• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Ranunculus inundatus

Köszönöm a fotót!Es mi a véleményed E növenyröl?
Mint írtam korábban nagyon nehezen maradt meg, de aztán iszonyatosan beindult. Rendszeresen fel kellett tépni az indáit, hogy ne legyen ott az egész akváriumban.
Újraindítás után viszont csak kevés helyre ültettem és sajnos mind elolvadt:(
 
Inundatus jó formában: :)
geqajeju.jpg
 
Szép ez a növény de valahogy ezek az indák engem zavarnak!De ha mondjuk egy erdős akváriumba ,elé ültetve pár növényt igen is jól mutatna!
 
Sziasztok!

Wabiban próbálta már valaki ezt a növényt?
Ha egy levelet pár centi szárral levágok, és ledugom a talajba, akkor az úgy megindul majd?
 
Sziasztok!

Wabiban próbálta már valaki ezt a növényt?
Ha egy levelet pár centi szárral levágok, és ledugom a talajba, akkor az úgy megindul majd?
Elméletileg emersen is nevelhető.
A tartóktól kérdezném, hogy ez a növény csak a talaj felett tolja az indáit, vagy az összes fotón csak véletlen, hogy látszik?
 
Én tartom emersen már 3és fél hónapja.. nálam nagyon gyorsan átszokott, egy kisebb csomót ültettem el, 1hét múlva kicsit visszavágtam és nagyon megindult :) miután levettem az "üvegházát", lelassult a növekedése, magasabbra nőtt és kisebbek lettek a levelei de megszokta! Nagyon szép növényke!
Mondjuk nekem akváriumban eddig megmaradt talaj alatt... nem hozott felette indákat... (habár lehet most kiabálom el :cautious:)
 
Lenne egy kérdésem, nevezetesen lehet az hogy nem kedveli a meleget? Mert megvan a növény már 1,5-2 hónapja (lehet több is),nem volt semmi baja, egészen szép volt, sőt be is indult, de mostanság dobálja el a leveleit, szenved. Elvileg semmi nem változott csak nehezen tudom hűteni és volt már 27-28 fokos is a víz. Lehet ez az oka vagy máshol keressem? Valami tapasztalat?
üdv kac
 
Back
Oldal tetejére