• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Lost World

Imádtam, amikor besétált a végén Vincent.(y)
Ez a szett valóban jó példa arra, hogy low techben is lehet fantasztikusat létrehozni.
 
Nagyon jó hangulatú lett a videó és az akvárium is még mindig csecse (y)
Rákattintottam a csatornádra, 365k megtekintés a nano akvád videóján :eek: Ez már nagyon betyáros szám. A másik TUTORIAL is nagyon szép számmal rendelkezik, lehet hogy ez a kulcsszó vonzott be ennyi embert? :)
 
Nagyon szép. Igazi dzsungel feeling. :)
Az Anci, a Bolbitis, a szép színű halak... hangulatos.

Köszi, imádom én is :)

Imádtam, amikor besétált a végén Vincent.(y)
Ez a szett valóban jó példa arra, hogy low techben is lehet fantasztikusat létrehozni.

Vincent mindig mindenhol ott van. Egyébként ez a szett ìgy nagyon stabil, agyalok a CO2 visszakapcsolásán.

Nagyon jó hangulatú lett a videó és az akvárium is még mindig csecse (y)
Rákattintottam a csatornádra, 365k megtekintés a nano akvád videóján :eek: Ez már nagyon betyáros szám. A másik TUTORIAL is nagyon szép számmal rendelkezik, lehet hogy ez a kulcsszó vonzott be ennyi embert? :)

Köszi! :) Én is meglepődtem, hogy ekkora nézőközönsége van. A tutorial jó hìvószó, de alapvetően nem garancia a nézettségre. A tartalom ami számìt :) Még tesztelgetem, hogy mit szeretnek a népek, mert van olyan videóm is, ami pl egyáltalán nem jött be. Nehéz téma.

Naggyon jó lett Máté!
Elismerésem! Passzol a zene, a fények, a hangulat, egyszóval pöpec!

Köszi :) Azt a hangulatot szerettem volna átadni amit minden nap látok az étkezőben. Ìgy utólag ùgy látom, hogy sikerült :)
A megfelelő zene kiválasztása mindig hatalmas meló, örülök, hogy rátaláltam erre.

Ez a kedvenc, mert piszkosul emlékeztet az ázsiai erdők sűrűjében található mesés templomok romjaira.
És Vincentet mér nagyon megdögönyözném, mert ő már igazi sztár.

Örülök, hogy ennyire szeretitek ezt a tökéletlen, elhanyagolt nanot :) Engem is erre emlékeztet, egy letűnt kor mementója:) Az alga még dob is ezen a hangulaton. Vincentnek lassan közönségtalálkozót kell rendeznem :D
ff0200567fa28d49217d9a7fe5d3b425.jpg
 
Back
Oldal tetejére