• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Saját "szubjektív" gondolataim

Status
Not open for further replies.
Tisztelt Építési Vállalkozók!

Köszönjük szépen megtisztelő figyelmeteket, mellyel vigyázóan végigkíséritek munkásságunkat :thumbup:, de azért pár dolgot tegyünk már tisztába. Ahogy Nigro is írta, idővel és kemény munkával lett felépítve ez a közösség és tudásbázis, aminek kezdete egészen Nigro blogjáig vezethető vissza, aztán szépen bővült tovább Nigro/Viktor/Keymaker és a nagyérdemű munkásságával. Ez idáig rendben is volt és szép is volt, csak aztán egyéb érdekek közbeékelődése miatt, kezdett szépen elkanyarodni a fórum attól az úttól, ami mindenkinek kötetlen kikapcsolódást, tanulást és szabad szólásjogot biztosított. Félreértés ne essék, semmi baja nem volt azzal senkinek, hogy létrejött a GA shop(én is vásároltam tőletek nem egyszer, igaz barátom üzletének címére), de egyre jobban érződött a reakcióitokon(először főleg csak egy valakién, de aztán felzárkóztatok ti is), hogy itt bizony az nem tetszik, amihez nem fűződik érdeketek - nem kell megmagyarázni az ellenkezőjét, tapasztalatból mondom és azt hiszem, nem csak a magam nevében :roll: Igaz, kimoderálásra nálam még nem került sor, de PÜ-ben már koppintottatok(kinek nem inge...) burkoltan, vagy akár nyiltan az orromra, aminek következtében inkább nem nagyon pofázok a fórumon, csak amit nagyon muszáj...gondolom biztos volt olyan akinek ez feltűnt, ha nem, annál jobb!

Tehát, mint az egyik fekete bárány, inkább egy szűkebb körben mozgok, ahol kötetlenül arról beszélhetünk amiről csak akarunk és nem kell (másokra való tekintettel)üzleti okokból előcenzúráznom a postjaimat, mielőtt feltöltöm őket...elegem volt a folytonos érdekvitákból. Ja és ha jólesik, akkor szabadon elszállhat egy bööff, vagy pukk a chat-en, nem vagyunk finnyásak(meg kukkolók sem) :cool:

A vár "téglái" meg a "forró szurok" összefüggésre meg csak annyit, hogy mindenkinek meg van az esze és a joga ahhoz, hogy szabadon döntsön, senki sem a tulajdonotok, bármennyire is szeretnétek. Utat mutatni lehet, hiszen ti is ezt csináljátok/csináltátok(lásd 1-2 évvel ezelőtti akvarista.hu fórumos kampányotok), azt meg már hadd döntse el mindenki saját maga, hogy neki melyik a szimpatikusabb.

Részemről ennyi, lehet moderálni, jó munkát!

:wave:
 
Andris,
Amit leírtál rendben is lenne, ha.....

- Kereskedők nem élnének vissza dolgokkal. Bármilyen fórumnak és netes dolognak ez a hátránya. Vannak akik előszeretettel piszkítanak a szomszéd ajtaja elé. És teszik is amíg rájuk nem szólnak, hogy ezt nem illik. Persze van akinek ilyenkor is ártatlan szemmel néz, hogy ő aztán nem is tett semmit, sőtt megmagyarázza mindenkinek hogy ő sosem tett ilyet milyen szemét az aki ilyet gondol róla... :thumbdown:

- Csencselők. A kezdetektől fogva elleneztük, hogy valaki üzletszerűen kereskedjen. Tehát modizás van erre is. Van ahol ilyen nincs pl Akvarista és most már hiába próbálnak rendet tenni, nehéz lesz. Közben sokan a fejükre nőttek és sok boltot-kereskedést-nagykert hoznak lehetetlen helyzetbe vagy éppen tesznek tönkre. Ellenzem az ilyen dolgokat, persze ha legálban hírdetésként megy akkor ok.

- Nem szeretném megkeresni neked mennyi esetben linkelgettek érdekek alapján oldalakat, termékeket stb. Van belőlük rendesen.

