• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Garnélás ShrimpPack

A reinickii mini birja? Most nekem is dupla C RGB van, lehet hogy megpróbálom megint (korábban lassan elolvadt).
(úgy tűnik C RGB 100%-n sem túl meleg, viszont a növények meghálálják)

Úgy tűnik bírja, növöget és piros is.

Majd egy visszavágást megejtek a héten mert azt meghálálja a reinickii mini.
 
Újabb két petés taiwan anyuka van... ez már a kedvemre való. :)

A black galaxy pintók szoknyája alá is leskelődök, de ott még korai a bébibumm, szerintem kell nekik legalább 3-4 hónap még. Red pintok detto.

Én a helyedben gyakrabban mennék le a pinyóba lámpaoltás után, ha ez ekkora sikerrel jár!;)
 
Kikaptam a súlyozó kalapácsot a taiwanos akvából, továbbra is fel akart úszni a fa, így hozzákötegelőztem egy dragon kődarabot, most lent maradt.
Nyilván mikor vettem ki a vasfa kompozíciót, úgy kellett lerázni róla a garnikat a sok üregből, de egy taiwan valahogy rajta maradt sunyiban: a mindenórás petés mama. Azt hittem felrobbanok mikor a tálcán láttam vergődni, óvatosan papírlapot alácsúsztatva visszaraktam az akvába... gondoltam ma reggelre tuti eldobja a petéket a sokktól, de lenéztem és még megvannak...
Pfff...
 
Növény fronton azért kötött a kezem, ha nem garnisok lennének, nem lenne alga semennyi szerintem, csapatnám az excel ecsetelést. De mivel kényes fajok, semmi ilyesmi nincs, tápozás is csak módjával.

De 2-3 hónap és a 3 algás akva is letisztul, bedurrannak a növények, beérik a teljes biológiai szűrés, és olyan lesz mindegyik mint a narancs tigrises.
 
Back
Oldal tetejére