• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Sálgó Nano iwagumi

Ígéretes.Sok szerencsét hozzá!(y)
Csak annyi hozzáfűznivaló,hogy a Liquicarbo minőségileg sokkal gyengébb,mint az easy carbo(saját tapasztalat).Szóval abból akár dupla adagot is nyomhatsz...:)
 
" Liquicarbo minőségileg sokkal gyengébb ,Szóval abból akár dupla adagot is nyomhatsz...:) "
Nem kellene butaságokat leírni.
Ezzel még a tanítóid sem értenének egyet.
El akarod tenni az élőlényeit láb alól ?

Miért ?
 
Bármilyen is a Carbo az adagolásra mindig vigyázni!

Gratu az ültetéshez. Szép lesz ez pár hónap múlva (y)
 
Ígéretes.Sok szerencsét hozzá!(y)
Csak annyi hozzáfűznivaló,hogy a Liquicarbo minőségileg sokkal gyengébb,mint az easy carbo(saját tapasztalat).Szóval abból akár dupla adagot is nyomhatsz...:)

" Liquicarbo minőségileg sokkal gyengébb ,Szóval abból akár dupla adagot is nyomhatsz...:) "
Nem kellene butaságokat leírni.
Ezzel még a tanítóid sem értenének egyet.
El akarod tenni az élőlényeit láb alól ?

Miért ?

Nem tudom miből gondolod, hogy a Liquicarbo gyengébb :eek:!
Ezt használtam az előzőben is, és ha megnézed nem látom a hiányt, de ha alá tudod támasztani légy szíves oszd meg velünk.
Minden esetre én addig az ajánlás szerint alkalmazom, nem szeretném a faunát kinyírni

Bármilyen is a Carbo az adagolásra mindig vigyázni!

Gratu az ültetéshez. Szép lesz ez pár hónap múlva (y)
Köszi Viktor!
 
Ma 5 napos az akvárium.
Különös dolgot nem tudok még írni róla, egy kis barna alga jelenlétet vélem felfedezni amit még eddig kezelhetőnek gondolok. Elvégzem a vízcseréket adagolom a tápokat és a napi carbot.
Bár az utóbbit nem tudom rendszeresen adagolni, remélem nagy gondom nem lesz belőle.
Két telefonos kép, csak ez van kéznél :p !
16578261_3056c773f61c932b4ca23b676b1bd3ed_m.jpg

16578263_0dc1adf36795ec4bff87af7570529e63_m.jpg
 
Back
Oldal tetejére