- Kismillió embernek segítettünk és segítünk privátban munkaidő után, hétvégén mindig! Persze aki nem hasonlóan jár el gondolom nem is érti mi a baj pl egy aukciós link moderálva-el stb. A nap 3/4 részében tolod a szekeret segítesz és válaszolsz mindenre, hogy aztán ebayezzünk. Ilyen a világ ezzel sokmindent nem lehet csinálni, illetve egy dolgot. nem válaszol az ember a megkeresésekre...... csak hát ezek nem mi vagyunk.

- Aki olvassa a fórumot rendszeresen azt is látja, hogy nincsenek eszetlenül tolva termékek. Ez dettó igaz a boltra is. Ha valaki segítséget kér, segítünk de rá nem erőszakolunk semmilyen terméket sem. Rengeteg ember van akiknek akkor is segítünk és segítettünk, ha soha a mai napig nem vásárolt nálunk...... Nincs kapcsolat a két dolog között ezt bármennyire szeretné sok "jóakarónk" megmagyarázni. De most mondjam azt, hogy saját vevőik járnak hozzánk hasonló panasszal. Lehet innen ered a probléma? Mindenki saját magából indul ki... :thumbdown:

- Ez egy fórum. Mint minden fórumon ahol emberek vannak vannak nézeteltérések, szimpatizánsok vagy ellenszimpatizánsok. Elég egyetlen elejtett szó, hogy valaki vérig sértődjön és ha elég vehemens ebben maga mellé állítson még több embert, hogy ugyanazt a mesét meséljék és PRIVÁTBAN OLTSÁK AZ EMBEREKET! Részemről ez az egyik ami elfogadhatatlan. Valaki rosszindulatú dolgokkal próbáljon másokat meggyőzni arról hogy egy adott esetben másik KERESKEDELMI FÓRUM jobb. A módszerekkel van a baj sajnos. :thumbdown:

- Jobban érzed magad egy másik helyen és úgy érzed szabadabban űzheted amit szeretnél. Ez jó dolog és talán működhetne is ha TE üzemeltethetnéd, aki nem érdekelt talán kereskedelmi oldalról. DE NEM így van. Ez a dolog előbb utóbb jelentkezni fog majd hidd el. De addig is egy szösszenet a szabadságból. Látsz bolt ajánlót ezen a fantasztikus helyen? Olvasol az EPet-ről vagy más cégekről? Látsz embereket akik halat garnélát adnak el tömegével? Akik más néven belépve saját magukról írnak jó véleményt, esetleg a konkurenciáról direkt rosszat? Akik lehúzzák a termékeiket vagy negatív kritikával élnének? Helló Andris ébresztő! Szabadság.... Illúzió. Építs egy fórumot és remélem meg tudod tartani valóban szabadnak.

Rengeteg sztorim van lehet mindan nap fellövök egyet a tisztánlátás végett majd, hogy ez a fantasztikus szabadság valóban miről is szól.

Ettől függetlenül érdemes több fórumot bogarászni mindenkinek akit érdekel a hobbi. Nem véletlenül vagyok regisztrálva kismillió helyen és veszek részt aktívan több közösség életében is. Gyönyörű a hobbi és rengeteg információ van amit meg kellene osztani.

A lövök egy PM-et nem erről szól ne haragudj. Ez csak egy dolgot jelent. Nem akarom hogy mások tudjanak róla, hogy beszélünk, hogy üzletelünk, hogy hülyeséget mondok neked, hogy másokat lehordok a sárga földig....

Mondom sokmindenről tudnék mesélni még, ami alapjaiban rengetné meg ezt a szabad világot, amit annak látsz.
 
Még valami. Az akvakertész a kezdetek óta Green Aqua fórum volt. Mivel a GA szponzorként áll mögötte évek óta. Ahogyan az Epet az akvarista mögött stb. Fórum ingyen akkor működik ha tagdíj van és a tagok működtetik a rendszert. Persze ettől még nem jön majd több ezer ember az oldaladra.....

Szerettünk volna itthon is meghonosítani egy angol módszert, hogy több támogatós fórumot csináljunk. Ahol a támogatók pénzéből programokat lehetne szervezni. Nem a sajat szórakoztatásunkra elkölteni.

Persze a támogatók nem jönnek, mert pénzbe kerül. De több ezer embert azért szívesen megszólítanának ingyen! Ismerős nem?

Megjegyzem az angoloknál is rotálódnak a támogatók. Mert elfogy a pénz vagy az érdek amiért a hírdetőnek megéri támogatni egy közösséget.

