• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Nálam is a polip és a vasfa az első adagból, valamint a 2. versenyző a második adagból.(y)
2/2 is tetszetős alap, bár megmondom őszintén, nekem ezek a kövek nem jönnek be. Esetleg más kövekkel is kirakod? :D
Bal oldalra nem gondoltál még egy vékony, viszonylag egyenes, nem ágasbogas fára, ami esetleg még a vízfelszín fölé is nyúlik?
Milyen kővel tudnád elképzelni?
 
Hátha telefon...;)
Első adagból a hármas (jobb oldali nagy kő nélkül, mert akkor olyan fenyegető, átkarolni akaró polip), és a varsafa (bal oldali kő nélkül, csak szigetként, a szép mintázatú fát szabadon hagyva, eléje egy kis bokrot létrehozva, ami a vágott felületet takarja), második adagból nekem az egyes jön be alacsony gyeppel, riccardiázott kövekkel és csupaszon hagyott fával, max a fa és a kő találkozásához egy kicsi növény. Stau? (valamiért egyre többet emlegetem mostanság ezt a stau dolgot...:eek:)
 
Ha nem ezt csinálod meg, akkor irgum-burgum! :)
Akkor kezdj el brummogni, én meg mostanában nem megyek Gyál felé, mert a fekete szikláimat megette a sósav. :D
A teszten ügyesen átcsúsztak, aztán a vödörben megnéztem milyen a gejzír, ha igazán beindul...[emoji14]

Tapatalk-kal küldve...
 
Hátha telefon...;)
Első adagból a hármas (jobb oldali nagy kő nélkül, mert akkor olyan fenyegető, átkarolni akaró polip), és a varsafa (bal oldali kő nélkül, csak szigetként, a szép mintázatú fát szabadon hagyva, eléje egy kis bokrot létrehozva, ami a vágott felületet takarja), második adagból nekem az egyes jön be alacsony gyeppel, riccardiázott kövekkel és csupaszon hagyott fával, max a fa és a kő találkozásához egy kicsi növény. Stau? (valamiért egyre többet emlegetem mostanság ezt a stau dolgot...:eek:)
Bizony hogy telefon! :D
A polip mint fentebb írtam már nem mássza meg a sziklát, így legfeljebb a varsafa jöhetne szóba, ha nem vágtam volna le a legnagyobb ágát. :D
A 2/1 még versenyben...

Tapatalk-kal küldve...
 
Visszatérve az eredeti kérdésemhez, kizárólag a 2. adag képeit nézve, ki melyiket, hogyan finomítaná, növényesítené?
Vagy dobjam ki, és vissza a tervezőasztalhoz? :)

Tapatalk-kal küldve...
 
Utoljára módosított:
Back
Oldal tetejére