• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Keretek közt

pedig múltkor hogy igyekeztem annyi sört vinni hogy ne fogyjon el egyszerre ;)
Isten tartsa meg jo szokasod.
Nyah. Keszen vagyok. Osszeraktam, bekotottem, elinditottam. A hatas a muhelyben tesztelt eredmenyeket produkalja annyi kulombseggel, hogy ott 20 liter vizet keringetett plusz a szuroben levo, itt most kb 35 litert teker, plusz a 2026-ban ami van, plusz az ecco proban ami van. Kb 50 perce megy, es 25-rol mar 23 fokon van. Annyit valtoztattam az eredeti terven, hogy nem kulon szurovel hajtom a szurest, hanem az ecco, ami maga a huto, rotor nelkul, masod tartalykent van rakotve. A 2026 kifolyo, ramegy az ecco befolyora, es annak a kifolyoja megy vissza az akvariumba. Semmi visszaesest nem tapasztaltam. Az ecco ures. Csak a kosar szett van benne, hogy meglegyen a korforgas.
 
Itt is lekerult a 160 wattnyi neon, es felkerult az uj lampion.
3db 50w-os cob chip kerult fel, ami zold szint is tartalmaz. Szeretem hasznalni a zold szint miota a ga-ban eloszor meglattam a zold fenyt. De hala a vilaghalonak, nem kellett sokaig keresni.
Felkerult melle meg 2db 50w plant cob chip is, ez a melegebb szinekert felelosek. Minimal hot adnak le, 1 ventilator huti. Elso kep plant nelkul.
Masodik plantal.
IMG_20180603_174448_HDR.jpg IMG_20180603_174502_HDR.jpg IMG_20180603_180813_HDR.jpg
 
Minden jo. Trafo visszaforraszt, egy kondi egyik laba szinten zenesz. Bisztos ami bisztos minden forrasztast a nyakon ujra forrasztottam. El nem tudom kepzelni hogyan engedte el. Talan melegedett? Ahhoz nagyon melegnek kellett volna lennie. Rejtely. Fo, hogy mukodik. Letudom annak, hogy oreg db mar es elfaradt. Olyan mint En. Iszok egy sort....
IMG_20180616_122445_1.jpg
 
Back
Oldal tetejére