Azán léteznek olyan fórumok ahol tagdíj van, előfizetés, adomány.... ezeket idehaza nem érzem megvalósíthatónak...

De hogy egy másik angol példát mondhassak ott az a rendszer, hogy nincs hírdetési díj magánszemélyeknek, viszont adományt adnak a szervezetnek, hogy így támogassák annak fennmaradását, működését hosszútávon. Sőtt mindezt úgy teszik, hogy büszként fel is vállalják hogy xxx eladott dolog után ennyit fordítottak a közösségre. Ez a rendszer megint orvosságot jelentene sok dologra de megvalósíthatatlannak érzem szintén. http://www.ukaps.org/forum/viewtopic.ph ... on#p180488

Tehát maradnak a fő támogatók mindenhol és ahelyett, hogy cégek betársuljanak saját fórumokat oldalaka építenek. Mert magyar ember már csak ilyen, szeret összetartani. :p
 
Fiúk-lányok...
Tudom nem sokat írok, meg még kevesebb akváriumomat láttátok (fene a szégyenlős fejemet... :mrgreen: ). Ennek ellenére majd minden hozzászólást olvastam, és ha valaki segítséget kért, mindig próbáltam a legjobb tudásomhoz mérten segíteni, vagy a megfelelő emberhez irányítani. De ennyit rólam.

Adott itt egy közösség, aminek a kezdetétől részese lehettem. Sokszor megkönnyítette az életemet, amikor meló/suli után leülhettem folyatni a nyálamat. Sokat segítettetek Ti is nekem, még ha csak vissza is olvastam az adott probléma témakörében.
Arra kérlek hát Titeket, hogy gondoljatok vissza egy picit, hogy mit adott nektek ez a fórum. Néha voltak rossz pillanataink is, de ez minden közösségben előfordul. Ne essünk szét, mert az itt felhalmozódott (és reméljük a jövőben még tovább halmozódó) tudás Nektek is köszönhető.
Picit gondoljunk bele abba is, hogy hány palántát neveltünk itt akvakertésszé, hány fiatal nőtt itt fel azalatt a 2-3 év alatt. Hányan kötöttünk talán életre szóló barátságokat.
Csak arra kérnélek Titeket, hogy maradjunk meg annak a jó kis társaságnak, ami eddig voltunk. Viták, nézeteltérések mindig, mindenhol lesznek, voltak és vannak is. A rózsaszín köd egy idő után elmúlik, de az érdeklődés még mindig közös, és még mindig rengeteget segíthetnénk egymásnak.

Én ezt szeretném.
Ti mit szeretnétek?
 
viktorlantos said:
Ettől függetlenül érdemes több fórumot bogarászni mindenkinek akit érdekel a hobbi. Nem véletlenül vagyok regisztrálva kismillió helyen és veszek részt aktívan több közösség életében is. Gyönyörű a hobbi és rengeteg információ van amit meg kellene osztani.

Akkor ezek szerint nem tiltott dolog más fórumok látogatása és gondolom az általad bereggelt helyekről is látogatnak ide nem? ....Viszont akkor nem értem Dugovics Titusz kirohanását, meg a téglahordást sem :crazy:
Na mindegy, én már csak ilyen szellemi toprongyként fogok meghalni, a tudatlanok lelki nyugalmával. Sok mindent nem értek, viszont hála Istennek vak sem vagyok ;)

Mindenki nyugodtan mondjon, meg gondoljon csak amit akar. Egy biztos, én nem vagyok az a fajta, aki célozgat, burkoltan fogalmaz, ködösít, de a tényeket sosem közli konkrétan. Én egy egyenes(szívemen-számon) embernek tartom magam és ha másra nem is lehetek, de erre büszke vagyok...lehet, hogy pont emiatt a rossz tulajdonságom miatt nem lennék jó üzletember.
 
