• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Mindent bele

Mennyi időt adsz a gyepnek, mielőtt rá engeded a páncélos cory hadosztályt. Azok igazi túrkáló vízidisznók.:ROFLMAO:
 
Itt volt egy üres rész, furán nézett ki, valamit tenni kellett vele.
IMG_20191104_221501.jpg

Elsőnek arra gondoltam hogy teszek oda egy követ. Aztán rájöttem hogy nem jó, mert akkor meg a lyuk helyett egy darab követ fogok bámulni. Végül azt csináltam, hogy egy kőre kötözött Microsorum thor's hammer-t tettem a lyukhoz. Így a Microsorum helyére el tudtam ültetni egy új növényt, a Blyxa-t és még egy kis Hydrocotyle Tripartita-nak is sikerült helyet találnom.
IMG_20191104_222149.jpg


Milyen jól látszik hogy az első képet a Nikonnal a másodikat pedig telefonnal készítettem.
 
Utoljára módosított:
Már visszakerültek az élőlények. A Harcsa fiúk udvarolnak a lánynak. A Molly keresi a helyét. A régi akváriumban is volt egy rész, amit szeretett, a legtöbbször ott láttam. Úgy nézem itt is kiválaszt magának egy helyet. A lazacok most jobban összetartanak, többet úsznak együtt. Szerintem még szokniuk kell a halaknak, hogy nagyobb a tér.

A víz kicsit homályos még, idővel biztos letisztul. Új halakat majd kicsit később. Galaxy razbórákat szeretnék ide.

A Juwel az írta a leírásban, hogy a perlont hetente kell cserélni a szűrőben, és ez így is van. Mondjuk most csak kimostam, de legközelebb cserélni fogom.

A harcsák nem sok előtéri növényt túrtak ki. A növények közül főleg azokon látszik javulás, amik az előző akváriumban más növények leárnyékoltak, és ott kevés fényt kaptak.

Az Anubias-os fát megigazítottam, feltöltésnél kicsit megborult, tettem mögé egy követ.

Átrendeztem a szobát, most egymás közelében van a két akvárium, egy akvarista sarkot csináltam, ahol le lehet ülni bambulni. Tv nézés közben is látom az akváriumokat.

Képet majd holnap, most csak ez van.
IMG_20191109_172614.jpg
 
Már visszakerültek az élőlények. A Harcsa fiúk udvarolnak a lánynak. A Molly keresi a helyét. A régi akváriumban is volt egy rész, amit szeretett, a legtöbbször ott láttam. Úgy nézem itt is kiválaszt magának egy helyet. A lazacok most jobban összetartanak, többet úsznak együtt. Szerintem még szokniuk kell a halaknak, hogy nagyobb a tér.

A víz kicsit homályos még, idővel biztos letisztul. Új halakat majd kicsit később. Galaxy razbórákat szeretnék ide.

A Juwel az írta a leírásban, hogy a perlont hetente kell cserélni a szűrőben, és ez így is van. Mondjuk most csak kimostam, de legközelebb cserélni fogom.

A harcsák nem sok előtéri növényt túrtak ki. A növények közül főleg azokon látszik javulás, amik az előző akváriumban más növények leárnyékoltak, és ott kevés fényt kaptak.

Az Anubias-os fát megigazítottam, feltöltésnél kicsit megborult, tettem mögé egy követ.

Átrendeztem a szobát, most egymás közelében van a két akvárium, egy akvarista sarkot csináltam, ahol le lehet ülni bambulni. Tv nézés közben is látom az akváriumokat.

Képet majd holnap, most csak ez van.
View attachment 83427
Tökéletes macskabútor :p
 
Mondjuk Bolyhoska farka kicsit belelóg pont a kép közepébe, de mindegy.🥴

Növényes cső is van a tetőben? Ezen a telefonos fotón kicsit túl zöldes a fény, nem adja vissza annyira a pirosat, pedig rengeteg árnyalata van a növényeidnek, remek holland lesz belőle.👍
 
Mondjuk Bolyhoska farka kicsit belelóg pont a kép közepébe, de mindegy.🥴

Növényes cső is van a tetőben? Ezen a telefonos fotón kicsit túl zöldes a fény, nem adja vissza annyira a pirosat, pedig rengeteg árnyalata van a növényeidnek, remek holland lesz belőle.👍
Juwel Multilux 100 LED
- 1 x 23 Watt Day LED fénycső, 9.000 K, 5.290 Lm, 895 mm
- 1 x 23 Watt Nature LED fénycső, 6.500 K, 5.290 Lm, 895 mm

A telefon kamerája kicsit csal a színekkel.
IMG_20191111_161352.jpg
 

Hasonló topikok

Back
Oldal tetejére