• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Saját "szubjektív" gondolataim

Status
Not open for further replies.
Gyere Andris! Menjünk a helyünkre a föld alá... zúgolódjunk és mondjunk bele mindenfélét a homályba....

Most ez tényleg komoly gyerekek?

Ezt ti sem gondolhatjátok komolyan!
 
N-dee said:
Nem Viktor, ez nem lopás és engem nem is zavart eddig sem. Te voltál az, aki a múltkor egy szaros script miatt balhéztál a chat-en, vagy tévednék? Érdekes, ha az angolokat nem buzerálja egy komplett szerkezet lekoppintása, akkor téged miért is zavart egy nyomorult script?

hehe hát igen..... nem script miatt volt problémám, bár szó nélkül lemásolták a sablonunk sciptjét. nem ezért szóltam (bár én fizettem érte). tudom az én bajom.
hanem a grafikáért ami benne volt. én készítettem és még a nevét sem változtatták meg egyszerűen tokkal vonóval átmásolták. bosszantott ezért szóltam. de akinek címeztem értette és azonnal orvosolta.

ha már így rákérdeztél. :|

oka volt a témának maradjunk ennyiben. és az igaz szennyesek nem lettek kiteregetve még. nem is szándékozom.
részemről a gondolataimat most leírtam. nem szeretek vívni, de a témáról legalább beszéltünk.
 
Saját "szubjektív" gondolataim

Szerintem moderaljuk ki ezt az egeszet, es tegyuk be egy gyonyoru aki fotojat a helyebe :) az melto lenne :)

Esetleg azzal a dumaval, hogy "skacok volt itt egy vodor GERONIMO, de erobol kiontottuk, itt van helyette ez ;) :"
 
Status
Not open for further replies.
Back
Oldal tetejére