Andris nem vagy vak, sőt, éles eszű gyerek vagy. Még egy pici időre van szükséged. Nekem 2 év kellett, te okosabb vagy, neked nem kell annyi. A kirohanás értelme pedig csak annyi, hogy véget érjen az undergrund mocskolódás. Nyílt lapokkal barátaim! Aki csak a napi bosszankodásért jár ide, annak komoly gondjai vannak. Viszont lassan de biztosan megmérgezik mások életét.
Köszönöm a a rengeteg támogató levelet. :angel: Úgy tűnik túl reagáltam a dolgokat. Egy kis elszánt csapat munkája mérgezi az életem. Szerencsére ez most nyilvánvalóvá vált. Sokkal jobban érzem magam :wave: Ez a vita már nem is számít annyira. ;)
 
N-dee said:
Akkor ezek szerint nem tiltott dolog más fórumok látogatása és gondolom az általad bereggelt helyekről is látogatnak ide nem? ....Viszont akkor nem értem Dugovics Titusz kirohanását, meg a téglahordást sem Na mindegy, én már csak ilyen szellemi toprongyként fogok meghalni, a tudatlanok lelki nyugalmával. Sok mindent nem értek, viszont hála Istennek vak sem vagyok

Egy ideje nem követem honnan érkeznek látogatók. Örülök, hogy jönnek ;)

Természetesen jó dolog sok fórum olvasgatása. Sokféle infót vadászhat össze az ember. Sok érdekes tapasztalatot olvashat, ha meg is osztják az emberek. Miért lenne tiltott? És kinek tiltanánk meg? Úgy érzed megtilthatjuk bárkinek? Meg akarnánk? Valaki ezt mondta rólunk?
Válaszolok is rá. NEM.

Sőtt ha nem gond az idegen nyelv érdemes bekukkantani más közösségekbe is külföldön.
A magyar fórumok pedig egyelőre kereskedelmi támogatással mennek. Nincs független fórum, tehát ezt szem előtt tartva böngésszünk.

Andris ha magadra ismersz abban, hogy sunyiban oltod az embereket, akkor neked szólt a cikk, ha nem akkor SKIP.
Direkt nem írunk konkrétumokat, bízunk abban, hogy néhányan észhez térnek és a fair play még jelent nekik valamit.

Lehet bármi a kedvenced és érezheted magad bárhol jól, de legyél fair. Nagyjából ez volt az üzenete a dolognak.
A hobbi a kikapcsolódásról és baarátságokról szól, nem az oltásól, gyűlölet keltésről és acsarkodásról.
 
Nigro said:
.... undergrund mocskolódás. Nyílt lapokkal barátaim! Aki csak a napi bosszankodásért jár ide, annak komoly gondjai vannak. Viszont lassan de biztosan megmérgezik mások életét.
Köszönöm a a rengeteg támogató levelet. :angel: Úgy tűnik túl reagáltam a dolgokat. Egy kis elszánt csapat munkája mérgezi az életem. Szerencsére ez most nyilvánvalóvá vált. Sokkal jobban érzem magam :wave: Ez a vita már nem is számít annyira. ;)

Na most erre inkább nem válaszolok, mert nem lenne szalonképes. Asszem inkább elkérem Levi "pause" jelét.

Pápá :wave:
 
Azzal ,hogy ez Green Aqua fórum azzal szerintem nagyjából mindenki tisztában van.Nincs is ezzel semmi baj,hiszen ilyen szinten összefoglalva a kedvenc hobbink kellékeit illetve tudásanyagát máshol nem találjuk meg.Természetesen itt a növényes akvarisztikáról beszélek.A szponzorált fórumról is egyezik véleményem veletek.Ahhoz ,hogy ez a dolog működjön(mint minden máshoz) pénz kell!Ha kell valami az akváriumhoz nyilván megpróbálom (a lehetőségekhez mérten)a GA-tól rendelni.Ez az én érdekem is hiszen tudom ,hogy visszaforgatjátok új dolgokra amivel tovább tudunk lépni az akvakertész nagyhatalmak közé! :D Nem vagyok beépített ember,nem GA-s fiúkat akarom védeni.De el kell menni a boltba és akkor már tudni lehet ,hogy miről próbálok itt beszélni.Ilyen példa értékű hozzá állással nem nagyon lehet találkozni máshol :thumbup:
Szerintem az ember próbáljon,legalább ahhoz lojális lenni amit szeret :wave:

UFF :Én szólottam(remélem nem voltam ömlengős) :oops:
 
