• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Parton

Erről az jut eszembe, mikor találgatják a korcs kutyáknál hogy milyen fajta keverékek, mi meg csak mosolygunk, mert tudjuk hogy már az ükapjuk is utcai vegyes volt :D

Bálint, szuper a wabi tál... izé, akarom mondani Patron :) (mindig annak olvasom)
Köszönöm. Én is nagyon szeretem. Amikor múltkor bejöttem este 10 óra magasságában olyan garnikat láttam amiket vagy 3 hónapja már nem. Feltett szándékom, hogy a malawi szaporulatból idővel viszek a GA-ba is, hogy mindenki könnyedén hozzájuthasson és ne kelljen No-ból rendelni. Hatékonynak tűnnek. Viszont ez még egy kis idő, ezért türelmet kérek mindenkitől, aki szeretné kipróbálni őket.
 
View attachment 156220View attachment 156219View attachment 156218



Kb két hete át kellett állítanom a világítás idejét du. 4-től est 12-ig, mert titkárnőnknek szem problémái adódtak. Ennek az eredménye az lett, hogy a crenata durván elpusztult. Nagyon bio lett az üveg.

Ilyen száraz olvasmányt tartasz az akva közvetlen közelében, nem csodálom, hogy belepusztult szegény crenata! ;)😂

Vannak azért friss hajtások, ahogy látom, szerintem össze fogja szedni magát.
 
Aki esetleg kacérkodna azzal, hogy malawa garnélát telepít annak itt egy kép, hogy milyen hatékonyan takarítanak. Kb. másfél hét alatt takarították el az elhalt crenátákat. A gyökerek az emers részhez tartoznak, egyszer majd kezdek velük valamit.
View attachment 157506
Úgy, úgy! A hajdano Bölcsőbe kaptam, és biza rá sem lehet ismerni, szépen takarítanak.
Tényleg csak ajánlani tudom őket.
 
Aki esetleg kacérkodna azzal, hogy malawa garnélát telepít annak itt egy kép, hogy milyen hatékonyan takarítanak. Kb. másfél hét alatt takarították el az elhalt crenátákat. A gyökerek az emers részhez tartoznak, egyszer majd kezdek velük valamit.
View attachment 157506
Látom, azok egyik úgy teleette magát, hogy egyből be is petésedett.😁
 
Back
Oldal tetejére