• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Misifája

Kedves Csilla!
Pironkodva olvasom naplódat.
Bárki szerepelhetne a napló elnevezésében:
@Luigi13 @Jopet @ezsolt80 @Szabó Henrik
Megtisztelő.
Mindamellett számomra tetszetős akváriumok építettél, melyben otthonosan érezhetik magukat az élőlények.
Kívánok Neked sok örömöt hozzá!

Köszönöm.
Valóban sok embernek lehetek hálás, hogy ez létrejött, de ha nincs a fa, bele sem kezdtem volna, szóval ez igenis marad Misifája!;)
 
Nagyon jó lett az aki! Toljad csak a képeket a sok csodás Bucéról, meg a szépséges garnikról! (y)

Köszönöm, még tanulom a naplózást.
Ha sikerül lányomat elcsípni egyik hétvégén, talán lőne nekem pár normális képet, neki viszonylag jó kis Canon gépe van!:snaphappy:
A CRS csapatból csak a legbújósabbak maradtak, a többiek átigazoltak @Henrik és @Jopet akváriumába.;)
 
Köszönöm, még tanulom a naplózást.
Ha sikerül lányomat elcsípni egyik hétvégén, talán lőne nekem pár normális képet, neki viszonylag jó kis Canon gépe van!:snaphappy:
A CRS csapatból csak a legbújósabbak maradtak, a többiek átigazoltak @Henrik és @Jopet akváriumába.;)
Kincseim.
 
Milyen korulmenyek vannak a vizedben? Low tech azt tudom. Mennyi a ph?

Szóval hiába írtam, nem olvastad el!:banghead:

Nos, Zsolt volt olyan kedves csepegtetve, meg tollal is megmérte, neki 7 lett, de vettem JBL tesztet, az 6,5-es pH-t mért.
A talaj és a Bio rio szerintem kedvez nekik.
Tápozás nincs, CO2 nincs.

Most nincsenek ilyen sokan, de vannak petések, így van remény!

CA776EED-2460-4311-838B-76B3ED3BDA13.jpeg E09578DD-FFA3-447C-A594-7851BC4D32F6.jpeg

A kép sz@r, de a garnéla petés!(y)
 
Szóval hiába írtam, nem olvastad el!:banghead:

Nos, Zsolt volt olyan kedves csepegtetve, meg tollal is megmérte, neki 7 lett, de vettem JBL tesztet, az 6,5-es pH-t mért.
A talaj és a Bio rio szerintem kedvez nekik.
Tápozás nincs, CO2 nincs.

Most nincsenek ilyen sokan, de vannak petések, így van remény!

View attachment 53495 View attachment 53496

A kép sz@r, de a garnéla petés!(y)
Vegig olvastam de nem rogzitem az adatokat. De igy, hogy irtad remlik, hogy mondtad is.
 
Back
Oldal tetejére