• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Nagy Pofa, Hozzá nem értés, 300L

120*55*45ös akvát vettünk le a bútorról, volt benne kb 10 centi víz és az összes hal, növény, dekor. Nem mondom, hogy nem izgultam, de az izgalom hamar elmúlt, amikor emelni kellett. Ketten probléma nélkül megoldottuk.
Lehet, hogy én is már csak tól izgulom! Azért tűnik már baromi nehéznek, mert a kaputól messze volt csak parkoló hely, és még lépcsőn is felhoztuk. A végén már semmi erő nem maradt a kezünkben igazgatni.
Ha annyira jól megy képet is csinálunk ahogy tartjuk :D
 
Asszem kimaradok ebből a buliból. Túl nagy a logisztikai feladat, meg aztán csak púp volnék a háton.
Isten ments, segítek én is nagyon szívesen a logisztikában. Amúgy is ha jól sejtem kell egy parancsnok, plussz ha valaki eltérne a vezényszótól, egy teli bal horog is 😂😂😂
 
Isten ments, segítek én is nagyon szívesen a logisztikában. Amúgy is ha jól sejtem kell egy parancsnok, plussz ha valaki eltérne a vezényszótól, egy teli bal horog is 😂😂😂
Na szép, mondhatom, még hogy én parancsnok? :ROFLMAO: Bal egy jó darabig nem lesz.
Különbenis, minden attól függ, hogy Ákossal hogyan végzünk a versenyfotózással az EAEC-re.
 
Na szép, mondhatom, még hogy én parancsnok? :ROFLMAO: Bal egy jó darabig nem lesz.
Különbenis, minden attól függ, hogy Ákossal hogyan végzünk a versenyfotózással az EAEC-re.
Maradjunk abban, hogy szept 11én meglátjuk ;)

Előtte még tiszteletemet kell tennem munkaügyben Dunaharasztin. Utána szerintem max 2 óra alatt végezhetünk - dél körül. Utána közösen átevickélünk @LANguSzTa kollegához. Aztán a többi majd kiderül.

Srácok, ha esetleg én nem tudok maradni, van olyan jó lelkű valaki, hogy Mary-t haza viszitek Wekerle telepre? ;) ha így van, akkor szerintem ezt meg is beszéltük.

Ha meg nincs akkor kitalaljuk, hogyan tovább ;)

Szerk. BTW szerintem nincs olyan dolog amit egy ilyen közösség közösen ne oldana meg. Soroljam mik vannak vagy nem szükséges? :*
 
Maradjunk abban, hogy szept 11én meglátjuk ;)

Előtte még tiszteletemet kell tennem munkaügyben Dunaharasztin. Utána szerintem max 2 óra alatt végezhetünk - dél körül. Utána közösen átevickélünk @LANguSzTa kollegához. Aztán a többi majd kiderül.

Srácok, ha esetleg én nem tudok maradni, van olyan jó lelkű valaki, hogy Mary-t haza viszitek Wekerle telepre? ;) ha így van, akkor szerintem ezt meg is beszéltük.

Ha meg nincs akkor kitalaljuk, hogyan tovább ;)

Szerk. BTW szerintem nincs olyan dolog amit egy ilyen közösség közösen ne oldana meg. Soroljam mik vannak vagy nem szükséges? :*
"Srácok, ha esetleg én nem tudok maradni, van olyan jó lelkű valaki, hogy Mary-t haza viszitek Wekerle telepre?"

Igen megoldható, segítek.
Kocsival megyek, de a birst behajtom mindenképp! 😁 Kocsi gondolom valohol maradhat.
Hazafelé viszont cimbit már szerveztem, és mindenképp a vekerle telep felé mennénk🤘
 
Utoljára módosított:
"Srácok, ha esetleg én nem tudok maradni, van olyan jó lelkű valaki, hogy Mary-t haza viszitek Wekerle telepre?"

