• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Laubuca dadyburjori

Sziasztok!

Megtörtént az átköltöztetésük a rendelői akváriumba.
Tíz perc alatt sikerült a 20db-ot kivenni az akváriumból, nagyon rendes halacskák!

Érdekes dolgot figyeltem meg, ha valamelyik egyedül marad és megilyed, spirális forgások (hossztengelyi) közepette menekül!

A.ttila
 
Nálam pont ez a rendesség a baj! Mostanában sajnos rendszeresen halászok Ricciát a víz tetejéről és ezek a rendes halacskák olyannyira nem szívbajosak, hogy szinte már beleúsznak a hálóba :ROFLMAO: Rendszerint kell visszameríteni emiatt a háló tartalmát, hogy az elégedett ügyfél elhagyhassa azt. Azonban rendesen oda kell figyelni, mert minap előfordult, hogy a sok riccia alá került, és nem bírta vergődéssel felhívni magára a figyelmemet. Szerencséje, hogy éppen akkor megszámoltam őket! Lehet az egyik így tűnt el...:cry: Mindenesetre tutin pótolni fogom a hiányt, mert nagyon aranyos fickók :)
Majd elfelejtettem! Múltkor hoztam nekik egy pár szúnyoglárvát (megbízható helyről én halásztam) ezek olyat vadásztak! :D
 
Sziasztok!

Ma találkoztam BBálinttal, aki szintén Chelákat tart!
Nálam az utóbbi időben nagyon lefogytak a hímek!
Arra gondoltam, hogy a költözés miatti közel egy hónapos hordóban tengődés és az egy oldalú táplálás az oka (sajnos kifogytam a fagyasztott kajákból és nem tudtam másikat venni)!
Nála is ugyan ez a jelenség, pedig változatosabban eteti Őket!

Kinek van hasonló tapasztalata, vagy megoldás a problémára?

Köszönettel!

A.ttila
 
Sziasztok!

Próbáltam kicsit többet adni nekik azóta(most már az Amanóknak is jut)!
Esznek, kerek lesz a hasuk, de nem látok változást egyenlőre!
Most kétféle szárazat és fagyasztott Cyklopsot kapnak napi forgásban.

A.ttila
 
Back
Oldal tetejére