• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Leves-Kocka

Mi a véleményed az indításról?

  • szuper lesz

    Votes: 10 52.6%
  • elmegy

    Votes: 5 26.3%
  • kukába vele

    Votes: 1 5.3%
  • menjek inkább péknek

    Votes: 3 15.8%

  • Total voters
    19
Tényleg?:eek::confused: Akkor pssssssszt!!!!!!!!!!:censored::whistle:
Csinálhatok géppel is, de az garantáltan szarabb kép lesz...
Ne már... el is ment a kedvem a jövő évi nevezéstől.:shifty:
Hat tenyleg nem akarok panikot kelteni de mintha ugy remlene, hogy alap kovetelmeny ezeken a versenyeken, hogy telos kep nem lehet.
 
Hétfőn vízcsere, visszatöltéskor kicsit elszöszöltem és sikerült púposra tölteni az akváriumot...
Kiszedtem a fát a mohával, és Bucephalandra Brownie Phantom-ot, ez tetű lassú egy növény, bent van kb. egy éve, és hozott 2 levelet...:bored:, mindkettőt áttettem a Helix-be.
A Crypto x purpurea szépen hajt, és a múltkor megcsonkított Buce Wavy Leaf is hozza az új hajtásokat.(y)
 
Már csak nagyon megerőszakolva megy az akva, de most nincs időm újraindítani, tudjátok, kertes ház... na meg valami tófélét is tervezek.:)
Kicsit azért belenyúltam most is, egy marék microsorum tridentet kiszedtem, ezt a kedves lelkes naplóolvasóim ingyen vihetik ;)!
Most ilyen:IMG_20180508_082103.jpg
 
Utoljára módosított:
ÁÁHhh, megvagy(tok)! Úgy látszik, hogy @Zuzmi Helenái jól érzik magukat, sokasodnak.:D Ez egy fél centis kölök:
DSC_5798.JPG
Kettőt láttam már belőlük. Egy-két hetente adok nekik friss "husit", hogy ne a garnélákon éljék ki vadászösztöneiket.:) Remélem a nagy akvában nem született csemete...:confused:
 
Vízcsere tegnap megtörtént, myriot megnyírtam, megy egyedül a setup, nem kell fogni a kezét, most a fény is jó, nem szőrösödik az üveg, de ecset az mindig van (k.pjabe). A következő berendezés tuti, hogy Walstad módon fog menni.
 
Tegnap a szokásos vízcsere. Megnyírtam a monte carlo-t (igazából most először:joyful:). Lehet, hogy egy-két garnéla haját is, mert azoknak ott kell ugrálni az ollónál.:bored: Pogostemon erectus beindult, a Polyspermát megint vágni kellett, és szépen nő a purpurea is. A talajon tervben van egy két fissidens gombóc kialakítása, ha a riccardia nem nyomja el. Ez csupán hónapok kérdése:ROFLMAO:
Csinálok képet is, szerintem ma (ha a feleségem is úgy akarja...:p).
 
Utoljára módosított:
Mi van veled, semmi? Talán annál egy kicsivel több: ide is tettem mayaca fluviatilist, és úgy tűnik, tetszik neki a hely. Egy helena kipurcant. A montecarlo szép lassan növöget. Ezt a nyarat már végigfutja így ahogy van.
A DIY lámpát cserélem egy fél-DIY lámpára. Aquael 9W-os kompakt fénycsöves lámpából kiszedtem a fénycsövet, és mivel ilyet sehol sem lehet kapni !!!:bored:, került a helyére egy E14 foglalat, és ebbe egy 5W-os ledes kukorica izzó 6000K-nel és 400lm-nel. Szerintem a korábbi kis körte led jobb volt, de meglátjuk.
 
Back
Oldal tetejére