• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Parton

Bálint Nagy

VIP kertész
Én most rendeltem USÁ-ból ULTRA-Life Blue-Green Slime szert, most várom az eredményt. Hála istennek a posta még rárakott a 30 dolcsis árra 15 rugó vámot eszem a szívüket. Még jó, hogy 3 darabot rendeltem, legalább eloszlik a plusz költség kicsit.
Én is vettem megfelelő hatóanyagtartalmú szert. Holnap, holnapután fogom beletenni.

etisys

Nézelődő
Ha nem sikerül, szívesen adok a szeremből , nem kell sok neked, nekem úgyis egy életre való van! :D 3 doboz és még csak egynek a harmadát használtam fel. Pár nap alatt úgy tűnik viszont, hogy a cyanonak hasta la vista. Igaz UV-vel együtt, de a szag eltűnt, még picit itt-ott látok egy minimális telepet.

Bálint Nagy

VIP kertész
Ha nem sikerül, szívesen adok a szeremből , nem kell sok neked, nekem úgyis egy életre való van! :D 3 doboz és még csak egynek a harmadát használtam fel. Pár nap alatt úgy tűnik viszont, hogy a cyanonak hasta la vista. Igaz UV-vel együtt, de a szag eltűnt, még picit itt-ott látok egy minimális telepet.
Köszönöm, ha egy hét alatt nem múlik, jelentkezem

Bálint Nagy

VIP kertész
Cyano teljesen eltűnt. Reggel meg kellett nyírnom a ludwigiát mert kezd ebben az üvegben is kezelhetetlen lenni. Echinodorus szépen hozza a gyerekeit. Víz alatti rész koránt sem algamentes, hiszen kis ecset és agancs is jelen van, de nem bánom. Apró lépésekkel kezd helyreállni.

19C2FBF2-5A5A-47B9-AD43-172F25DD8F09.jpeg
4DCADCDD-90DF-4C61-AFEF-E509E383414F.jpeg
91AB88D3-E5EA-4006-801B-58DB36C9DAAA.jpeg

Oldal tetejére