• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Keretek közt

Kerestem a spanyol viasz receptjét. Természetesen nem találtam meg. Annyi gh+ fogy. Ahh előkészített víz, fele-fele..... sima liba..
Gondoltam Én.
Megcsináltam a keveréket,130 tds tökkkéletesss.!
Beleöntöttem, 50% vízcsere és láss csodát, tds 137, garniknak jó. Már éppen a konyhában egy heinekennel a kezemben kaszálom a babérokat, feleségem emeli a hangulatot egy laza twerkel, és a nagy diadal aratás közepette, hallani vélem egy halk, de hallható beep,beeep, beeeeep hangot.(n) suka blyat miii ezzz?
Igen igen a ph kontroller. 7.7 ????
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ:eek::eek: :rage::rage:
CSAPVÍÍÍÍZ:rage::rage::banghead::banghead::banghead:
Hallom a saját hangom. Te állat...Miééért? Hát hülye vagy? Majd ha lesz kertes házad tolhatod a gyepre. Azonnal víz le, és újra tervez...pfffff
Kivagyok....:facepalm::facepalm:
Már csökken. 6.6-nál járok.
A suka blyat-on behaltam....
 
Titteya szaporodott már nálad?
Nagyon kicsi az esely ra ha nem kulon akvariumot rendezunk be nekik. Aljara racs a fenektol 2cm-re, a racsra meg moha. Ahogy potyognak ki ugy faljak fel a sajat ikrajukat. Na es ugye 200ft-os halrol beszelunk [emoji16]
Kozben a descentbol kiszedtem a nagyobb meretu bucekat, es az osszes annubiast. Elkezdek azzal is foglalkozni es tartom az eredeti tervet. Szigoruan apro novenyek. Ami onnan kijott ide ment be. Lassan a kovek nem latszanak. 398d8a4e5b1c42caaf90e445030bd7c7.jpg
 
Nagyon kicsi az esely ra ha nem kulon akvariumot rendezunk be nekik. Aljara racs a fenektol 2cm-re, a racsra meg moha. Ahogy potyognak ki ugy faljak fel a sajat ikrajukat. Na es ugye 200ft-os halrol beszelunk [emoji16]
Kozben a descentbol kiszedtem a nagyobb meretu bucekat, es az osszes annubiast. Elkezdek azzal is foglalkozni es tartom az eredeti tervet. Szigoruan apro novenyek. Ami onnan kijott ide ment be. Lassan a kovek nem latszanak. View attachment 53772
ne aggódj majd szemrevételezem a buce-kat amiket kivettél a másikból. Van egy amivel szemezek egy ideje ;)
 
Back
Oldal tetejére