• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Roca del Diablo 60 litros

Magassàgra is méretarànyos a karton? Nagyon jó lenne, ha nem lógna így ki a dekor fa mint a kèpen, amuúgy jó lesz, az üvegkalitkàban jobban érvényesűlne.
 
Magassàgra is méretarànyos a karton? Nagyon jó lenne, ha nem lógna így ki a dekor fa mint a kèpen, amuúgy jó lesz, az üvegkalitkàban jobban érvényesűlne.
Magasságra még 5 cm rájön mert a végső méret 60 x 30 x 35 lett a doboz meg csak 30 cm magas.
Most már csak az üvegben pakolgatok,ha meg lesz,úgy jobban látok majd Én is mint így :)
 
alakulsz mint pupos gyerek a prés alatt, így már sokkal jobban el lehet képzelni, most már nagyon kiváncsi vagyok
(y):alien:
 
Jó lesz ez az elrendezés, bár, az üveghez közeli dekor az cinkes tud lenni karbantartás szempontjából. Nekem a garnélás nanomban ez folyamatos sz.pást eredményezett. Kicsit lehet, hogy alakítanék a dekoron, hogy ne lógjon ki a vízből, ahogy Cecska mester is írta. Kis fűrésszel, fúróval és fogpiszkálóval/hurkapálcával csodákat kehet művelni. Talán Felipe Oliveiranak van egy dekorfa tuningolós vidije a tecsőn, azt érdemes megnézni. ;)
 
Tápozz tőlem sántán:)
De remélem, tudod, hogy csak szellemeskedem. Próbálok.:)
egy pillanatra azt hittem, hogy a TUCAT páratlan szám (mert azt tudtam, hogy a 12 az páros), de aztán megláttam a semitransparent valisneriát a bal oldalon és összeomlott a vád.
 
alakulsz mint pupos gyerek a prés alatt, így már sokkal jobban el lehet képzelni, most már nagyon kiváncsi vagyok
Most már Én is,hogy mi fog kisülni ebből,remélem nem algás rétes vagy algafelfújt csigával :D


Kicsit lehet, hogy alakítanék a dekoron, hogy ne lógjon ki a vízből, ahogy Cecska mester is írta. Kis fűrésszel, fúróval és fogpiszkálóval/hurkapálcával csodákat kehet művelni. Talán Felipe Oliveiranak van egy dekorfa tuningolós vidije a tecsőn, azt érdemes megnézni.

Kösz a tippet megnézem majd,amúgy lejjebb lesz hozva majd az egész csak akkor gyorsan összedobtam és így jött ki,a vízből mindenképp szeretnék egy két ágat kihozni rajta majd valamilyen növényt mert elég párás a levegő nálunk az orchideáim is folyamatosan virágoznak így egy kicsit a víz fölött is növényezhetnék ;)

egy pillanatra azt hittem, hogy a TUCAT páratlan szám (mert azt tudtam, hogy a 12 az páros), de aztán megláttam a semitransparent valisneriát a bal oldalon és összeomlott a vád.

A számháború eldőlt :dead:
 
Sziasztok!
Egy kérdésem lenne ami most jutott eszembe.
Mivel a talaj nagy része Manado lesz és jó alaposan át kell mosnom,azt lehet csinálni hogy átmosom aztán egy éjszakára kiterítem szárítani?
Másnap meg már nem olyan vizesen lehetne vele dolgozni.
Harisnyában gondoltam a kimosást azt egyszerűbb meg olcsóbb beszereznem mint egy nagyon finom szitát,meg ha kell utána tudom használni emelésnek is.
 
egy ismerősöm filterlithet kezelt beszorult levegő ellen hatásosan a következő módon: filterlith bele egy befőttes üvegbe csurig, aztán rá forró víz szintén csurig, tető szorosan rácsavar, dunsztos fejreállít, békénhagy szabadon választott időtartamig. :)
garanciát nem vállalok :)
 
Nedves aljzattal szerintem könnyebb lesz dolgozni, nem fog annyira elmászni a feltöltéskor. Bár manadoval szerencsére :D nincs tapasztalatom, de amazoniával, illetve AN shrimp soillal könnyebb volt a meló vizesen, csak kicsit jobban összedzsuváztam vele az akit. :p
 
Köszi Én is úgy gondoltam hogy vizesen jobb kezelni,de gondoltam véleményeket meghallgatok.
Egyéb iránt most hívtam az akváriummal kapcsolatban az illetékeseket akik közölték hogy csak jövő héten lesz meg :mad:
Így marad megint csak két hét sakkozás mert 1 hétre elutazunk Angliába :banghead: és nem tudok a jövő héten bemenni érte.
Ott viszont tervben van egy akvarisztikai bolt felkeresése,hátha valami meg tettszik,aztán valahogy beletuszkolom a bőröndbe :D
 
Nagy bőrönddel menj!! Szét fogod vásárolni magad ;)
Én mindig összeveszek az asszonnyal, hogy az ő ruhái vagy az én kütyüim fontosabbak. :)
 
Nagy bőrönddel menj!! Szét fogod vásárolni magad Én mindig összeveszek az asszonnyal, hogy az ő ruhái vagy az én kütyüim fontosabbak.
:D
Hát ez az, látogatóba megyünk de valahogy belesűrítem a programba,és ami esetleg kimaradt azt megveszem kint.
 
Back
Oldal tetejére