• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Ez most patak, vagy járda lesz, netán ösvény? Lesz vadveszély tábla is :)

Nem leszólni a rajztudományom! ;)
Az ott egy ösvény patak, amit mindenki annak nézhet, aminek akar.
Itt van feketében is, hogy jobban átmenjen a bitumen feeling:
upload_2016-4-16_11-58-31.jpeg
Ez nekem még jobban bejön...
 
Most veszem észre! A kép egy szészét lehagytam, ezért volt olyan hiányérzetem.
Találd meg a különbséget, amit elbénáztam. ;)
upload_2016-4-16_14-17-7.jpeg
 
  • Like
Reactions: TZ
Most veszem észre! A kép egy szészét lehagytam, ezért volt olyan hiányérzetem.
Találd meg a különbséget, amit elbénáztam. ;)
View attachment 8729

Ez így olyan mint valami szürreális mesefilm. Nekem nagyon tetszik, komolyan érdemes lenne foglalkozni vele, legalább képregény formátumban. Zseniális, nem viccelek! :)
:hungry:
 
Ez így olyan mint valami szürreális mesefilm. Nekem nagyon tetszik, komolyan érdemes lenne foglalkozni vele, legalább képregény formátumban. Zseniális, nem viccelek! :)
:hungry:
S nem kell tápozni sem. A nyírás kész van egy kattintás alatt. :) :) :)
 
El kell hogy keserítselek! Az hogy az egyik képre kettő, a másikra három csajt képzelsz oda, az nem (valós) különbség! :p
Azért ennél többre számítottam. Nem kell, hogy hálálkodj, vagy a szerinted általam odaképzelt öt csaj közül párat elhozzál nekem, nincsenek ilyen nagy igényeim. De az, hogy rávezettelek a megoldásra, talán egy köszönömöt megért volna. Ezek után azt sem érdemled meg, hogy széttrollkodjam a naplódat. :D
Jobb hátsó követ próbáltad kicsit előrébb és jobbra hozni?
 
Ez így olyan mint valami szürreális mesefilm. Nekem nagyon tetszik, komolyan érdemes lenne foglalkozni vele, legalább képregény formátumban. Zseniális, nem viccelek! :)

Ezzel próbálsz finoman utalni rá, hogy bármit mást inkább csinálhatnék az akvarizálás helyett? ;)

Na, túrista jelzés nem lesz?:)

Sajnos nem találtam olyan túristát, aki naphosszat itt álna a fórumon, szóval nem. :p

párat elhozzál nekem, nincsenek ilyen nagy igényeim

Akkkor fogadd tőlem szeretettel Frodot, Samut, és egy Urug hai orkot. :D
upload_2016-4-16_15-40-10.jpeg

Jobb hátsó követ próbáltad kicsit előrébb és jobbra hozni?

Drag and droppal gondoltad? De igen sőt a savazzuk a layoutot topikban arra is rákérdeztem, ne rakjam-e mindjárt az előtérbe. De most komolyan! :)
 
Nagyon jó, imádom ezt a fórumot, jót kacagtam.

Jó lesz a scape, csak nőt ne tégy a vízbe, s orkot se:)
 
a savazzuk a layoutot topikban arra is rákérdeztem, ne rakjam-e mindjárt az előtérbe. De most komolyan!
Ha arra gondolsz, amit beszéltünk, akkor ahhoz az a kő kicsi lesz. Legalább egy 2x akkora kellene. :) Pont úgy, mint ahogy az Urug hai kiadja a távolságot (a bujkáló hobbitok zseniálisak)

az egyik képre kettő, a másikra három csajt képzelsz oda

Na, túrista jelzés nem lesz?
Natúrista? Ez nem az a fórum... :D
 
Ezzel próbálsz finoman utalni rá, hogy bármit mást inkább csinálhatnék az akvarizálás helyett?

Nem, sőt, igazából az van, hogy hiába igyekszem, én nem tudok az akvarisztikára koncentrálni. Tényleg nagyon erős ez a rajz, ahogy sejtettem sok lehetőséget tartogat önmagában is, messze túlmutatva az akvarisztikán. :)
 
Ha arra gondolsz, amit beszéltünk, akkor ahhoz az a kő kicsi lesz. Legalább egy 2x akkora kellene. :) Pont úgy, mint ahogy az Urug hai kiadja a távolságot

Remek! Megint mehetek követ venni. :p
De ha megnézed, ez az ork nem az akváriumban áll, hanem előtte! ;)
Egyébként nem is rossz ötlet egy szép nagy szikla az akvárium elé...

ahogy sejtettem sok lehetőséget tartogat önmagában is

Én annak is örülnék, ha egy elfogadható akvárium hardscape-t magában tartogatna, de veletek nem lehet komolyan beszélni sör nélkül. :D
 
Ha feljössz a garnéláidért, kapsz mellé azt is... ;)
Amúgy meg olyan mocskos egy troll banda vagytok, hogy szívesen tartanék veletek. :ROFLMAO:
 
Amúgy meg olyan mocskos egy troll banda vagytok, hogy szívesen tartanék veletek.

Pedig a legkomolyabban mondom, hogy nem direkt vagyis nem rosszindulatból trollkodok itt sem és Gergő naplójában sem. De valahogy mást nem jön ki belőlem, a hozzászólási kényszeremen pedig nem tudok uralkodni. Tudom, hogy ez egy próbatétel és én elbukom ezen megmérettetésen. Ti már magasabb szinten űzitek ezt a hobbit. Gergő mást fényképez, mint amin lamentál, tulajdonképpen már vizet sem használ az akváriumban, Te pedig ilyen égből pottyant mesék nézőpontból közelíted a scape-t, hát nem'tom. Nekem tetszik, érdekes, de legyetek türelemmel amíg követni tudunk titeket. :) :ROFLMAO:

 
Pedig a legkomolyabban mondom, hogy nem direkt vagyis nem rosszindulatból trollkodok itt sem és Gergő naplójában sem. De valahogy mást nem jön ki belőlem, a hozzászólási kényszeremen pedig nem tudok uralkodni. Tudom, hogy ez egy próbatétel és én elbukom ezen megmérettetésen. Ti már magasabb szinten űzitek ezt a hobbit. Gergő mást fényképez, mint amin lamentál, tulajdonképpen már vizet sem használ az akváriumban, Te pedig ilyen égből pottyant mesék nézőpontból közelíted a scape-t, hát nem'tom. Nekem tetszik, érdekes, de legyetek türelemmel amíg követni tudunk titeket. :) :ROFLMAO:


Az égből pottyant mesék nekem mindig is nagy kedvenc volt, meg a főcímet ihlető Monthy Python is,
de szerintem @Jopet megsértődik ha megtudja hogy együtt emlegeted velem. Márpedig megtudja, mert odaírtam a hívójelét! :D
Amúgy meg nem értem miért nem lehet engem csak egyszer komolyan venni...
(Persze tudom, mert nem árulnak a boltban :D)
 
Back
Oldal tetejére