• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

RyboRhythm

Ismét pár kép!
2 cserép HC-vel.






Co2 ért és tanácsokért köszönöm Geris-nek ! :thumbup:
 
Látszik a fejlődés, és hogy megfogadtad a tanácsokat. A HC is jót tett az aksinak. Sok sikert! ;)
 
stevo said:
Látszik a fejlődés, és hogy megfogadtad a tanácsokat. A HC is jót tett az aksinak. Sok sikert! ;)





Köszi!
Majd 2-3 hét mulva lessz érdekes a történet :)
 
Nagyon baba lett, szép lesz ha benövi a hc a talajt, tápozás, co2 ezerrel és csúcs lesz :clap:
Milyen géppel csináltad a képeket, egész jók lettek!
 
salci said:
Nagyon baba lett, szép lesz ha benövi a hc a talajt, tápozás, co2 ezerrel és csúcs lesz :clap:
Milyen géppel csináltad a képeket, egész jók lettek!


Köszönöm! :)

Hát nem a legjobb a fényképező,(sajnos videót nem tud) Canon EOS 1000D.
 
Durven said:
salci said:
Nagyon baba lett, szép lesz ha benövi a hc a talajt, tápozás, co2 ezerrel és csúcs lesz :clap:
Milyen géppel csináltad a képeket, egész jók lettek!


Köszönöm! :)

Hát nem a legjobb a fényképező,(sajnos videót nem tud) Canon EOS 1000D.
Azért jól lehet vele makrózni :thumbup:
 
Durven said:
Hát szerintem pont a makró a gyengéje :cool: :shifty: :D
A makró, inkább objektív függő ezeknél a tükörreflexeseknél! Szerintem az 1000D egy kezdő DSLR gép, kezdőknek kitűnő (nekem is 1000D-m van, nem mondom hogy szeretnék egy jobbat, de nagyon jól teszi a dolgát).
Próbálj meg legközelebb úgy fényképezni, hogy ne fentről, hanem előlről készíts képet, s ne kézből hanem próbáld megtámasztani a gépet vagy használj állványt!
De sokat javúlt az akváriumod!! ;)
 
Igen kezdő gépnek számít,de azért el lehet vele kapni a pillanatot. Sajnos pont most fél órája vittem szervízbe amert a kijelző gondol egyet és kikapcsol-majd vissza. 2-3 hétig nem lesznek új képek :( vagy lehet lövök egyet-egyet a kompakktal.
Mire visszajön a gép remélem jelentős fejlődést fogtok megállíptani az akváriumon :)
 
Sziasztok!
Helyzet jelentek'
Megérkezett a várva várt és jól megérdemelt alga :)
A HC-"csokrok" tövénél és egy kis fonálalga a mohán.
Fonálalgának nekimentem fogkefével,de sajnos a 100% át nem tudtam eltávolítani.
2 naponta cserélek 10l-t , nem tudom jo lessz -e így de egy próbát megér.
A hc szépen növöget viszont nem bubizik :(
Rossz volt a Co2 bubi eloszlása az akváriumban. Egy Hydor Pico segítségével megoldottam a problémát,szépen szánkáznak a bubik mindenfelé,de főleg a HC "mező" fölött ami a célom volt leginkább.
Amint sikerül megközdeni az algával teszek fel pár képet!
 
Íme pár kép a mostani állapotokról.. :S :)
bocs a méretért és minőségért,a gép még mindíg szervízben van...

 

Hasonló topikok

Válaszok
28
Megtekintések
6K
Deleted member 4326
D
Back
Oldal tetejére