• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Keretek közt

Adrian jobban tudja ezt. Csak mostanaban lecserelt minket az uj akvariumara es azt kockulja. Rank se hederit. Pedik mar Domoklesz kardja is az ove. Pont a parnaja felett van a falon. Bator. . :cool:
Had élvezze az alkotás örömét. :D Én is kockulnám, ha végre a karanténozott halam eldöntené, hogy élni vagy halni akar-e, addig nincs helyem az új projektnek. :(
 
Had élvezze az alkotás örömét. :D Én is kockulnám, ha végre a karanténozott halam eldöntené, hogy élni vagy halni akar-e, addig nincs helyem az új projektnek. :(
Azt mondtad van uj keco... Nem kalkulaltad bele az 5 akvariumot meg a 4 terkot?
Nekem is van karantenom de nem is tudom minek. Ritkan hasznalom.
Most ilyen allapotban van:
 

Attachments

  • IMG_20180909_192556_HDR.jpg
    IMG_20180909_192556_HDR.jpg
    194.4 KB · Megtekintések: 2
Azt mondtad van uj keco... Nem kalkulaltad bele az 5 akvariumot meg a 4 terkot?
Nekem is van karantenom de nem is tudom minek. Ritkan hasznalom.
Most ilyen allapotban van:
Az egy szem hím bettám próbálom életben tartani, ha még erre sem vagyok képes, nem vehetek thaiföldről vad bettákat tenyészteni.:ROFLMAO: Ez csak átmeneti lakásnak van, sajnos a tulaj cuccainak nagy része is itt maradt, úgyhogy annyira nem tudtam még terjeszkedni. Amíg a betta nem gyógyul meg, vagy adja fel a harcot, nem nagyon tudok építkezni.
 
Hello!

Nem olvastam vissza teljesen, de nem találtam semmit erről a full spektrumú ledről ezért kérdezek! Ezek, ha jól látom akkor 12voltos, 10wattos cob ledek. Neked nem hevülnek túl?

Én is most szereztem be pár ilyet, de nekem gyanúsan melegek, nekem is egy aluprofilra vannak szerelve és én három cpu hűtővel hűtöm és így is 42 fokra hevül az aluprofil.

Mondjuk én raktam mellé még fehér cob-t is, de eddig szalagot használtam az nem hevült ennyire.

Bocsi ha volt már erről szó, én nem találtam.
 
Az egy szem hím bettám próbálom életben tartani, ha még erre sem vagyok képes, nem vehetek thaiföldről vad bettákat tenyészteni.:ROFLMAO: Ez csak átmeneti lakásnak van, sajnos a tulaj cuccainak nagy része is itt maradt, úgyhogy annyira nem tudtam még terjeszkedni. Amíg a betta nem gyógyul meg, vagy adja fel a harcot, nem nagyon tudok építkezni.

Fagyaszd le, vidd el a tekinek, aztán kezdj építkezni!
 
Szia.
Ezek 12 voltos 50wattos cobok. Huteni kell ha fullon hasznalod. Tobbet kell feltenni es akkor tudsz visszadimmelni belole. Ugy mar nem melegszik. 42 fok az lednel nem meleg. Mindenkeppen dimmeld le valamennyire.

Szia, vissza dimmeltem és valóban, így szinte alig melegszik! Köszi még egyszer a tippet és bocs az offért!
 
@sztanotomi mondtam ma mar mennyire szeretlek? :love:
Szoval bekalibraltam a ph merot es 4,6 volt a ph-m. Ezert volt doglott a ket garnéla. Amit lattal mennyiseget a kh-porbol mind bele raztam. 60 literbe az emelte fel most 6-ra.kesobb meg teszek bele fele annyit. Ez kb 2-2,5 teas kanal/60 liter.
 

Attachments

  • IMG_20180917_202134_1.jpg
    IMG_20180917_202134_1.jpg
    247 KB · Megtekintések: 2
@sztanotomi mondtam ma mar mennyire szeretlek? :love:
Szoval bekalibraltam a ph merot es 4,6 volt a ph-m. Ezert volt doglott a ket garnéla. Amit lattal mennyiseget a kh-porbol mind bele raztam. 60 literbe az emelte fel most 6-ra.kesobb meg teszek bele fele annyit. Ez kb 2-2,5 teas kanal/60 liter.
Üdv a klubban! Én is komállak, ezért kapsz 2 db. szerszámtatót. Kösz a dzsungelt meg a puhatestűeket. ;)
 
Többet raktam fel, mert az enyém csak 10 wattos, csak nem tudom, hogy dimmelhető-e. Én sem gondolom egyébként h kiégne csak a ledszalaghoz képest nagyon meleg...
Mivel táplálod a LED-eket? A COB LED-eket jellemzően áramgenerátorról kell táplálni, nem feszültséggenerátorról. Kell hozzá egy szabályozható áramgenerátor.
 
Mivel táplálod a LED-eket? A COB LED-eket jellemzően áramgenerátorról kell táplálni, nem feszültséggenerátorról. Kell hozzá egy szabályozható áramgenerátor.
Tápegységgel :D Viccet félretéve én szalag tápegységet rebndeltem hozzá, de úgy tudom, hogy az áram generátor. Minden ledhez az kell nem?
 
Back
Oldal tetejére