• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Low-tech Nemzeti-Garnis (35L, low-tech, nano)

Az utolsó képen egy igazi minimál aki van még a mohát se kell nyírni:D

Na de, amúgy szerintem nagyon jó. Én annyit változtatnék hogy a homokban lévő középső köveket feljebb emelném. Bár azt csak lehet feltöltés után mert úgy jobban látszik mennyit tömörödik a homok.
 
Ez igen jól sikerült!! Nem is nagyon tudok belekötni, nekem tetszik így. Esetleg annyi kérdésem lenne, hogy jobb oldalt elől, hátúl nem lesz kevés az aljzat? alatt van a táptalaj, nehogy baj legyen.
Grat hozzá!
 
nagyon jó, bár szemből az a két kisebb kő nem tudom, hogy úgy és ott van-e a legjobb helyen, de például az utolsó szögből gyönyörű
a hungarocelleket leragasztottad?
 
És a homokot megszórnám kőtörmelékkel, ha nem tervezel oda növényt.

na jó most már nem kötegszem hiszen a Te akid..
 
Várom a kritikákat.

Szia Ákos!

Király lesz! (y) Ha még "bele lehet vauzni", akkor szerintem a "termöföldön" levö 3 kövel még legózz egy kicsit. Forgasd, nézegesd öket, meg szerintem jobban be is lehetne majd süllyeszteni a talajba. Most kicsit olyan "odadobált" hatást kelt az a trió.

Üdv: Robi
 
Az utolsó képen egy igazi minimál aki van még a mohát se kell nyírni:D

Na de, amúgy szerintem nagyon jó. Én annyit változtatnék hogy a homokban lévő középső köveket feljebb emelném. Bár azt csak lehet feltöltés után mert úgy jobban látszik mennyit tömörödik a homok.

Azok a kövek még nekem sem tetszenek 100%-ig, köszi, hogy megerősítettél benne. A feltöltés után, meg persze addig is pakolászom még azt a részt (is), úgyis maradt még anyag bőven.;)
 
Ez igen jól sikerült!! Nem is nagyon tudok belekötni, nekem tetszik így. Esetleg annyi kérdésem lenne, hogy jobb oldalt elől, hátúl nem lesz kevés az aljzat? alatt van a táptalaj, nehogy baj legyen.
Grat hozzá!

Ettől én is tartok kicsit ,de elöl szinte csak pár milliméteres a táptalaj. Tudom a 4 centit így sem éri el, de nekem most így tetszik. Szombaton majd egyeztetek a "szakikkal" a GA-ban, hogy mi legyen.
 
Azért szoríts nekem a feltöltésnél.
nem is a feltöltés miatt aggódnék, hanem hogy a kövek így teljesen mozdíthatatlanok lesznek, hiába is akarnál utólag módosítani bármit vagy csak egy pillanatra is kivenni (neadjisten algát sikálni, ilyesmi) például a jobb oldali nagy követ, ahhoz már hozzá sem nyúlhatsz többet.
 
És a homokot megszórnám kőtörmelékkel, ha nem tervezel oda növényt.

na jó most már nem kötegszem hiszen a Te akid..

Nem lesz növény a dekorhomokban, a garnikban tervezek gyönyörködni.;) Kőtörmelék előkészítve, már csak Robert nanójának kielemzése vár rám, hogy szépen helyezzem el őket.
 
Szia Ákos!

Király lesz! (y) Ha még "bele lehet vauzni", akkor szerintem a "termöföldön" levö 3 kövel még legózz egy kicsit. Forgasd, nézegesd öket, meg szerintem jobban be is lehetne majd süllyeszteni a talajba. Most kicsit olyan "odadobált" hatást kelt az a trió.

Üdv: Robi

Köszi az odadobált-ért, kb. 30 percig válogattam és rakosgattam csak azt a 3 követ.:mad::D:LOL::ROFLMAO:
Azon a részen még sokat kell agyalnom. Jó a meglátásod, köszi. A terv az, hogy nem szeretném, hogy benőljék a növények, ezért magasak kicsit.:(
 
A mai ténykedés képekben. (Bocsánat a vakus képekért, de a panzióban maradt az állvány, meg különben sem tudok...:pics:)


IMG_3872 by Apuka13, on Flickr


IMG_3873 by Apuka13, on Flickr


IMG_3874 by Apuka13, on Flickr


IMG_3875 by Apuka13, on Flickr


IMG_3877 by Apuka13, on Flickr


IMG_3881 by Apuka13, on Flickr


IMG_3883 by Apuka13, on Flickr


IMG_3885 by Apuka13, on Flickr


IMG_3887 by Apuka13, on Flickr


IMG_3890 by Apuka13, on Flickr


IMG_3892 by Apuka13, on Flickr


IMG_3893 by Apuka13, on Flickr


IMG_3897 by Apuka13, on Flickr


IMG_3899 by Apuka13, on Flickr
Köszi a katalógust Attila!;)

Várom a kritikákat.
Szerintem szombat délután/este kerül víz alá, mert már vannak növényeim Ozzy jóvoltából.(y) Addig még picit alakíthatjátok.:)

Üdv,
Ákos

Nagyon bejövős! :)
0 kritikát tudok mondani.
 
nem is a feltöltés miatt aggódnék, hanem hogy a kövek így teljesen mozdíthatatlanok lesznek, hiába is akarnál utólag módosítani bármit vagy csak egy pillanatra is kivenni (neadjisten algát sikálni, ilyesmi) például a jobb oldali nagy követ, ahhoz már hozzá sem nyúlhatsz többet.

Ez így igaz, sajnos a nagyok fixek, de ezt már az elején tudtam. Kicsit mazochista vagyok.:p
 
Én megnéztem a képet, de hiába erőlködtem itt, nem látok fuldokló madarat :LOL:
Én adom ezt az elrendezést, tetszik, bár ezen a fotón ott a homokba nyomott kövek középen nagyon szimmetrikusan állnak: IMG_3892 | Flickr - Photo Sharing! (4 kis kő középen egy hosszúkásabb lándzsahegy szerű)
Persze szemből ez annyira nem látszik. :D
Milyen növénykéket tervezel bele? Valamint még 1 kérdés; hogy csináltad azt a kő "cserepet", nagyon bejövős, abból baromi szép kis emers részt tudsz majd csinálni.
Jó dolga lesz ennek az akinak nálad! (y)
 
én a nagy-kis követ nem tenném ennyire középre
vagy kihagynám
-- de mondjuk nyilván próbáltad mindenhogy, és szép lesz ez így is, nagyon
 
Back
Oldal tetejére