Igen megoldható, segítek.
Kocsival megyek, de a birst behajtom mindenképp! 😁 Kocsi gondolom valohol maradhat.
Hazafelé viszont cimbit már szerveztem, és mindenképp a vekerle telep felé mennénk🤘
Látod Mary @mmccannon ?! Már meg is oldottuk ;)
 
Látod Mary @mmccannon ?! Már meg is oldottuk ;)
Senki sem maradhat távol, csak úgy 😁
M
Igaz én még csak, zöldfülű vagyok itt, de nagyon szívesen találkoznék mindenkivel, aki itt van a fórumon! Hihetetlen mennyiségű tanulásra tettem szert! köszi akvakertész.hu , és minden fórumlakó 😁 Bárcsak gyerekkoromban is lehetett volna ekkora akvarisztikai tudásra szert tenni
 
Bocsánat nem akartam, remélem nem is lettem bántó! Nyilván a fentebbi olvasatokból asszociáltam, most nem is tudom mit írjak .... 😔
Ahhoz jobban össze kell szedd Magad, hogy megbánts. :) A jobb horgomtól kell tartani, deméginkább a fénykardomtól. ⚔️ :p

Maradjunk abban, hogy szept 11én meglátjuk ;)

Előtte még tiszteletemet kell tennem munkaügyben Dunaharasztin. Utána szerintem max 2 óra alatt végezhetünk - dél körül. Utána közösen átevickélünk @LANguSzTa kollegához. Aztán a többi majd kiderül.

Srácok, ha esetleg én nem tudok maradni, van olyan jó lelkű valaki, hogy Mary-t haza viszitek Wekerle telepre? ;) ha így van, akkor szerintem ezt meg is beszéltük.

Ha meg nincs akkor kitalaljuk, hogyan tovább ;)

Szerk. BTW szerintem nincs olyan dolog amit egy ilyen közösség közösen ne oldana meg. Soroljam mik vannak vagy nem szükséges? :*
Szombaton munkaügy??? :eek: Fú de mazochista vagy. :D
Ne sorold, mert megéltem, hogy a legnagyobb kaksiban a semmiből bukkan fel a segítség. Mondjuk egy sebész nem ártana, aki itthon megreparálná az össze nem forrt csontomat. 🚑🧑‍⚕️🦴

"Srácok, ha esetleg én nem tudok maradni, van olyan jó lelkű valaki, hogy Mary-t haza viszitek Wekerle telepre?"

Igen megoldható, segítek.
Kocsival megyek, de a birst behajtom mindenképp! 😁 Kocsi gondolom valohol maradhat.
Hazafelé viszont cimbit már szerveztem, és mindenképp a vekerle telep felé mennénk🤘
Köszönöm Attila. Ha jól értem, ottalvós lesz akkor a dolog? Csak, hogy úgy készüljek. 😁
 
Senki sem maradhat távol, csak úgy 😁
M
Igaz én még csak, zöldfülű vagyok itt, de nagyon szívesen találkoznék mindenkivel, aki itt van a fórumon! Hihetetlen mennyiségű tanulásra tettem szert! köszi akvakertész.hu , és minden fórumlakó 😁 Bárcsak gyerekkoromban is lehetett volna ekkora akvarisztikai tudásra szert tenni
Hát az ideiről lemaradtál, de akkor a következő Növényfejes Dumapartyn jelenésed van, igaz @kunakos ? :)
 
Ahhoz jobban össze kell szedd Magad, hogy megbánts. :) A jobb horgomtól kell tartani, deméginkább a fénykardomtól. ⚔️ :p


Szombaton munkaügy??? :eek: Fú de mazochista vagy. :D
Ne sorold, mert megéltem, hogy a legnagyobb kaksiban a semmiből bukkan fel a segítség. Mondjuk egy sebész nem ártana, aki itthon megreparálná az össze nem forrt csontomat. 🚑🧑‍⚕️🦴


Köszönöm Attila. Ha jól értem, ottalvós lesz akkor a dolog? Csak, hogy úgy készüljek. 😁
Nem ott alvós, mer a gyerkőcök hömlökére kell az esti pusszantás, meg anyának is, meg nekem is, csak a TÖBB Birs után én már nem vezetek, de van cimbi aki hazavigyen, persze emberi időben. Meg anya is elengedett már 😂😂😂Természetesen a te otthonod is hazafelé útbaejtve, mer amúgy is útba esik 😁
Örülök hogy veszed a poént 😁
Jó kis csapat van itt 🤘👍😁
 
Back
Oldal tetejére