Bocsánat, akkor annyival még kiegészíteném az előbbit, hogy igazából nem is arra akartam reagálni, hogy "lopják a várból a téglát", csak a sok rizsa mellett elveszett a lényeg :)
A vitát kirobbantó fórumnak ide, s tova másfél éve tagja vagyok, tehát nem kellett csalogatni "underground" utakon. Tény és való, hogy pár hónapja aktívabb vagyok ott mint itt, de ennek meg van az oka. Ezt mindenki nevezheti úgy ahogy akarja, személyes sérelemnek, vagy akár "underground lázadásnak" :D Egy biztos, olyan helyen nem szívesen adok tanácsot és nem szívesen szólok hozzá dolgokhoz, ahol lépten-nyomon olyan reakciókkal kerülök szembe, hogy a DIY hordóm GERONIMO,vegyek inkább "8" szűrőt, a mikro tápom GERONIMO, használjak GA-t és akkor minden OK, a lámpám GERONIMO mert térvilágítás és nem lehet tőle aludni és különben is....azért olyan dolgokon mindig jókat röhögök, mint anno az aktív szén vs. vashiány téma. Anno hülyének voltam nézve, mikor felvetettem a problémát és ismét megkaptam, hogy ez azért lehet, mert GERONIMO a tápom. Érdekes...azóta az aktívszén ajánlási módja is megváltozott, hála Istennek pozitív irányba és még sorolhatnék dolgokat, de nem fogok.

Elnézést a sok "GERONIMO"-ért, de ezt nem lehetett máshogy visszaadni és most én is azt mondom, akire nem vonatkozik az "SKIP", akik meg találatot éreznek, azok meg egy kicsit elgondolkozhatnának, hogy miért is alakulnak itt a dolgok kedvezőtlenül a számukra.

na, most már tényleg befogom! :silent:
 
Hát igen a tanácsok, visszajelzések stb. És az ebből következő személyes sérelmek.

Van aki azon is leakad, ha megmondják az őszintét az akváriumáról, gondolom neked a szűrő volt a szívügyed. Sajnálom, ha érzékenyen érintett.
Tápozás, szűrőanyag stb megannyi vita alapja. Ez mindig is az lesz ahogy látom odaát sincs konszenzus. Aki érti a csíziót majdnem mind1 milyen tápot használ sikeres akváriumot fog nevelni. És ha problémába ütközik tudja mit változtasson. Aki most ismerkedik a dologgal ott picit más a szitu. Mezőgazdasági táp böki a csőrődet? Továbbra is azt mondom, aki akvarizál használjon akvarisztikai tápokat ne mezőgazdaságit. Használjon tiszta anyagokat lehetőleg. Ettől én most rossz vagyok?
Azért foglalkozunk több táppal, hogy legyen választási opció és ha valaki minden kizsákmányoló gyártót utál ki tudja keverni magának porból a napi dózist.

Aktív szén téma. Úgy érzed biztos vagy a dolgodban és kiveszi a tápot, ezért hosszútávon nem használható? Csak sejtéseink vannak. Erre alapozzuk mindketten a tanácsokat is. Látsz valamit, megméred és próbálsz következtetni. Két akvárium indításnál is használtam hosszútávon ezeket az anyagokat és nem mernék mérget venni rá hogy tápozási problémám volt. Talán igen... talán nem. Ettől függetlenül akvárium indításhoz ajánljuk leginkább később a kémia panaszokra vannak más megoldások is szerencsére. Ha a neten kutakodsz akkor is fogsz találni hosszú távon profin működő növényeseket folyamatos szén szűréssel. Akkor az most mi?

Ez az amiről beszélek egyébként. Hogy aki privizik, direktbe beszél és osztogat tanácsokat, nincs írásos nyoma a mondandójának, nem lehet elővenni később és felelősségre vonni. Amit leírtunk leírtuk. Ha ez valakit megbántott az évek alatt nagyon sajnálom természetesen. De az írás ott marad. Ezek is mi voltunk. Ahogy Tom Barr is rendre szembefut saját korábbi állításaival ez bárkivel megesik. Fontosabbnak tartom azt, hogy több tapasztalat legyen valamiről és ha később nem működik arról is beszéljünk. Nincs 100%-os megoldás semmire. Növénytápokban sem. Ezt az egyik legnagyobb német tápgyártó mondta és igaza van. Ha lenne ilyen az az illető milliárdos lenne a hobbiból..... De nem erről szól a dolog itt kismillió változó van és csak ajánlások léteznek.

