• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Régi vágyam

Kérlek, ezt azért gondold át. Tavaj előtt, az egyik kollégámnál kb. 12m2 kerti tóban, mélység >1,5m túlélő nem volt. Ő is megvolt róla győződve, hogy bírniuk kell, "hiszen eddig is bírták és különben is fagyhatár alatt van...."
Legalább egy fűtőtest és egy levegőztető...
Két dologra van szükség, 1 lékre és 90 cm+ vízmélységre, ennyi
 
végre lesz a teknősnek egy jó medencéje :DDDD
elég a háttér tetejét bontani és lesz kiülője is ;)

ez oldaszűrő lenne a végén? Azt nem hagyod meg?

Lassan kinövöd a halas szobát...
Elbontom a szelet is, nekem nem jon be az elvalasztott szures. Kulsoszuro parti vagyok. Mindjart nekiesek es szetkapom. A teki akva nem hulyeseg de csak ideiglenesen. Nagyon komoly helyet talaltam neki. Csak sajna bontanom kell a barpult tetejet. Ellenben a pult alja zartszelveny, es cm-re akkora amekkora az akvariumnak kell. Szoval ha emlekszel a pulton a 4 akvariumra, ha azokat atteszem mashova, es leszedem a pultot az asztalrol, oda jonne az akvarium. Pont bepasszol.
 
Elbontom a szelet is, nekem nem jon be az elvalasztott szures. Kulsoszuro parti vagyok. Mindjart nekiesek es szetkapom. A teki akva nem hulyeseg de csak ideiglenesen. Nagyon komoly helyet talaltam neki. Csak sajna bontanom kell a barpult tetejet. Ellenben a pult alja zartszelveny, es cm-re akkora amekkora az akvariumnak kell. Szoval ha emlekszel a pulton a 4 akvariumra, ha azokat atteszem mashova, es leszedem a pultot az asztalrol, oda jonne az akvarium. Pont bepasszol.
na akkor borul Csilla profi köves akváriuma...
 
Back
Oldal tetejére