• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Régi vágyam

Hencsó! Te nem tréfálsz! Hogyan tudtátok elvinni a kicsikét? De kíváncsiak vagyunk, hogy mit hozol ki belőle!
Meglatjuk. Szeretnek valami brutal fasat csinalni. Csak kell meg ala brutal szuro legalabb 2db. A tetra 2400 a sarok alatt van, azt lehet kicsenem, vagy leveszem a 240-es alol a jbl 1900e-t, meg az 1500-e-t. Ezt az eheimet ami meg alatta van berakom a 240-es ala.
szerk: jo lenne a tetrabol szerezni meg 2db-ot de egy is jol jonne. Szerintem egy szuro se tud annyit mint a tetra 2400-as mind literre es nyomasra. Bekaphatnak amiert abba hagytak a gyartasat.
 
Meglatjuk. Szeretnek valami brutal fasat csinalni. Csak kell meg ala brutal szuro legalabb 2db. A tetra 2400 a sarok alatt van, azt lehet kicsenem, vagy leveszem a 240-es alol a jbl 1900e-t, meg az 1500-e-t. Ezt az eheimet ami meg alatta van berakom a 240-es ala.
szerk: jo lenne a tetrabol szerezni meg 2db-ot de egy is jol jonne. Szerintem egy szuro se tud annyit mint a tetra 2400-as mind literre es nyomasra. Bekaphatnak amiert abba hagytak a gyartasat.
Az egyik legnagyobb aukciós oldalon van egy eladó Fluval Fx4-es, 2650l/h teljesítménnyel...
 
Izgalmasnak hangzik a projekt...🙂👍
Időnként megnézegetem a német apróhirdetéseket, ha van Tetra EX 2400, szívesen lebeszélem az eladóval, ha érdekel a dolog.
Hogy hogy juttatjuk el hozzád, az már más kérdés...ha nem megyek haza, akkor nehézkes, de minden megoldható...
Most egyenlőre nem találtam, de mindig vannak fenn jó fogások...🙂🙂
 
Izgalmasnak hangzik a projekt...🙂👍
Időnként megnézegetem a német apróhirdetéseket, ha van Tetra EX 2400, szívesen lebeszélem az eladóval, ha érdekel a dolog.
Hogy hogy juttatjuk el hozzád, az már más kérdés...ha nem megyek haza, akkor nehézkes, de minden megoldható...
Most egyenlőre nem találtam, de mindig vannak fenn jó fogások...🙂🙂
Koszi Adrian is probal segiteni de siman postazhato a cimemre. Utalni barmikor tudok.
 
Uhh ez nagyon jó! Tetszik nagyon!🙂👍
Pár napja piszkálja a fantáziámat, hogy csak kellene egy kis 30as kocka, kis növénnyel, kevés garnival😁 de most nagyon rossz lenne az időzítése (munka nélküli lettem decemberben)😁
 
Uhh ez nagyon jó! Tetszik nagyon!🙂👍
Pár napja piszkálja a fantáziámat, hogy csak kellene egy kis 30as kocka, kis növénnyel, kevés garnival😁 de most nagyon rossz lenne az időzítése (munka nélküli lettem decemberben)😁
Amikor majd lekoltozunk, ez a lakasba kerul. van egy 6x5-os nappalink. Annak a sarkaba. De csak ez az egy! Ez nagyon szobaba valo. Jobb sarokba a fa helyere. Radiator nem tenyezo.15774709559231723012647360233867.jpg
 
Back
Oldal tetejére