Természetesen előfordulhat, hogy több negatív bomba ér. Sajnálom, ha így érzed.
Remélem ezen kívűl azt is érzed, hogy akváriumaid és a velük alkotott világ mindig is jó érzéssel tölt majd el minket akárhol látjuk majd.
Egyike vagy azoknak a tehetséges kertészeknek, akik mindig szépet alkotnak. Neked ez zsigerből megy.
 
"Lopják a téglát" mert jó a tégla és még senkinek nincs ilyen!!! Ha valaminél van jobb akkor a jobbat lopják el nem??? Egyszerű a képlet: a GA. csapat valamit alkotott amit még itthon senki, tehát ne feledjétek ,egy lépéssel előtettek járnak! Persze ezért baromi sokat kell tenni, dolgozni és lemondani!
Irigység, kapzsiság ez a rákfenéje mindennek! Aki ilyen az nem is törekszik arra ,hogy tisztességes versenyen arassa le a babérokat, hanem csalni fog, vesztére.

-Üzlet, kell szükséges, de pénzért nincs minden. Ez nem akkora biznisz ,hogy ünnepnap hétvége nem számít ,elszántság segítőkészség, észre kéne venni és nem a garast irigyelni! Azonkívül, még soha nem éreztem átb....s szagát a shopnak. Itt azt kaptam ami oda volt írva, és arra maradéktalanul alkalmas is volt. Na leginkább erre van szükség, csak nem akarják sokan még felfogni!

:!: GA! Amit létrehoztatok abban úttörők vagytok idehaza, persze a fórumtagok támogatása is kellett hozzá enélkül nem ment volna! És hogy a Ti ötleteiteket lopják, legyetek büszkék magatokra, mert van mit ellopni! Mert alkottatok valamit,valamit ami érték és másnak is kell! Nem mindenki engedheti ezt meg magának.

És még valami: AKI HÁTULRÓL TÁMAD AZ GYENGE EMBER, MONDHATNI ZÉRÓ EGY NAGY NULLA!-tehát nem is ellenfél ;) !

Bocs de ez kikívánkozott, és elnézést ha sértő voltam!

Üdv:W-RIG!
 
w-rig said:
"Lopják a téglát" mert jó a tégla és még senkinek nincs ilyen!!! Ha valaminél van jobb akkor a jobbat lopják el nem??? Egyszerű a képlet: a GA. csapat valamit alkotott amit még itthon senki, tehát ne feledjétek ,egy lépéssel előtettek járnak! Persze ezért baromi sokat kell tenni, dolgozni és lemondani!
Irigység, kapzsiság ez a rákfenéje mindennek! Aki ilyen az nem is törekszik arra ,hogy tisztességes versenyen arassa le a babérokat, hanem csalni fog, vesztére.

:shock: Te most melyik csatornát is nézed?

w-rig said:
:!: GA! Amit létrehoztatok abban úttörők vagytok idehaza, persze a fórumtagok támogatása is kellett hozzá enélkül nem ment volna! És hogy a Ti ötleteiteket lopják, legyetek büszkék magatokra, mert van mit ellopni! Mert alkottatok valamit,valamit ami érték és másnak is kell! Nem mindenki engedheti ezt meg magának.

És még valami: AKI HÁTULRÓL TÁMAD AZ GYENGE EMBER, MONDHATNI ZÉRÓ EGY NAGY NULLA!-tehát nem is ellenfél ;) !

Bocs de ez kikívánkozott, és elnézést ha sértő voltam!

Üdv:W-RIG!

Ötlet mi? HUKAPS.HU :lol: :thumbup:
 
N-dee said:
w-rig said:
"Lopják a téglát" mert jó a tégla és még senkinek nincs ilyen!!! Ha valaminél van jobb akkor a jobbat lopják el nem??? Egyszerű a képlet: a GA. csapat valamit alkotott amit még itthon senki, tehát ne feledjétek ,egy lépéssel előtettek járnak! Persze ezért baromi sokat kell tenni, dolgozni és lemondani!
Irigység, kapzsiság ez a rákfenéje mindennek! Aki ilyen az nem is törekszik arra ,hogy tisztességes versenyen arassa le a babérokat, hanem csalni fog, vesztére.

