• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Régi vágyam

Szerintem én még eMZé- nél is jobban lemaradtam az eseményekről! Gyorsan visszaolvastam és informálódtam egy kicsit. Gratulálok Henrik nagyon szép helyre költözöl. Az akváriumos szobádra meg irigy vagyok :D De jó lenne nekem is egy akváriumos szoba. Na de majd egyszer talán! :) Azt kívánom legyen benne sok örömöd!
Nagyon Koszonom.
 
Egy kis idill. Bar a spenotot mint novenyt ismerem, itt mutattak olyan spenotot amit meg sose lattam. Mindenesetre a tigriseknek izlik.
View attachment 78163View attachment 78164

Tényleg csodaszépek lettek! Örülök, hogy ennyire jól érzik magukat nálad! 🥰
Ilyen vörös szárú spenótot én se láttam még. Jól tud kinézni, amikor az összes ott pankrációzza a másikat egy csipet kajáért! 😀
 
Koszonom szepen a segitseget. Hagyok belole magot es tobbet fogok ultetni jovore.
Mas:
Isteni erzes bele gondolni, hogy 39 fok van a lakasban most, az uj hazban legkondi nelkul 22,5.
Vasarnap is annyit mertem pedig rohadt meleg volt kint. Garnizas szempontbol is rendkivul fontos. Hogy en mennyit szivtam a meleg miatt...es most vege van. Elmult.
 
Back
Oldal tetejére