• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Nagy Pofa, Hozzá nem értés, 300L

Szerintem helyre lehet hozni ezt is, szinte fillérekből. Max az akvát addig le kell venni a bútorról.

"A bútort picit meg meg mozgatva" Ha tengeri aqva lenne, még jól is jönne nap, mint nap 🤣🤣🤣
Mintha valami ami nem lett volna a helyén most a helyére csúszott :D Már csak az a kérdés, hogy a halak lubickolása mozdithatta e el vagy vizcserekor az üvegen a fára lefolyó viz dagasztott meg valamit! Nyilván nem fogom én tudni mert ehez sem értek :D
Ha már úgy is egész akva leszedés és utána javitás akkor szivesen vendégül látok többeteket :) (Szakács az eredeti szakmám, de a feleségem sokkal jobban főz ;) :) )
 
Mintha valami ami nem lett volna a helyén most a helyére csúszott :D Már csak az a kérdés, hogy a halak lubickolása mozdithatta e el vagy vizcserekor az üvegen a fára lefolyó viz dagasztott meg valamit! Nyilván nem fogom én tudni mert ehez sem értek :D
Ha már úgy is egész akva leszedés és utána javitás akkor szivesen vendégül látok többeteket :) (Szakács az eredeti szakmám, de a feleségem sokkal jobban főz ;) :))
Egy olyan dumaparty mint Mary @mmccannon birtokán? Jól hangzik ;)
 
Szia. Asztalos vagyok, IV. ker , ha nem vagy messze tudok segíteni. Egy biztos, ezt a lábat biztos felejcse el mindenki akvarisztikai bútor haszanálatára. Ennek a terhelhetősége nagyon max ( saját tapasztalat ) 40kg/db
Én használtam már ilyet, nem tűnt ilyen gáznak, illetve a weboldalakon is 100 kg-ot írnak rá. De mivel én nem is 300 kg-ot terheltem rá, nyilván hiszek neked. Elnézést, ha valakit félrevezettem a javaslattal.

Szerintem helyre lehet hozni ezt is, szinte fillérekből. Max az akvát addig le kell venni a bútorról.
Hát igen, úgy egyértelműen, de éppen ezt akarták a srácok elkerülni. :)

A bútort picit meg meg mozgatva, más helyeken megmérve a vizszint jelző buborék sokkal optimálisabb helyre került mint a korábbi képeken :) 💪 Az üveget lassan az ablak felé tolva olyan érzésünk támadt, hogy a felső része mozog a bútornak.
Csak én vagyok figyelmetlen, vagy eddig tényleg nem említetted, hogy itt valami nem fix, sőt billeg is? Na de bakker! :D
 
Sajnos nem a legnagyobb a lakásunk azonban szivesen vedégül látom néhányatokat :) :)
Feleségem annyit kérdez, hogy mit ennétek? :D
Amennyiben többen lennénk mint ahányan szerintem elférünk egy Ráckevei bográcsozást is beiktathatunk!
 
Feleségem annyit kérdez, hogy mit ennétek? :D
Amennyiben többen lennénk mint ahányan szerintem elférünk egy Ráckevei bográcsozást is beiktathatunk!
Bármi, ami nem csípős: lazacfilé spenót ágyon, pacalpöri, tarhonyáshusi, krumplistészta tejfölös tészta rahedli pörccel. rántotta, stb. 🥲
Nem mindegy? Azért gyűlnénk össze, hogy segítsünk és közben kezeink mellett még a szánk is járjon. :)
Én ugyan emelgetni nem tudok, viszont a távolból jól tudom bekiabálni, hogy "Most jó, megvan a vízszint!", meg ehhez hasonlók. :D
 
Bármi, ami nem csípős:
Aki szeretne majd tesz rá magának :)
lazacfilé spenót ágyon, pacalpöri, tarhonyáshusi, krumplistészta tejfölös tészta rahedli pörccel. rántotta,
Ezek közül bármelyik megy :)
Én ugyan emelgetni nem tudok, viszont a távolból jól tudom bekiabálni, hogy "Most jó, megvan a vízszint!", meg ehhez hasonlók. :D
Ha már bepálinkázunk akkor a korábban az " Eladó külső szűrő és vízpumpa " topikban beszéltek alapján megnyithatjuk az akvaszekta arénát !! :D :) Ott meg lehet majd kiabálni :D
 
Jó bulinak ígérkezik :) Szívesen segítek én is, de minden második hétvégén dolgozom, sajnos most is. A következő hétvégém szabad.
Ha levételre kerül az akvárium, javasolnék még egy változtatást. Nem szerencsés, hogy a bal oldala lelóg. Ezt egy méretre vágott bútorlappal orvosolni lehetne.
 
Back
Oldal tetejére