:shock: Te most melyik csatornát is nézed? A spektrumot-szubjektíven ;)

w-rig said:
:!: GA! Amit létrehoztatok abban úttörők vagytok idehaza, persze a fórumtagok támogatása is kellett hozzá enélkül nem ment volna! És hogy a Ti ötleteiteket lopják, legyetek büszkék magatokra, mert van mit ellopni! Mert alkottatok valamit,valamit ami érték és másnak is kell! Nem mindenki engedheti ezt meg magának.

És még valami: AKI HÁTULRÓL TÁMAD AZ GYENGE EMBER, MONDHATNI ZÉRÓ EGY NAGY NULLA!-tehát nem is ellenfél ;) !

Bocs de ez kikívánkozott, és elnézést ha sértő voltam!

Üdv:W-RIG!

Ötlet mi? HUKAPS.HU :lol: :thumbup:
- ----- :silent: csak, hogy Neked legyen igazad :mrgreen: !
 
N-dee said:
Ötlet mi? HUKAPS.HU

Andris ugye ezt nem gondolod komolyan?
Építesz egy fórumot és átveszel egy láthatóan használhatóan működő topik szerkezetet. Eddig UKAPS.
Nem látom a problémát, de szólj ha valami elkerülte a figyelmem.

Szoros barátságot ápolok az angol fórum alapítóival. Miért nem kerestek meg, hogy helló a szerkezet elég hasonó?
Mert minden nemzetközi fórum hasonló alapokra épül.

Ha megvan a szerkezet jöhet a tartalom. Ebben semmi másolást nem látok, hiszen ezt közösen hoztuk létre az évek alatt.

Komolyan mond már meg légyszíves mi a baj, ha egy site struktúrát használsz? Ettől HUKAPS?
 
Srácok ezzel csak az a baj (vagy szomorú), hogy jelenleg, és talán egy darabig ez lesz a legolvasottab topic... Én sokkal nagyon érdeklődéssel olvasnám az építő jellegű hozzászólásokat a fentebbi témákban.. ;) :ugeek: píííísz
 
viktorlantos said:
N-dee said:
Ötlet mi? HUKAPS.HU

Andris ugye ezt nem gondolod komolyan?
Építesz egy fórumot és átveszel egy láthatóan használhatóan működő topik szerkezetet. Eddig UKAPS.
Nem látom a problémát, de szólj ha valami elkerülte a figyelmem.

Szoros barátságot ápolok az angol fórum alapítóival. Miért nem kerestek meg, hogy helló a szerkezet elég hasonó?
Mert minden nemzetközi fórum hasonló alapokra épül.

Ha megvan a szerkezet jöhet a tartalom. Ebben semmi másolást nem látok, hiszen ezt közösen hoztuk létre az évek alatt.

Komolyan mond már meg légyszíves mi a baj, ha egy site struktúrát használsz? Ettől HUKAPS?

Nem Viktor, ez nem lopás és engem nem is zavart eddig sem. Te voltál az, aki a múltkor egy szaros script miatt balhéztál a chat-en, vagy tévednék? Érdekes, ha az angolokat nem buzerálja egy komplett szerkezet lekoppintása, akkor téged miért is zavart egy nyomorult script?

Szerintem ne ragozzuk ezt tovább, mert meddő vita. Inkább próbáljuk meg elviselni, hogy nem vagytok egyedül a neten. Eddig szerintem nem nagyon találtál nyilvánosan sárdobálást rólatok a másik fórumon, nem tudom miért kellett ezt az egész önsajnálósdit elkezdeni. Én továbbra sem fogom rossz híreteket kelteni sehol, de az ilyen megnyilvánulásokra muszáj reagálni, mert az érmének mindig 2 oldala van.
 
Saját "szubjektív" gondolataim

Jobban tetszett az a verzio amikor a bomlaszto elem elkoszont. Vannak akiknek a balhe mindene. Endi, udv a klubban. De komolyan, azt hittem a vilag olyan amilyenne tesszuk. Eleg elolvasni a hozzaszolasaidat. Mi a bajod ember??????

Van csaladod, gyereked.. Miert kell itt utalkozni meg hangulatot kelteni? Nincs kedved vegre (ujra) epiteni valamit (sajat otletbol) for a fucking change?

Imadom a netet meg a forumokat... ;)
 
Status
Not open for further replies.
Back
Oldal tetejére