• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes akváriumok összehasonlítása

Akkor jönne is az első felmerülő kérdés. Én nem szoktam más oldalakat olvasni csak a Ti oldalaitokat és volt már szó talajfűtésről de csak szavakban. Mivel jobb? Mert a cikkben volt hogy az egyikben azt használtak. Ilyen fórum még nincs is ami a fűtéssel foglalkozna. Lehetne neki csinálni egyet.
 
Labirintkopoltyus said:
Akkor jönne is az első felmerülő kérdés. Én nem szoktam más oldalakat olvasni csak a Ti oldalaitokat és volt már szó talajfűtésről de csak szavakban. Mivel jobb? Mert a cikkben volt hogy az egyikben azt használtak. Ilyen fórum még nincs is ami a fűtéssel foglalkozna. Lehetne neki csinálni egyet.

szerintem nyiss egy új témát a tech alá:
viewforum.php?f=10

biztos van pár ember aki hozzá tudna szólni. az akvárium ami használt jellemzően egy kereskedés akija volt. lehet nem véletlen. inkább vevőcsalogató lehetett mint ténylegesen hasznos jó cucc.
 
Hasznosnak hasznos, hosszú távon nem engedi, hogy besürűsödjön a talaj(ha máskülönben haljamos rá), és megmozgatja a vízet a talajban, így nem poshad és eledelhez jut a gyökér ha már közvetlenül mellette elhasználta az elemeket. :D
Mivel egy setup-ot az aquascape-esek úgy 8-1o honapra terveznek, csak azok használják akik hosszab távon szeretnének egy akvarisztikai tájban gyönyörködni, na és persze akinek pénze van ;) , Nem olcsó mulatság a kontrollolal együtt. :roll:
 
Nekem van talajfütö a 180-as akiban.mar nem hasznälom,melegitette a vizet,mindig melegebb volt a viz a kiväntnäl,igy inkäbb kikapcsoltam.ketsegtelenül jot tesz a talajnak,szelözteti.de en nem ajänlanäm.nem is olcso.80 euroert vettem.
 
Back
Oldal tetejére