• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Régi vágyam

Ertettem.
Tehat a tobbibe sok valtozas egyenlore nincs.
78986
ebbe a halaimat tarolom, es noveny tulelde.

78987
ebbe tarolom a co2 igenyu novenykeket, sok nincs meg lent, otthon van Budan.
78988
A nyero paros, bal tigrises kockam,Mary baratunk csillogo szemu halaival, es jobb Csilla altal epitett es Zsolt altal noveny elokeszitett akvarium. Mai napig a 2 kedvenc. Masodikban brigik es red cheryk.

78989
annubias aztato kocka es tigris endler nevelde, Zsolt gyermekei. Szaporodnak lagyvizben.
78990

Es az utolso a tipikus pult alatti egyikben 10+db yellow fire, a masikban noveny massza.
Van meg egy 50 literes ivelt eleju barna vizes sotet akva 2 him es 4 nosteny ancival. Total attertem az esovizre.
 
Sziasztok.
A hetvegen megint voltak tortenesek.
Zsolt sajat szobat kapott Csilla szobaja at lett helyezve. Na jo nem :)
A nagy saroknak ki lett szamolva pontosan a merete brutto 480 liter. Volt benne noveny ossze vissza helyezes, 50%-os vizcsere bla bla bla de majd talan egy kulon naploba, bar mar arra is gondoltam, hogy keszitek egy halas szobas naplot mint anno Szabi, meg Zsolt baratom.
Patikara takaritottuk a nagyokat, es a kicsikbe ujjabb vasfak kerultek Zsolt noveny diszitesevel.
Mar nem sok minden van itt budan, ezen a hegen szeretnem a maradek elolenyeket levinni es elhelyezni a jo kis huvos helyukre.
Luigieknak koszonom a csigukat, es termeszetesen Csillu es Zsolt rengeteg segitseget. Mind az akvarisztikait es a hazkorulit is.
Mar tart az elolenyek befogasa es akvariumok szet szedese.
A ket kep a volt keretek kozt es a descentbol lett mini holland.
IMG_20190729_100902.jpgIMG_20190729_101021.jpg
 
Szia!
Most merre is tudnám nyomon követni a sarok akváriumodat és az egész vidéki létet?
szerintem pont itt... csak nem nagyon van ideje post-olni hogy mit csinál épp ;)
Az akváriumok jelenleg az élőlények életben tartására vannak beállítva, ha elkészül minden felújítás, szerintem max akkor lesz ideje Henriknek többet foglalkozni a hobbival.
Vagy ha lemegyek hozzá feltartani az egyéb munkákban és inkább tartunk akváriumos napot... :ROFLMAO:
 
szerintem pont itt... csak nem nagyon van ideje post-olni hogy mit csinál épp ;)
Az akváriumok jelenleg az élőlények életben tartására vannak beállítva, ha elkészül minden felújítás, szerintem max akkor lesz ideje Henriknek többet foglalkozni a hobbival.
Vagy ha lemegyek hozzá feltartani az egyéb munkákban és inkább tartunk akváriumos napot... :ROFLMAO:
@ezsolt80 mikor megyünk?:oops:
 
versenyben vagyok most Henrikkel... kipakoltam a halas szobát (tegnap az állványon kívül mindent, ma meg az állványról a nyolc akváriumot). Holnap festés, azt jöhet a visszapakolás. :D
Milyen színűre fested az akváriumokat? :unsure:🎨
 
Haladunk haladunk. Akvarium szobaba egyre tobb a mukodo uveg, es egyre kevesebb a lomhalmaz. Felszereltem egy kamera rendszert, mivel nem ott lakunk, barmi lehet jo ha van cimen... Eppen buszken mutogatom az elokepet egy kollegamnak, aki lengen megkerdezi: milyen erdekes dekort hasznalsz. Mi az vizmertek? Ertetlenul nezek ra.. Mi vaaan? Csekkolom a kepet, baaaa+. A lampa az akvariumba figyel a vizalatt. Csutortok van es majd pentek ejjel megyek le legkozelebb..
Screenshot_2019-08-22-09-37-47-157_com.mobile.myeye.png
 
Haladunk haladunk. Akvarium szobaba egyre tobb a mukodo uveg, es egyre kevesebb a lomhalmaz. Felszereltem egy kamera rendszert, mivel nem ott lakunk, barmi lehet jo ha van cimen... Eppen buszken mutogatom az elokepet egy kollegamnak, aki lengen megkerdezi: milyen erdekes dekort hasznalsz. Mi az vizmertek? Ertetlenul nezek ra.. Mi vaaan? Csekkolom a kepet, baaaa+. A lampa az akvariumba figyel a vizalatt. Csutortok van es majd pentek ejjel megyek le legkozelebb..
View attachment 80116
Halak,garnélák már gondolom voltak benne?
 
Haladunk haladunk. Akvarium szobaba egyre tobb a mukodo uveg, es egyre kevesebb a lomhalmaz. Felszereltem egy kamera rendszert, mivel nem ott lakunk, barmi lehet jo ha van cimen... Eppen buszken mutogatom az elokepet egy kollegamnak, aki lengen megkerdezi: milyen erdekes dekort hasznalsz. Mi az vizmertek? Ertetlenul nezek ra.. Mi vaaan? Csekkolom a kepet, baaaa+. A lampa az akvariumba figyel a vizalatt. Csutortok van es majd pentek ejjel megyek le legkozelebb..
View attachment 80116
Az egyik rémálmom. :eek:
 
Back
Oldal tetejére