• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Misifája

Erre a problémára Henriknek megvan a megoldása:
Ha kicsi/kevés a helyed az akváriumod, indíts egy újat! :ROFLMAO:

Fénykoromban a legtöbb, ami otthon üzemelt, az 10 akvárium volt, a legnagyobb is csak 128 liter, mellette 10 hörcsög mind külön ketrecben, meg egy törpenyúl!
Most van két garnélás, egy halas és KÉT axolotl-os.:banghead:

Uram levette a bőröndöket, most nem tudom, hogy ő költözik el hamarosan vagy nekem kell mennem?:whistle:
 
És mi van a kis kövessel? víz alatt van már? Vagy még üresen ál a asztalon?:):confused:

IMG_5756.JPG IMG_5754.JPG

Elméletileg feltöltésre vár, nekem már tetszik ez az elrendezés, csak nem tudom, előbb fogja meg a talajt a növény vagy szárazon vigyem be a másik mellé és ott indítsam.
Összedőlne, ha kocsikáznék vele?:nailbiting:

Jobb hátra menne a beszívó ág, csak riccardia, esetleg monte carlo lenne és garnélák.
 
View attachment 53500 View attachment 53501

Elméletileg feltöltésre vár, nekem már tetszik ez az elrendezés, csak nem tudom, előbb fogja meg a talajt a növény vagy szárazon vigyem be a másik mellé és ott indítsam.
Összedőlne, ha kocsikáznék vele?:nailbiting:

Jobb hátra menne a beszívó ág, csak riccardia, esetleg monte carlo lenne és garnélák.
A kocsikázás még megoldható, ha mondjuk kitömöd az üres részeket valamivel, viszont ha felöltöd vízzel, nem fog a talaj minimálisan összeesni, és ez nem fogja összeborítani a köveket?
 
A kocsikázás még megoldható, ha mondjuk kitömöd az üres részeket valamivel, viszont ha felöltöd vízzel, nem fog a talaj minimálisan összeesni, és ez nem fogja összeborítani a köveket?

Akkor ezt inkább még inditás előtt, otthon tesztelem.
Párom szerint így is jól néz ki, szárazon kellene hagyni!:love:
 
Na, és mi került, helyesebben úszott még elő?????
Ilyen nálam még sosem fordult elő, ráadásul egyetlen szerelmes pár az állomány. A képről talán nem jól látszik, de egy baba törpe (pygmeus)cory!!!!!

69C6056C-0F35-4F14-8D46-DAF3875E9516.jpeg

Vagy már nem is olyan baby????
 
Back
Oldal tetejére