szükséges. Tipikusan ilyenek a nagy méretű akváriumok és bútorok. Ezeket egyedi kalkuláció alapján szállítjuk, természetesen az ügyféllel történt egyeztetés után."

Ezekre akkor nem vonatkozik, hogy 14900Ft felett ingyenes a szállítás? Pl 120x45x45-ös akváriumnál is már fizetni kell a szállításért?
 
Utoljára módosított moderátor által:
"Speciális nagy méretű termékek szállítása
A GLS futárszolgálattal csak egy bizonyos méret szállítására van lehetőség. Néhány extrém esetben ezért egyedi szállítás szükséges. Tipikusan ilyenek a nagy méretű akváriumok és bútorok. Ezeket egyedi kalkuláció alapján szállítjuk, természetesen az ügyféllel történt egyeztetés után."

Ezekre akkor nem vonatkozik, hogy 14900Ft felett ingyenes a szállítás? Pl 120x45x45-ös akváriumnál is már fizetni kell a szállításért?

Igen, sajnos nem tudjuk GLS-el szállítani. Rengeteg akváriumunkat törték már össze.
Raklapon szállítjuk más partnerekkel.
 
Köszi! Akkor tényleg jobb is, hogy elmentem érte, pedig még agyaltam is rajta, hogy ezt csak ingyen leszállítjátok. Akkor még a 30 ezer forint volt ingyenes vásárlási határ, és ez az aki azért bőven felett van, csak a teherautóból való kipakoláshoz , nem biztos, hogy lett volna akkor egyből segítség, ezért mentem érte . Necces volt így is szállítani a kombi kocsimban, ki kellett kötni, mert már az első kanyarban elindult a csomagtartóban. De szerencsére épségben hazaért velem.
 
Köszi! Akkor tényleg jobb is, hogy elmentem érte, pedig még agyaltam is rajta, hogy ezt csak ingyen leszállítjátok. Akkor még a 30 ezer forint volt ingyenes vásárlási határ, és ez az aki azért bőven felett van, csak a teherautóból való kipakoláshoz , nem biztos, hogy lett volna akkor egyből segítség, ezért mentem érte . Necces volt így is szállítani a kombi kocsimban, ki kellett kötni, mert már az első kanyarban elindult a csomagtartóban. De szerencsére épségben hazaért velem.

Hát igen, ilyen nagy méretnél célszerűbb ha érte jön az ügyfél. Pláne egyedi méreteknél, ahol akár 2-3 hetet kell várni a gyártásra.

Ha nem megy, vagy nincs autó, el tudjuk küldeni, de gyakorlatilag bombabiztosra be kell csomizni még raklapon is. A nagy szállító cégeknél így sincs garancia üvegtörésre. Ez a mi felelősségünk...
De így küldjük a bútorainkat és az akváriumokat európa nyugati felére is raklapon és mennek azért Dániától kezdve mindenhova ami elég távol van.

GLS minden más esetben működik.
 
Sziasztok!

Meg lehet tudni valahogy a futár telefonszámát? Az helyzet, hogy kedves párom ma reggel nyögte be, hogy holnap az ikreket el kell vinni a védőnőhöz reggel 9-re. Ma meg kaptam az SMS-t, hogy holnap 9-15 között várható a csomag. Már nem emlékszem pontosan, de rá szoktak csörögni az emberre, mikor az előző címen végzett, csak akkor is pont éjszakás voltam, így nem vettem fel, de persze párom itthon volt és átvette, Azt persze meg tudom csinálni, hogy lerakom őket , hazajövök, és visszamegyek mikor végeztek, csak utóbbi eset közben ne érje oda a futár. Biztonság kedvéért rácsörögnék elötte, hogy mikor ér Várpalotára
 
Sziasztok!

Meg lehet tudni valahogy a futár telefonszámát? Az helyzet, hogy kedves párom ma reggel nyögte be, hogy holnap az ikreket el kell vinni a védőnőhöz reggel 9-re. Ma meg kaptam az SMS-t, hogy holnap 9-15 között várható a csomag. Már nem emlékszem pontosan, de rá szoktak csörögni az emberre, mikor az előző címen végzett, csak akkor is pont éjszakás voltam, így nem vettem fel, de persze párom itthon volt és átvette, Azt persze meg tudom csinálni, hogy lerakom őket , hazajövök, és visszamegyek mikor végeztek, csak utóbbi eset közben ne érje oda a futár. Biztonság kedvéért rácsörögnék elötte, hogy mikor ér Várpalotára

Elméletileg emailben kellett volna linket küldeniük ahol te magad is tudod állítgatni, hogy neked mikor jó
FlexDelivery - Szállítási megoldások
 
Most két SMS is jött, csomagszámmal, jelszóval, és csomagom.eu webcímmel ahol meg tudom nézni az állapotot, illetve néztem a GLS oldalát is, csak gondolom ilyenkor már be van pakolva a kocsiba, így nem voltam benne biztos, hogy át lehet tenni hétfőre. Levelezésemet most néztem, jött tőletek levél aktív linkes csomagszámmal, csak arra kattintva bejövő oldalon az fogad, hogy "POD hiba", hívja az ügyfélszolgálatot :)
Holnap megpróbálom felhívni a futárt mikor várható, de úgy emlékszem előtte 10-15 perccel szokott hívni is, már ha azóta nem változott a trend. Nincs messze a védőnő se, gyorsan meg tudod fordulni. Most nézem, hogy írod, a második SMS-nek a futár telefonszámát is kellene tartalmaznia, na olyan nem volt benne.
 
Közben megtaláltam a GLS levelét is a spam mappában :), aszerint ma még átrakhatom a szállítási időpontot máskorra, így átettem hétfőre. Remélem a növények kibírják, csak anubiasok . Vissza meg nem lehet tenni, mert a jelenlegi jelszóval már nem tudok belépni .
 
Sziasztok. Rendeltem par cuccot. Csak annyi a kerdesem hogy a GLS ma azt irta hogy a kovetkezo munkanapon tortenik a kezbesites. Ez ervenyes szombatra a GA eseteben?

Koszi.

Laci
 
Sziasztok. Rendeltem par cuccot. Csak annyi a kerdesem hogy a GLS ma azt irta hogy a kovetkezo munkanapon tortenik a kezbesites. Ez ervenyes szombatra a GA eseteben?

Koszi.

Laci

A GLS munkanapja szerinti következő munkanap.
Szombaton nem szállítanak ki terméket. Tehát hétfő.
 
Sziasztok!
Ez a GLS csomagpontos dolog még működik, mivel sajnos hozzánk eddig mindig 13-14 óra közt érkezett a futár, és ezentúl ebben az időpontban, az éjszakás hetemet leszámítva nem lesz ezentúl otthon senki.
Ilyen esetben hogy kell a rendelést leadnom? A megjegyzés rovatba írjam be a csomagpont nevét és címét, azonosítószámát?
 
Sziasztok!
Ez a GLS csomagpontos dolog még működik, mivel sajnos hozzánk eddig mindig 13-14 óra közt érkezett a futár, és ezentúl ebben az időpontban, az éjszakás hetemet leszámítva nem lesz ezentúl otthon senki.
Ilyen esetben hogy kell a rendelést leadnom? A megjegyzés rovatba írjam be a csomagpont nevét és címét, azonosítószámát?

Szia,

természetesen működik:
http://www.greenaqua.hu/hu/termekek-hazhozszallitasa

A rendelést megjegyzésbe írd bele hova szeretnéd.
Az aktuális depo lista itt található:
https://gls-group.eu/HU/hu/depo-gls-csomagpont-kereses
 
Back
Oldal tetejére