• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Roca del Diablo 60 litros

Megtaláltam a díszhalinfón a betegséget,itt azt írják fajtájától függően lehet ragályos vagy nem.Remélem a nem kategória a mérvadó esetemben,mert a többi halon kopp-kopp nem láttam még semmit.Elkülöníteni nem tudtam mert reggel korábban kellett elindulnom.
Sajnos ez a betegség sok szenvedéssel jár a hal számára,és érdekes volt tegnap amint néztem üvegen keresztül a többi hal elpucolt de Ő mint ha mondani akarta volna hogy segítsem át az örök halmezőkre,mert folyamatosan oda úszott ahonnan néztem az akváriumot.
Hazaérek délután és elbúcsúzunk egymástól..... R.I.P :(
Szia!
Bocsánat hogy zavargok.
Biztosan már nem aktuális, meg nem mai a bejegyzés sem...
Nekem 3 halam járt így, 2 havonta egy. 2 serpa, tegnap pedig 1 neon. Brutális módon föl volt puffadva szegény, úgy úszott mint egy bohóc...
Én a fagyasztóba tettem közvetlen 1 percig sem tartott...
 
Szia!
Bocsánat hogy zavargok.
Biztosan már nem aktuális, meg nem mai a bejegyzés sem...
Nekem 3 halam járt így, 2 havonta egy. 2 serpa, tegnap pedig 1 neon. Brutális módon föl volt puffadva szegény, úgy úszott mint egy bohóc...
Én a fagyasztóba tettem közvetlen 1 percig sem tartott...
Szia!
Elálltak a piikelyei a hasán a halnak?
Mert akkor ez hasvízkor volt vagy lesz.
 
Szia
Hu már lehúztam a wc-n
Nagyon furán úszott, majd néha elfeküdt. Hasa minr egy hordó. Pikkelyén nem láttam semmit...Ugyan ez volt a másik 2 serpával...de ez 4 hónap alatt...ugyan az a tünet. Ha vmi nagy gáz lenne pusztulna mindenki nem?
 
Back
Oldal tetejére