• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Lost World

Hol lehet ilyen szuper szobrot szerezni? Tudtok linkelni? Illetve milyen anyagból készült hogy akvàriumba is bele tetted?
 
9. helyre érkezett a buddhás nano a HAC-on, aminek nagyon örülök :) Ha kicsit többet foglalkozom vele és komolyabban veszem, lehet ennél jobb eredmény is születhetett volna, bár annyira erős volt a mezőny, hogy ez a helyezés is csoda.
ce216e6e5bd235730d99298ee3cf873a.jpg
Még januárban dobtam ide méregből a sulawesi jar-jar csigát, azóta 2 poronyt is poroszkál, egyik buddha szemében :D
8cc68a9953e560a8d30db186bde7a85c.jpg
 
9. helyre érkezett a buddhás nano a HAC-on, aminek nagyon örülök :) Ha kicsit többet foglalkozom vele és komolyabban veszem, lehet ennél jobb eredmény is születhetett volna, bár annyira erős volt a mezőny, hogy ez a helyezés is csoda.
View attachment 52845
Még januárban dobtam ide méregből a sulawesi jar-jar csigát, azóta 2 poronyt is poroszkál, egyik buddha szemében :D
View attachment 52846
Kár, hogy bontod. Mostanra érett be igazán.(y)
 
9. helyre érkezett a buddhás nano a HAC-on, aminek nagyon örülök :) Ha kicsit többet foglalkozom vele és komolyabban veszem, lehet ennél jobb eredmény is születhetett volna, bár annyira erős volt a mezőny, hogy ez a helyezés is csoda.
View attachment 52845
Még januárban dobtam ide méregből a sulawesi jar-jar csigát, azóta 2 poronyt is poroszkál, egyik buddha szemében :D
View attachment 52846
Igazi őserdő feeling. Gratulálok.(y)
 
Back
Oldal tetejére