• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Parton

Én most rendeltem USÁ-ból ULTRA-Life Blue-Green Slime szert, most várom az eredményt. Hála istennek a posta még rárakott a 30 dolcsis árra 15 rugó vámot eszem a szívüket. Még jó, hogy 3 darabot rendeltem, legalább eloszlik a plusz költség kicsit.
Én is vettem megfelelő hatóanyagtartalmú szert. Holnap, holnapután fogom beletenni.
 
Ha nem sikerül, szívesen adok a szeremből , nem kell sok neked, nekem úgyis egy életre való van! :D 3 doboz és még csak egynek a harmadát használtam fel. Pár nap alatt úgy tűnik viszont, hogy a cyanonak hasta la vista. Igaz UV-vel együtt, de a szag eltűnt, még picit itt-ott látok egy minimális telepet.
 
Ha nem sikerül, szívesen adok a szeremből , nem kell sok neked, nekem úgyis egy életre való van! :D 3 doboz és még csak egynek a harmadát használtam fel. Pár nap alatt úgy tűnik viszont, hogy a cyanonak hasta la vista. Igaz UV-vel együtt, de a szag eltűnt, még picit itt-ott látok egy minimális telepet.
Köszönöm, ha egy hét alatt nem múlik, jelentkezem
 
Kicsit hagyom még őket nőni és átteszek jó pár darabot a nevelő medencébe, hogy legyen bőséges szaporulat később. Első körben @ZaCK (GA) és @Ádám_ fog kapni belőlük.

View attachment 151265
View attachment 151266
Jó pofák ezek a malawik, tisztára amano/green babaulti keverék kinézetük van! Ha tényleg olyan mértékben pucolják az algát, ahogy beszéltünk róluk, akkor a kis méretük miatt igazi főnyeremények a nano akváriumokban.
 
Back
Oldal tetejére